Szukamy Moderatorów

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Głosowanie: Wybieramy Moderatorów

Post autor: Ania »

susurrement pisze:żeby sprowokować do dyskusji, trzeba postawić tezę a w tym wypadku - zarzut.
ale to nie pyskówka.
Można to zrobić zadając zwykłe, nie uderzające w nikogo pytanie. Bez żadnego zarzutu. Kwestia CHĘCI.
susurrement pisze:chciałam sprowokować do dyskusji, abyś zobaczyła jak wygląda to z perspektywy forumowicza (to = przebieranie w naszych kandydaturach, odrzucanie wg mnie/innych forumowiczów wartych uwagi osób). być może prowadziłoby to do zmiany zdania i np moja faworytka dołączyłaby do osób na które można głosować, ale nie oczekuję tego.
Ok, rozumiem celowość już. Odpowiadam, że wiem jak to wygląda z pozycji Użytkownika, zdaję sobie z tego sprawę. Decyzja została już podjęta bo i przegłosowana. Zasad tez nie mogę zmienić. Spójrz za to teraz Ty w inny sposób: jeśli zmieniłabym zdanie oznaczałoby to, że wszystkie zasady jakie są przeze mnie ustanawiane, mogą być w każdej chwili złamane. W dodatku osoba, która zaakceptowała zasady, wytypowała kogoś i liczyła na moją uczciwość dopiero poczuje się oszukana.
Bardzo mi przykro ale w tej chwili pokazałaś, że zależy Ci głównie na Twoich uczuciach.
Przykre jest również to, że wymagasz, bym spojrzała Twoimi oczami a nawet nie próbujesz (lub nie chcesz, nie wiem?) spojrzeć moimi oczami. Życie pokazuje, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. jestem użytkownikiem na wielu forach i wiem jak wszystko wygląda z tej perspektywy. Wiem też natomiast, że osoby, które były tu Użytkownikami, miały podobnie jednostronne patrzenie na sprawę, nie odpowiadało im to, że podejmuję decyzje takie a nie inne - gdy same zostały Administratorami - zaczęły robić dokładnie tak samo :) I teraz pytanie, jak sądzisz: czyżby wszystkim woda sodowa uderzyła do głowy w tym samym kierunku, czy może jednak zrozumiały mój punkt widzenia?
susurrement pisze:zarzuciłam Ci traktowanie mnie/użytkowników jak idiotów m.in przez to, że tak bardzo podkreśliłaś, że nie braliście pod uwagę WYŁĄCZNIE ilości czasu spędzanego na forum, co jest przecież oczywiste nawet dla średnio inteligentnej osoby
To, co dla kogo jest oczywiste jest bardzo różne. Zakładasz, że oczywiste jest dla wszystkich to, co jest oczywiste dla Ciebie - to mocny błąd. W takiej sytuacji nie dyskutowałybyśmy tutaj w tej chwili a ja czytałabym Ci w myślach.

i
susurrement pisze: przez to, że nie daliście nam do dyspozycji w głosowaniu wszystkich naszych kandydatur, bo baliście się, że będziemy się kierować nieodpowiednimi pobudkami.
uważam po prostu, że jest tu sporo inteligentnych ludzi, którym można powierzyć takową decyzję.
My się niczego nie baliśmy. My tego chcieliśmy uniknąć wiedząc, że są osoby, które w ten sposób typują i taka jest historia tego forum (i nie tylko tego i nie tylko forum). Ponadto miej na uwadze, że są osoby, którym taki sposób wyboru wcale nie przeszkadza a wręcz odwrotnie, na rękę im że mają wpływ na wybór. Zatem bardzo proszę, nie używaj formy "my" kiedy wypowiadasz się tylko jako Ty i Twoje potrzeby tutaj grają rolę.
susurrement pisze:byłabym nie kulturalna gdybym kogoś obraziła
grzecznie ujęty zarzut nie jest niekulturalny.
Czyli rozumiem, że mogę napisać iż uważam, że jesteś głupia ale ponieważ robię to w sposób kulturalny - jestem usprawiedliwiona tak samo jak Ty z zarzutem traktowania innych jak idiotów?
susurrement pisze:bo to by sugerowało, że osoba kulturalna nie zabiera głosu w dyskusji i nie wskazuje czegoś, co jej się nie podoba. a to głupota.
więc schowaj tę przemiłą ironię ;)
Ależ dlaczego mam schować swoją przemiłą ironię? Ona jedyna pomaga utrzymać lekkość dyskusji :) Głupotą jest wg mnie jedynie patrzenie na własne potrzeby. Można zabrać głos w taki sposób by zapytać i otrzymać odpowiedź, Ty natomiast chciałaś negatywnie rozpocząć i tak też się stało. W dodatku nadinterpretujesz moje słowa i zarzucasz złą wolę a to ju nie świadczy o poziomie dyskusji, którą uważam na zakończoną głównie ze względu na własny interes z Twojej strony, nazbyt i dosłownie - podkreślony.

