Waga szczurów

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Łindołs
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 27, 2004 11:47 pm

waga...

Post autor: Łindołs »

Leviathan
sanmiec
wiek: 9 miesięcy
waga: 400g
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

waga...

Post autor: ania85 »

to ja jeszcze dodam
Iwo samiec, 10 miesięcy, 470g :)
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Golo
Posty: 31
Rejestracja: pn maja 31, 2004 2:14 pm

waga...

Post autor: Golo »

uwzam ze szczurek niepowinienbyc za gruby bo to niedobrze wplywa na jego zdrowie
SZCZUROman
Pyza
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 10, 2004 10:20 pm

waga...

Post autor: Pyza »

kędzor
samiec
3 miesiące
230g
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

waga...

Post autor: sachma »

Jak wy je wazycie?!... ja nie wiem... :? przeciez to takie male... chyba trzeba mame pogonic zeby wage kuchenna kupila :lol: albo do weta isc :lol: (ale to tak na marginesie..)
Ostatnio zmieniony czw gru 08, 2005 6:53 pm przez sachma, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

waga...

Post autor: lajla »

ja wzylam wlansie na kuchennej :D ale nei mojej i planuje sobie swoja kupic a tamta byla starsznie mala i mialam starszne problemy zeby floyda zwazyc :D
OlaA
Posty: 536
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 4:25 pm

waga...

Post autor: OlaA »

Moja mama jak sie dowiedziala ze na wadze kuchennej Pole wazyłam to o mało zawału nie dostala :lol: Ale faktycznie cięzko jest zwazyć szczurka, zwłaszcza baaardzo ruchliwego :P
Pozdrawiamy
OlaA + Pola (ur. 23.06.2004r - data umowna):D
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

waga...

Post autor: Mada »

Z uwagi że trochę mi ubyło a i trochę przybyło porządek następuje taki:
Kreciu waży 600g i jest na 45cm długi (2 latek)
Beza waży 300g i ma 35 cm długości (może 1,5)
Marokko waży 460g i ma 42 cm długości (0.5 roku)
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

waga...

Post autor: Paula_13 »

Ja niestety nie mam szczurka, bo okazało się, że mam alergię i musiałam oddać mojego Demona. Miał 13 miesięcy i ważył 900 dag i mierzył bez ogona 30 cm, a z ogonem miał 55 cm, bo w sklepie, albo u wcześniejszego właściciela stracił kawałek ogonka. To był mutant, jak szłam z nim na dwór to wszystkie kobiety piszczały a dzieci wołały "jejku jaki wielki".
Był czarny z białym brzuszkiem, czarnymi oczkami (oczyskami) i czarnymi, dużymi uszkami. Miał żółte ząbki i jajka wielkości 7 cm. :) Niestety nie został ojcem, bo wszystkie samice się go bały.
Mam nadzieję, że to nie była alergia na szczurka, bo teraz mam myszoskoczka i nic mi nie jest. Jest mój myszorek teraz chory, ale jeżeli niedajboże coś mu się stanie, to na pewno kupię błękitnego szczurka, młodego, samiczkę.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
Diablo

waga...

Post autor: Diablo »

Jak zważyć szczurka????
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

waga...

Post autor: krwiopij »

na najpierw na wadze kuchennej waze pusty transporterek, a potem szczurka w tym transporterku... wystarczy od wyniku odjac wage pudelka... :)

Paula_13, a moze zamiast kupowac w sklepie poczekasz, az ktos bedzie mial malenstwa do oddania? poza tym radze wziac dwa maluszki... jednemu szczurkowi bedzie smutno...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Diablo

waga...

Post autor: Diablo »

A inny sposób bo nieposiadam wagi kuchennej?
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

waga...

Post autor: oliwi@ »

możesz się przejść do weta i tam zważyć szczurasa. wet powinien mieć dużą wagę elektryczną :)

powiedzcie mi proszę w jakim wieku szczuras osiąga taką optymalną wagę (chodzi o to żeby nie był za chudy) i ile powienien mniej więcej ważyć 3 - 4 miesieczny szczur - samiec?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

waga...

Post autor: Mycha »

[quote="Paula_13"]Ja niestety nie mam szczurka, bo okazało się, że mam alergię i musiałam oddać mojego Demona. Miał 13 miesięcy i ważył 900 dag i mierzył bez ogona 30 cm, a z ogonem miał 55 cm, bo w sklepie, albo u wcześniejszego właściciela stracił kawałek ogonka. To był mutant, jak szłam z nim na dwór to wszystkie kobiety piszczały a dzieci wołały "jejku jaki wielki".(...) Mam nadzieję, że to nie była alergia na szczurka, bo teraz mam myszoskoczka i nic mi nie jest. Jest mój myszorek teraz chory, ale jeżeli niedajboże coś mu się stanie, to na pewno kupię błękitnego szczurka, młodego, samiczkę.[/quote]
Eee... To może najpierw zrób badania zanim będziesz musiała oddać drugiego szczurka? :roll:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

waga...

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No wlasnie,to nie jest duzo roboty,nie boliani nic...a tak jakby jednak cos,nie skazesz kolejnego szczurka na stresy i...no taki troche gorszy los,jakby nie bylo :?
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”