Szczurek mniejszy od drugiego.

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
bartekszklarz13
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 07, 2015 5:35 pm

Szczurek mniejszy od drugiego.

Post autor: bartekszklarz13 »

Hej. Mam 2 szczurki ^^ (samczyki) gdy przyniosłem ich do domu wszystko było w porządku. Szczurki były tej samej wielkośći. Lecz teraz po jakimś czasie widać gołym okiem że 1 jest znacznie większy od drugiego. Czy to coś złego mają ok 5 tyg.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Szczurek mniejszy od drugiego.

Post autor: Morgana551 »

To zupełnie normalne. Tak jak z ludźmi :) ktoś jest większy inny mniejszy :)
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
bartekszklarz13
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 07, 2015 5:35 pm

Re: Szczurek mniejszy od drugiego.

Post autor: bartekszklarz13 »

Uff :) To Cieszę się bardzo bo dominator taki malutki się zrobił :D Dziękuje za odpowiedź :)
normalna
Posty: 47
Rejestracja: pt gru 26, 2014 3:08 pm

Re: Szczurek mniejszy od drugiego.

Post autor: normalna »

bartekszklarz13 pisze:Hej. Mam 2 szczurki ^^ (samczyki) gdy przyniosłem ich do domu wszystko było w porządku. Szczurki były tej samej wielkośći. Lecz teraz po jakimś czasie widać gołym okiem że 1 jest znacznie większy od drugiego. Czy to coś złego mają ok 5 tyg.
Hej.
Jeśli szczuraski są z jednego miotu i były praktycznie takie same, to zaleciłabym obserwację mniejszego.
Jeśli nie chudnie, je, jest ruchliwy itd, to pewnie jest po prostu mniejszy/drobniejszy, jak pisała Morgana551, jednak nikt, nie widząc zwierzaka i nie obserwując go nie jest w stanie stwierdzić tego na 100%.
Sprawdź, czy nie ma przerostu zębów, czy je i "kupkuje" normalnie.
Skądkolwiek byś szczura nie miał, radzę odrobaczyć.
Ja odrobaczam zawsze całe stado, jak dochodzą nowe osobniki.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szczurek mniejszy od drugiego.

Post autor: Diego<3 »

To zupełnie normalne :)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”