emotikonki

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

emotikonki

Post autor: Agata »

Ja wiem, że emotki to sprawa priorytetowa nie jest, ale czy dałoby się w wolnej chwili pomyśleć o dodaniu nowych emotikonek? Bo troszkę ich mało mamy. ;)

Jeżeli chodzi o propozycje emotek do dodania, to mam kilka. Podzielić się, czy na razie się wstrzymać? Bo mogę wrzucić, nie ma problemu.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Olo13
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:08 am

RE: emotikonki

Post autor: Olo13 »

Jestem za.Gdyby dało się cos w tej sprawie zrobić było by fajnie.
Pozdrawiam.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: emotikonki

Post autor: ESTI »

Beda, beda.
Ale to potrzeba drugiego rzedu, wiec opcja emotek bedzie wstawiona po zrobieniu tych najwazniejszych. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

RE: emotikonki

Post autor: Vella »

[quote="A-g-a-t-a"]
Jeżeli chodzi o propozycje emotek do dodania, to mam kilka. Podzielić się, czy na razie się wstrzymać? Bo mogę wrzucić, nie ma problemu.
[/quote]
Wrzucaj, zdecydowanie lepiej się nimi podzielić przed wgrywaniem wszystkich emot, niż później dopisywać. ;)

Ale pamiętaj, że musisz się uzbroić w cierpliwość. Są pilniejsze rzeczy i nie wiadomo ile to potrwa.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: emotikonki

Post autor: Agata »

[quote="Vella"]
Ale pamiętaj, że musisz się uzbroić w cierpliwość. Są pilniejsze rzeczy i nie wiadomo ile to potrwa.
[/quote]
Jasne, przecież piszę, że to sprawa priorytetowa nie jest. Ale tak przy okazji można kiedyś zrobić.

Okej, w takim razie moje propozycje emotek :)
- stare emotki z phpBB - bo są przejrzyste i bardzo je lubię (nie będę ich tu wklejać, bo chyba wiadomo o co mi chodzi?)
- pozostałe propozycje (niektóre są dziwaczne, ale ja je lubię)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na razie tyle, ale postaram sie jeszcze coś wrzucić.
Ostatnio zmieniony śr lut 07, 2007 4:10 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: emotikonki

Post autor: Agata »

Podnoszę, bo uaktualniając różne spisy/ankiety dochodzę do wniosku, że "tęsknię" za starymi ikonkami, tj. tymi z phpBB - czy dałoby się w wolnych pięciu minutach wrzucić paczkę ikon?
Żeby te wszystkie "arrow'y" były juz strzałkami i żeby mój ukochany "roll" powrócił.

Bardzo proszę i szeroko uśmiecham się, świecac moimi nie do końca wyprostowanymi zebami. :]
Ostatnio zmieniony sob cze 30, 2007 7:28 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: emotikonki

Post autor: 'Asia »

Agata, a mi wlasnie po glowie juz od paru tygodni chodzi pewien pomysl i ciagle sie zastanawialam czy pisac... :] A skoro juz poruszylas ten temat to niech bedzie ;P Otoz pomyslalam ze fajnie by bylo zorganizowac taki konkurs (jak jakis czas temu na te bannery i avatary propagujace trzymanie szczurow w stadzie) na szczurze emotki :] Mogloby byc ciekawie :)) Te emotki co Lulu zrobila sa po prostu fantastyczne i ciagle ich uzywam :) Ale zaczynam juz odczuwac maly niedosyt ^^ Nie wiem co szanowna moderacja/administracja mysli o tym pomysle wiec prosze o odzew :) Agata, moze rzuc od siebie ten pomysl w Waszym moderatorskim gronie (o ile uwazasz za warty przemyslenia) ?? ;)
Ostatnio zmieniony pn lip 02, 2007 11:08 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
jaro_gryf_666
Posty: 20
Rejestracja: wt lip 10, 2007 10:57 pm

RE: emotikonki

Post autor: jaro_gryf_666 »

No to na starcie pragnalbym zaproponowac takie trzy moje ulubione, ktore to bardzo czesto na wszelakich forach uzywam:
-mr.green
Obrazek
-gruebel
Obrazek
-roll
Obrazek

To by byla taka moja mala sugestia :-D
-Ma pani dziecko?
-Mam...
-TO UMRZE!! :[
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: emotikonki

Post autor: 'Asia »

jaro, zaproponowane przez Ciebie emotki to jedne z tych ktorych najbardziej mi brak ze starego skryptu forum ;) Szczegolnie roll, ale to przedostatnie tez ;)

A ja tylko tak niesmialo zauwaze ze ponad tydzien rzucilam pewna propozycje (2 posty wyzej) i odzewu brak... :hmmrat:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: emotikonki

Post autor: Agata »

aska4art: odezu brak, bo mnie "zaniebyło", a później jakoś wyleciało mi z głowy - biję się w pierś, moja wina. :] Pomysł bardzo mi się spodobał, nie ma problemu - podrzucę go wyżej. ;)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

Odp: emotikonki

Post autor: martusia7377 »

Agata pisze: Ja wiem, że emotki to sprawa priorytetowa nie jest, ale czy dałoby się w wolnej chwili pomyśleć o dodaniu nowych emotikonek? Bo troszkę ich mało mamy. ;)
Podnoszę...
Przydałoby się kilka emotek:) np. tych głów albinosków :mykrat: itd... Troszę pewnie trzeba będzie poczekać, no ale cóż:)
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”