Kampania informacyjna o szczurach

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nat
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 14, 2013 2:40 pm

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: nat »

Pyl pisze:Imbra, dokładnie tak ma być! :D Wchodzisz do weta i ulotka czeka.
Zdradź jeszcze proszę, w której lecznicy byłaś?

ann, konsultuję jeszcze to z osobami zaangażowanymi w wytwarzanie i finansowanie ulotek, ale mam wrażenie, że środowisko Woodstocku nie do końca stanowi nasz "target". Przynajmniej nie na tyle, żeby aktywnie rozdawać tam ulotki. Fundusze mamy mocno ograniczone, bardzo chciałabym dotrzeć do lecznic i sklepów nie sprzedających zwierząt, na targi i wystawy zwierząt - tam, gdzie wiemy, że przychodzą osoby lubiące zwierzęta. A w tym obszarze są jeszcze spore dziury (patrz na mapkę: szeroko pojęte okolice Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Ostrołęki, Zielonej Góry - to cały czas białe plamy).
Już imprezy rekonstrukcyjno-historyczne i zloty motocykli są na granicy, ale przez wzgląd na edukacyjny charakter tych pierwszych uznaliśmy, że warto.
Może będziesz na imprezach bardziej nastawionych na zwierzęta? Bo czynna pomoc bardzo się przyda.

nie wiem czy się nie spóźniłam, ale jeżdżę co jakiś czas do Zielonej Góry i w okolice, mogę za którymś razem odwiedzić kilka lecznic i pomóc w rozpowszechnieniu akcji na tamtych terenach :) napiszcie jak aktualnie wygląda tam sytuacja

a ulotkę sama dostałam na początku czerwca przy prezencie na dzień dziecka <pasza i ściółka dla ogonków x]> chyba świetnie idzie
Obrazek

"Rzeczy miłe, ponure i jasne, dobrej nocy, ja za chwilę zgasnę. Światło moje cichnie jak muzyka, ten promień niech zostanie, ja znikam."
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Arau »

W Konopnicy na zlocie moto zeszło około 40 ulotek:) Dzięki uprzejmości organizatorów leżały na bramce wjazdowej.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

nat, Zielona Góra jest nietknięta stopą, możesz przebierać w lecznicach do obsłużenia ;)
Zajrzyj proszę do wątku dotyczącego zgłaszania się do roznoszenia ulotek - tutaj są wszystkie szczegóły, zarówno jakie lecznice są już "zarezerwowane" a jakie obsłużone oraz zasady jak zgłosić lecznicę i oszacować jej rozmiar. Oczywiście nie musisz się rejestrować na drugim forum, możesz mi tu napisać (nie chcę utrzymywać ewidencji w dwóch miejscach, bo łatwo o pomyłkę).

Arau, super :)

No i wszystkich przepraszam, że brak aktywności w wątku - jestem na urlopie i niespecjalnie mam zasięg. Za tydzień wracam i będę aktualizować dane i wysyłać ulotki.
Czy wiesz, że powstała ulotka o szczurach?
Może chcesz wspomóc kampanię informacyjną roznosząc ulotki do lecznic? A może finansowo? Lub promując akcję na FB?
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: saszenka »

Chciałam jeszcze dodać od siebie, że wczoraj wraz z Guzkiem byłyśmy ilustracją do ulotki :D W lecznicy kolejka, za nami czekają 3 panie i z nudów oglądają ulotki. W pewnym momencie jedna drugiej daje Waszą ulotkę i mówi "ty patrz! szczury też się leczy u weterynarza!". Na co ja "helou..." ;D Doszło do zachwytów i głaskania Guzika "ojej, jakie one mają milutkie futerko!" (a Guzik to już wyjątkowo) i potoczyłoby się dalej, ale przyszła pani wet i uprowadziła mi szczura ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

saszenka, to się nazywa praca u podstaw ;D Tak trzymać!
Przy okazji, wiesz może czy udało się dostarczyć ulotki do lecznicy na Stokach?

nikka, czy możesz potwierdzić czy ulotki dotarły do: SGGW, Vet-Point (ul. Płochocińska) [ś], Alfawet (ul. Jana Kazimierza) [m]?

Ja melduję, że wróciłam z urlopu, uporządkowałam temat ulotek i jutro planuję pakowanie, a pojutrze wysyłkę.
Jeśli ktoś sobie życzy to zapraszam, póki są.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: saszenka »

Ulotki przekazałam Mihajli, miała je następnego dnia zawieść :) Aktualnie jest na wakacjach, więc nie mam z nią kontaktu, ale jak tylko wróci to się dopytam czy zadanie wykonane. Myślę, że tak, bo ostatnio dosyć często bywała u weta.
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

saszenka, dzięki, będę czekać na info ;D
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Mihajla »

hejka,
wybaczcie za brak kontaktu, ale jestem obecnie w rozjazdach :)
ulotki spoczywają u łopaty
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

Mihajla, dzięki za info :) Już zaktualizowałam informację w wątku.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: saszenka »

Odbierałam dziś swoje zamówienie w jednym ze sklepów internetowych dla zwierząt i wraz z nim otrzymałam sporą ilość reklamowych ulotek. Tak sobie pomyślałam, że może warto by spróbować pogadać z kilkoma takimi sensownymi sklepami, żeby do zamówień ewidentnie gryzoniowych dołączali ulotki o szczurach? Co Wy na to? "Mój" sklep ma na swojej stronie nawet kategorie "Alloszczur poleca" (a także inne fora gryzoniowe), więc może takie ulotki nie byłyby dla nich większym problemem.
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

saszenka, mamy takie działanie w planach, chcemy tylko nieco "urosnąć w siłę", aby nie musieć płacić za dystrybucję ulotki.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: saszenka »

Za to się płaci?! Ja myślałam, że to taki grzecznościowy gest, przecież to nie jest reklama szamponu do włosów...
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

saszenka, bywa różnie, ale taki grzecznościowy gest to jest praca, którą ktoś musi wykonać. Może jednostkowo wydaje się mała, ale przy masowych wysyłkach to już nie jest takim drobiazgiem. Życie.
Ale idea współpracy ze sklepami internetowymi jest cenna i mocno analizujemy ten temat.
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

Hop, hop, co tam słychać?
nikka, 19hajer20, nat - jak tam? Czy udało Wam się dotrzeć z ulotkami do lecznic?
Arau, jak tam kolejne zloty?

W chwili obecnej udało się dotrzeć już do połowy z zadeklarowanych miejsc :D

Planujemy jeszcze być na wystawie we Wrocławiu, a w związku z tym duży, duży dodruk :D
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Arau »

No u mnie sezon zakończony, ulotki się rozeszły na ostatnim w Krotoszynie ;)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”