Dobrej nocy i jest to ostatnia odpowiedź z tej serii.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

Ania pisze:Można to zrobić zadając zwykłe, nie uderzające w nikogo pytanie. Bez żadnego zarzutu. Kwestia CHĘCI.
nie, to kwestia sposobu wyrażania myśli.
wg mojego sumienia - to, co napisałam w nikogo nie uderzało bezpośrednio, było sugestią do działania a nie do konkretnego człowieka. taki był mój cel, intencja. być może dla kogoś niejasna, dlatego tłumaczę.
Ania pisze:Spójrz za to teraz Ty w inny sposób: jeśli zmieniłabym zdanie oznaczałoby to, że wszystkie zasady jakie są przeze mnie ustanawiane, mogą być w każdej chwili złamane.
osobiście się z tym nie zgadzam. nie uważam, że zmiana jednej zasady, sugeruje, że zasady przez Ciebie ustanawiane są "nieprawomocne".

nie zarzucaj mi, że wymagam od Ciebie patrzenia moimi oczami, a sama nie patrzę Twoimi.
bo to nie prawda. mam po prostu inne zdanie od Ciebie i święte prawo do tego, żeby je mieć. i je wyrażać.
ja po prostu nie uważam, że moderacja na forum czy administrator, ktokolwiek, jest w jakimkolwiek stopniu lepszy od użytkownika. jesteśmy ludźmi, powinniśmy być sobie równi. i właśnie dlatego nie zgadzam się z głosami w stylu "dziękujmy moderacji że w ogóle mamy prawo głosu".
jestem człowiekiem = mam prawo głosu.

i nie wiem skąd argument, że zależy mi głównie na moich uczuciach.
tak również nie jest, możesz uwierzyć mi na słowo.
daleko mi do takiej postawy.
Ania pisze:
susurrement pisze:byłabym nie kulturalna gdybym kogoś obraziła
grzecznie ujęty zarzut nie jest niekulturalny.
Czyli rozumiem, że mogę napisać iż uważam, że jesteś głupia ale ponieważ robię to w sposób kulturalny - jestem usprawiedliwiona tak samo jak Ty z zarzutem traktowania innych jak idiotów?
ale ja mówiąc, że traktujesz kogoś jak idiotę, oceniam Twoje działanie. nie Ciebie.
a Ty mówiąc, że jestem głupia, oceniłabyś mnie.
Ania pisze:Głupotą jest wg mnie jedynie patrzenie na własne potrzeby. Można zabrać głos w taki sposób by zapytać i otrzymać odpowiedź, Ty natomiast chciałaś negatywnie rozpocząć i tak też się stało. W dodatku nadinterpretujesz moje słowa i zarzucasz złą wolę a to ju nie świadczy o poziomie dyskusji, którą uważam na zakończoną głównie ze względu na własny interes z Twojej strony, nazbyt i dosłownie - podkreślony.
nie uprzedzaj się do mnie dlatego, że zgłosiłam swoją kandydaturę, która nie została wzięta pod uwagę. bo to niska pobudka, do której nie byłabym zdolna.
wcale nie chciałam negatywnie rozpocząć - to Twoja nadinterpretacja.
chciałam jedynie dyskusji.
ale o nią na tym forum ostatnio bardzo ciężko, nie wiem skąd ta atmosfera. ludzie skaczą sobie do gardeł zamiast rozmawiać.

