2dziewczyny w ciąży!!!

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

Vivil
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 12, 2011 10:37 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: Vivil »

To fakt, teraz zrobiło się bardzo dużo maluchów, właśnie "pospolitych". Może być ciężko z wyadoptowaniem ich... Pomijając, że mamusie są bardzo młode, a ciąża oraz szczególnie wykarmienie młodych w takim wieku jest ogromnym obciążeniem. No, ale jakiej byście decyzji nie podjęli, trzymamy kciuki ;)
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

decyzja jest taka żę maleństwa będą żyły. będziemy próbować oddać do adopcji a szczurki które nie zostaną adoptowane zostaną pod naszym dachem. zobaczymy jeszcze ile sztuk Melka urodzi. co myślicie o tej klatcę:
http://allegro.pl/klatka-remi-drzewo-ko ... 79298.html mam w planach kupić taką klatkę, ale zamiast trzeciego pięterka hamaczek. na drugim kułko do biegania a na samym dole myślę o domku
Vivil
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 12, 2011 10:37 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: Vivil »

gregor87, ta klatka jest na 2 szczury, maksymalnie na 3 samiczki.
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

ale ja wiem o tym. to ma być klatka dla Hesi i Meli
Vivil
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 12, 2011 10:37 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: Vivil »

Aaa ;) To polecam jak najbardziej ;D Sama ją miałam i ją uwielbiałam. Trochę po 1,5 roku farba zaczęła odłazić, ale generalnie jest bardzo stabilna, dość łatwo się myje. Tylko ma małe drzwiczki, ale z pięterek (które trzeba wyjąć), można zrobić duże drzwi, tylko w klatce trzeba wyciąć otwór. No i trzeba mieć taki prysznic/wannę, żeby ta klatka weszła, bo nie jest składana. I dość ciężka ;)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: emi2410 »

Najmniejszy wymiar w klatce powinien mieć 40 cm. Polecam coś ciut większego, z większymi drzwiczkami. Ja miałam na tymczasowiczki trzyszczurówkę o wymiarach 65x40x70. :) Drewniane półeczki, które tam były są wymienione na koszyki plastkikowe i powiesiłam jeszcze hamaczki w środku. :)
Kółka do biegania lepiej nie dawać wcale. Szczura bieganie w kółko nie bawi, to nie chomik. ;) Zresztą może uszkodzić kręgosłup jeśli nie ma odpowiedniej średnicy.

Kluchy cudne. :) I albo mi się zdaje, albo widzę jasne oczęta. ::) Hesia jakiego koloru?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

Heśka jest koloru biało-beżowego i ma różowe oczka
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: emi2410 »

Nie pomyliłam się, są czerwonookie. :D Ale czarnookie również widzę. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

znacie jakaś dobrą stronę z klatkami dla szczurów? bo na allegro może i jest ich dużo ale to chyba nie to czego szukam... niby są pięterka ale takie jakieś małe ( nie chcemy pięterek z drutu)
Awatar użytkownika
Gemmei
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 9:03 pm
Lokalizacja: Żnin/Bydgoszcz/Wągrowiec/Poznań

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: Gemmei »

Z tej klatki jestem bardzo zadowolona jest na 8-9 szczurkow. Ja osobiscie mam w tej 3 i maja wybieg taki ze juz nawet nie chce im sie wychodzic z klatki ^^
http://allegro.pl/klatka-xxl-fretki-szy ... 09229.html
a to ich strona http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-po ... 00-cm.html
sa rowniez o 20cm niższe ale o 20 zl nie ma sie co klocic :P
Obrazek
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

ciekawa ta klatka zwłaszcza że można pięterka dokupić. a jakaś drobinka albo coś?
Awatar użytkownika
Gemmei
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 9:03 pm
Lokalizacja: Żnin/Bydgoszcz/Wągrowiec/Poznań

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: Gemmei »

u mnie drabinkami sa koszyczki przymocowane opaskami zaciskowowymi, skaczą po tym jak głupie tu masz przyklad urzadzenia takiej klatki-masa możliwości
Obrazek
Obrazek
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

niestety ta 100cm jest za duża. nie zmieści mi się do pokoju:( ale 80cm jest w sam raz. myślę o czymś takim:
na samym dole domek pierwsze pięterko by się składało z 3-4 półek. po ukosie kolejne 2 półki i na samej duże hamaczek
gregor87
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:41 am

Re: 2dziewczyny w ciąży!!!

Post autor: gregor87 »

zaj***** klatka. na pewno dużo zabawy mają;P jak patrze na twoją klatkę to aż mi głupio jak zaproponowałem umeblować swoja. muszę więcej gratów powsadzać;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”