Porzadek musi byc!

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porzadek musi byc!

Post autor: susurrement »

super :D
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Porzadek musi byc!

Post autor: klauduska »

podnoszę ten temat.

na forum jest potworny bałagan. nie dałoby się pousuwać tematów, które nie są aktywne już? wszędzie mnóstwo aktywnych tematów przewala się z tymi, które umarły już daaawno.
można by pozamykać nieaktualne i pousuwać?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Porzadek musi byc!

Post autor: Paul_Julian »

Na forum jest bałagan ponieważ za kazdym padem serwera tworza sie klony , i dlatego sporo linków ze Spisu tresci prowadzi donikąd.
Poza tym - jest bałagan , poniewaz sporo uzytkowników nie korzysta z szukajki i tworzy nowe tematy- bardzo często zaraz pod tematem o tym samym . I nie dotyczy to tylko super nowych użytkowników. Juz miałem sytuację , ze po dopieciu tematu gdzie indziej, użytkownik wysłał mi pm , ze usunieto mu post. Zamiast zajrzeć w " pokaz moje posty" . W tej chwili już kazdemu wysyłam pm , gdzie jest nowy temat.
Dodatkowo ... forum zajmujemy sie w czasie wolnym i nie dostajemy za to pieniędzy . Części tematów adopcyjnych nie można usunąć dalej niż do Zsypu, bo http://szczury.org/viewtopic.php?f=20&t=31270
Wam się wydaje to takie łatwe itd , a to wcale tak nie jest. Siedzę w temacie "Chorób" i żeby usunąc jakiś temat ( czyli wywalic do Zsypu, nie wywalamy na stałe) , musze go przeczytać , sprawdzić czy jest do wywalenia/podzielenia/dopięcia gdzie indziej/zmiany tematu.
Fajnie, jak ludzie zgłaszają , że jest np. adopcyjny temat do zamknięcia, czy gdzieś jest jakaś kłótnia, bo wtedy łatwiej zwrócic uwagę, że "tam sie coś dzieje" .
Po jednym dniu nieobecności na forum mam min. 1 stronę nowych postów. To sie tylko wydaje, ze łatwo to ogarnąc :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Porzadek musi byc!

Post autor: Kluska123 »

Za zawsze z miłą chęcią zglaszam, gdy któryś z tematów jest do zamknięcia. Mam tylko nadzieję, że w ten sposób modom nie zawadzam, nie przeszkadzam. Nie chcę się w żaden sposób rządzić.Także mam nadzieję, że moje zgłoszenia źle nie odbieracie Chcę Wam pomóc, a modem niestety nie jestem :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”