dobranoc.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: Ania »

Nie sądziłam, że będę musiała ale jak widzę, jednak muszę:

» rzeczownik zarzut
synonimy: skarga, zarzut, zażalenie, obwinienie, akt oskarżenia

Zatem bardzo proszę po raz kolejny, nie wmawiaj mi, że nie wiem, co piszę.
Obwinienie, akt oskarżenia to NEGATYWY zatem jest to negatywny sposób rozpoczęcia dyskusji i nic do tego nie ma to, że brałaś udział w kandydowaniu. To kolejna z Twoich nadinterpretacji bo w nie zaznaczyłam jakoby Twoja kandydatura gdziekolwiek miała na coś wpływ. I męczy mnie już to ciągłe podkreślanie jaka jestem och i ach bo administrator. Bzdura na resorach. To w jaki sposób piszesz świadczy tylko i wyłącznie o tym, że masz chyba kompleks bycia zwykłym Użytkownikiem skoro tak mocno podkreślasz moją pozycję. I o braku rozsądnych argumentów również świadczy. Są osoby, które potrafią ograniczyć się do merytorycznej dyskusji bez używania sformułowań odnośnie tego kto kim jest. Bycie adminisratorem zmusza mnie do podjęcia pewnych działań które nie muszą być dla ciebie zrozumiałe i nie jest to jednoznaczne z faktem, że jestem stronnicza, czy traktuję innych jak idiotów. Zatem jak coś jest niejasne zawsze możesz spytać zamiast zaczynać dyskusję w sposób zaczepny, zarzutami a potem twierdzić, że to nic nienormalnego i dziwić się mojej reakcji zaznaczając, że taka na forum atmosferanieprzyjemna...
A wracając do określeń czynów i osoby to koleje masło maślane, niech będzie, uważam, że robisz ze mnie idiotkę i próbujesz zatuszować swoje prawdziwe pobudki czyli to, że twoi kandydaci nie zostali wybrani.
Zatem.. wcale nie piszę o tobie negatywnie i nawet cie nie obrażam. Wypowiadam się na temat twojego sposobu odpowiedzi.
Swoje zdanie masz prawo mieć i bądź łaskawa wyrażać je w taki sposób, by nie zarzucać nikomu odgórnie złej woli. gdybyś tę dyskusję rozpoczęła w sposób pozytywny to zakończyłaby się ona zupełnie inaczej. Ot.

Gdybym wykorzystywała swoją pozycję i uważała się za ochy i achy - to nawet bym Ci nie odpisała tylko dostałabyś bana za odmienne zdanie ;) Bądź łaskawa zauważyć, że nie odbieram Ci prawa do posiadania własnego zdania (a podkreśliłaś to już kilka razy, że masz do niego prawo, jakbym Ci zabraniała), bo wyrazić je możesz, nie kasuję twoich wypowiedzi. Jeśli jednak łączysz "mam prawo mieć własne zdanie" z "...dlatego Ty musisz zmienić swoje" to sorry, "argumentów niet, rynce w dół".

DODANO
Jeśli tak bardzo tego chcesz to nie ma problemu, w każdej chwili mogę zacząć zachowywać się tak, jak zarzucasz mi, że się zachowuję.
To, że moderator = człowiek i jest taki sam jak użytkownik nie oznacza, że wszyscy Użytkownicy będą zarządzać forum. po to są pewne funkcje, by z nich korzystać. Zarządzanie forum to nie tylko trzymanie porządku w kwestii tematów ale także podejmowanie decyzji. Te decyzje mogą ale nie muszą być zrozumiałe przez innych. I nie dlatego, że jesteśmy wyżsi, lepsi, bo możemy więcej ale dlatego, że pewne systemy były już WIELOKROTNIE testowane i się NIE SPRAWDZIŁY. Między innymi system, o którym piszesz. Cyklicznie temat wraca, warto więc zapoznać się z historią forum, pogrzebać w historii (większość jest zachowana, trzeba tylko chęci i czasu, by poszukać i poczytać).
Forum istnieje od ponad 10 lat więc nie traktuj nas proszę jak bandy idiotów, którzy dorwali się do stołka i mlaszczą z radości, bo mogą sobie...
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

dobra, sprowadziłaś to do dziwnej paplaniny, sugerującej, że kompletnie się nie zrozumiałyśmy.

