Spanie ze szczurkiem??

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Ressa »

Strup - ja bardzo lubię czuć mięciutkie futerko na nogach :D
Osobiście puszczam szczury wieczorem kładę się do łóżka i czytam przez jakąś godzinkę a jak kończę zamykam ogonki i lulu :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: strup »

Ressa ja też, gorzej jak są to pazurki, lub podstrzypujące ząbki. ;D W sumie i tak nie śpie w swoim pokoju, bo dziewczyny za bardzo hałasują. :D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Ressa »

Mi wszystkie szczurze balangi nie przeszkadzają bo ja śpię jak kamień :P
Najgorzej jak zapomnę klatkę zamknąć bo już się raz z pogryzionym kablem obudziłam :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Blueberry »

Wypuścić na noc... hmmm a po jakim czasie to zaczęliście tzn. do jakiego stopnia ciur był oswojony?
Ze mną mój kochany stitch <33
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: S. »

Nie wypuszczam szczurków samopas, pomimo iż są całkowicie oswojone. Dla własnego bezpieczeństwa, z klatki wychodzą tylko pod kontrolą.
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: strup »

Ressa Nie można porównywać hałasu dwóch szczurków, do hałasu które robi dziesięć bab. :D

Blueberry Ja mam 10szcurów, nie wszystkie są do końca oswojone, niektóre nigdy nie będą, taka ich natura. Dlatego odpowiedzi na to pytanie nie ma, ale dobrze by było gdyby były ostatecznie do Ciebie przyzwyczajone, wiadomo, ze nigdzie nie wejdą (tak skąd potem nie będziesz mógł ich wyciągnąć) , choć u mnie niekiedy były na noc puszczane,a le u mnie nie ma takiego miejsca skąd nie mogłaby ich wyciągnąć. ;)

S. Moje biegają przez większość czasu bez kontroli. Dlaczego? U mnie w pokoje nie ma niebezpiecznych dla nich rzeczy, kabli i tym podobnych..
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Blueberry »

Strup To mój pierwszy szczur więc nie wiem czy jest oswojony czy nie. Zaczyna reagować na imię (heh i umie prosić na dwóch łapkach ;D ), daje się wziąć na ręce, włazi mi pod koszulkę/bluzę, liże mnie po rękach i czasem zdarza mu się na nich usnąć. Oswojony? (zaznaczam że jest ze mną dopiero od wtorku)
Ze mną mój kochany stitch <33
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: strup »

Blueberry Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, czy jest dość oswojony, bo to rożnie ze szczurkami bywa, jesteście na dobrej drodze to na pewno. ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
polo
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 05, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: łódz

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: polo »

wszystko zalezy od szczurasa//////
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Izold »

On okazuje że mu sie podobasz i chyba powoli sie do ciebie przekonuje :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Izold »

S. pisze:Nie wypuszczam szczurków samopas, pomimo iż są całkowicie oswojone. Dla własnego bezpieczeństwa, z klatki wychodzą tylko pod kontrolą.
Hm.Moja Bura jest oswojona i puszczam ją na łóżko i zajmuje sie swoimi sprawami.Nigdy nic nie pogryzła,żadnego kabla czy coś.Wystarczy ze zaobserwowałam czy lubi gryźć kabelki firanki. Np. moja bura nic nie robi tylko biega a potem zwija sie w kłębek i śpi. ;)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Izold »

Dzis zasnełam przy Burej i oczywiście obudzilam się,leżała mi przy kolanach.Poszlam dalej spac- Bura mnie obudziła bo myła mi zęby :] xD Nie boje sie spać przy szczurzynce...;D
karoollla20
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 06, 2009 3:21 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: karoollla20 »

moja ksiezniczka gdy jej sie nudzi a ja jeszcze spie wplatuje sie we wlosy i wije sie w nich O0
hehehe gdy to nie pomaga chodzi po glowwie i lize mnie po powiekach to raczej skutkuje :)
gdybyscie tyko zobaczyi jak zeskakuje gdy otwieram oczy udaje ze to nie ona jest przeinteligentna:*:*:
*
czarna mania
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 04, 2009 8:28 pm

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: czarna mania »

Mnie zdarzyło się już usnąć kiedy szczurasy miałam pod bluzą. Notorycznie wchodzą na plecy, więc połozyłam się na brzuchu i lulu :D
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: Izold »

Też czasem mi sie zdarzy usnąć ze szczurkiem.Ale nigdy go nie przydusiłam ani nic.Moje zwierzaki jak wiedzą ze ide spać to idą w róg łóżka i sami idą lulu ;] Zawsze im w rogu łózka daje jakąś moją bluze a oni kopią w niej tunele i śpią ;] Wiec raczej nie mam obaw co do spania z nimi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”