Co zrobić z małymi szczurkami

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zxcv123402
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 02, 2020 11:19 am

Co zrobić z małymi szczurkami

Post autor: zxcv123402 »

Kupiłam niedawno szczurkę. Tak około 14 lutego. Dziś w nocy urodziła młode. Oczywiście o tym, że sprzedano mi ją w ciąży nie wiedziałam. Jestem trochę przerażona bo nigdy taka sytuacja mnie nie spotkała. Jedną małą na pewno zostawię matce jednak pozostałą 6tkę muszę oddać. Nie chcę robić to poprzez olx czy ogłoszenia fb gdyż zdaję sobie sprawę, że mogę trafić na osoby które użyją sobie ich jako pokarm dla węży. Po jakim czasie można je oddać i gdzie by były bezpieczne?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Co zrobić z małymi szczurkami

Post autor: Paul_Julian »

Najlepiej napisz tutaj : https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/ Tylko pisz tam przez PW. Są tez inne grupki adopcyjne, podzielone na województwa.
Tutaj : viewtopic.php?f=19&t=110 jest temat jak rozpoznać płec. Po 4 tygodniach samczyki musisz oddzielić od matki.
powodzenia !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”