podsumowując:
nie mam nic do nikogo tutaj, niezależnie od jego statusu. nie mam również kompleksów dlatego, że nazwa mojego nicka jest niebieska a nie np czerwona czy zielona.

chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że:
nie zgadzam się ze zdaniem, że ludzie zasiadający w administracji są w jakimkolwiek sensie lepsi od pozostałych użytkowników miejsca jakim jest forum internetowe. dlatego właśnie uważam, że powinniśmy mieć takie same uprawnienia w kwestii wybierania osób, które będą czuwać nad przestrzeganiem przez nas regulaminu. stąd mój zarzut, że dokonaliście niesprawiedliwego wyboru i aby było sprawiedliwie to uważam, że głosowanie powinno było odbyć się pomiędzy wszystkimi zgłoszonymi kandydatami.

mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne, bo prawdę mówiąc jestem już zmęczona tą dyskusją.
bo ile bym nie tłumaczyła to odbierasz wszystko na opak i negatywnie. a wcale nie chciałam rozpętać burzy, w życiu zawsze staram się być dyplomatyczna. nie wiem czego to kwestia.. czy Twojego nastroju czy mojego, ale się nie zrozumiałyśmy o czym świadczy Twoja ostatnia wypowiedź, więc proszę: skończmy to.
bez odbioru.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: Ania »

W trakcie, gdy pisałaś, dodałam dopisek do swojej wypowiedzi, by nie powielać postów. paradoksalnie odsyłam do tego dopisku jako odpowiedzi na Twój post.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

nie traktuję Was tak.
po prostu wg mnie taki model, jaki proponuję, jest lepszy. dlatego go zaproponowałam, niezależnie od tego ile razy się nie sprawdził. przecież to nie wybór śmierć albo życie, moderatorów zawsze można zmienić gdyby wybrani źle pełnili swoje funkcje.

i powtórzę się:
nie zrozumiałyśmy się, a ja nie mam siły dalej w to brnąć. poza tym wydaje mi się to bez sensu, bo już się chyba nieco do mnie uprzedziłaś. więc moje argumenty i tak nie trafiałyby tak, jakbym tego chciała.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: pin3ska »

Naprawde czytam tą dyskusję i zastanawiam sie dlaczego w ogole ona sie zaczeła.

Przede wszystkim nie kazdy rozumie podstawową tu rzecz:

Jasne, ze każdy człowiek ma prawo głosu, ale NIE WSZĘDZIE i nie w kazdej sytuacji. Forum jako takie jest własnością administracji, która to administracja to forum założyła i płaci na jego utrzymanie z własnej kasy ( i zapewne niemało).

Zatem uwazam, ze naprawde to naprawde wielka łaska ( w sensie pozytywnym) , ze w ogole mamy prawo głosu w takiej sprawie jak wybór moderatorów ktorzy z tą administracją wspolpracują.

Dziekuje za uwagę. To mowiłam ja - pin3ska :P
Ostatnio zmieniony pn cze 29, 2009 12:18 am przez pin3ska, łącznie zmieniany 1 raz.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: Ania »

susurrement pisze:nie traktuję Was tak.
po prostu wg mnie taki model, jaki proponuję, jest lepszy. dlatego go zaproponowałam, niezależnie od tego ile razy się nie sprawdził
To bez sensu. Nazywa się to fachowo wyważaniem otwartych drzwi. Dlatego nie jest prawdą, że nie ważne ile razy się nie sprawdził. Błędy można robić, taka cecha ludzka ale powtarzać błędy to już czysta głupota. Pewne rzeczy są oczywiste, jak to, że taki system wielokrotnie się nie sprawdził. Tak, jak nie sprawdził się komunizm mimo, że z założenia był rzeczą wspaniałą. Czy naprawdę nie ważne jest ile razy coś się nie sprawdzi i że w ogóle? chyba jednak bardzo ważne. na tyle ważne, że aż kluczowe.
susurrement pisze:nie zrozumiałyśmy się, a ja nie mam siły dalej w to brnąć
Zatem dobranoc.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

pin3ska pisze:Jasne, ze kazdy człowiek ma prawo głosu, ale NIE WSZĘDZIE i nie w kazdej sytuacji. Forum jako takie jest własnością administracji, która to administracja to forum założyła i płaci na jego utrzymanie z własnej kasy ( i zapewne niemało).
Zatem uwazam, ze naprawde to naprawde wielka łaska ( w sensie pozytywnym) , ze w ogole mamy prawo głosu w takiej sprawie jak wybór moderatorów ktorzy z tą administracją wspolpracują.
być może stąd ta dyskusja, że ja się z tą opinią nie zgadzam.
jest własnością administracji, ale jest założona nie jako miejsce prywatne a ogólnodostępne, więc tworzymy je razem i razem z niego korzystamy. zatem staje się współwłasnością z użytkownikami. bo pomagamy w tworzeniu tego miejsca.
a jeśli administracja potrzebowałaby pomocy finansowej, na pewno wiele osób by pomogło, bo to miejsce jest dla wielu z nas ważne.

człowiek ma prawo głosu zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji.
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka, artykuł 19:
"Każdy człowiek ma prawo do wolności opinii i do jej wyrażania; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice."

Ania pisze:To bez sensu. Nazywa się to fachowo wyważaniem otwartych drzwi. Dlatego nie jest prawdą, że nie ważne ile razy się nie sprawdził, właśnie to jest bardzo ważne.
miałam na myśli, że dla mnie nie jest ważne ile razy się nie sprawdził, dlatego postanowiłam zaproponować. bo wg mnie jest W TEJ SYTUACJI, WŚRÓD TYCH LUDZI dobrym pomysłem.
i proszę, nie porównujmy do komunizmu, bo to z lekka nie na miejscu.
choćby dlatego, że przez wybory na forum nikt życia nie straci.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: Ania »

Do komunizmu porównałam tylko dlatego, że jest to tak samo kapitalny pomysł. Z ZAŁOŻENIA.
Który kompletnie się nie sprawdza W PRAKTYCE.
Nie tylko raz, nie tylko na tym forum.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

Ania pisze:Do komunizmu porównałam tylko dlatego, że jest to tak samo kapitalny pomysł. Z ZAŁOŻENIA.
Który kompletnie się nie sprawdza W PRAKTYCE.
wg Ciebie.
a ja uważam, że wśród takich ludzi jakich mamy na forum, mógłby się sprawdzić.

nie twierdzę, że zawsze.
twierdzę, że w tych okolicznościach, w tym miejscu.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: Ania »

susurrement pisze: wg Ciebie.
a ja uważam, że wśród takich ludzi jakich mamy na forum, mógłby się sprawdzić.
Właśnie nie wg mnie. On się po prostu nie sprawdził. Był rozpierdziel (łagodnie mówiąc). Przejrzyj historię. W pewnym momencie ludzie zaczęli prosić, by coś się zmieniło, bo tak dalej być nie może. Albo - zaczęli obrzucać się błotem, każdy każdego, wszędzie. Część Użytkowników uciekła z tego cudownie demokratycznego forum. To tylko ułamek.
Popatrz na inne fora i znajdź mi chociaż jedno, które "żyje" od minimum 2-3 lat w takim systemie trzymając poziom.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

ok, ale ja mówię o tych konkretnych wyborach, na tym konkretnym forum, wśród tych ludzi.
po prostu uważam, że ekipa, która najczęściej się tu pokazuje i rozmawia, jest spokojnie zdolna do rozsądnego wybrania osób poprzez głosowanie. osób, wśród których ktoś nie zrobi wcześniej "przesiewu".
poza tym wybranie kogoś z tych "odrzuconych" nie byłoby przecież życiowym błędem, nie było tam kiepskich i kompletnie nietrafionych kandydatur. może okazałoby się, że źle kogoś oceniliście i odrzuciliście, a on świetnie się nadaje? :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: Ania »

Ta ekipa to ile osób? Znasz absolutnie wszystkie tutaj zarejestrowane? Bo przecież bierzesz pod uwagę, że w głosowaniu może brać udział każdy, także pan zenek spod piątki i krysia z dziesiątego? :) czyli także osoby, które się tu wcale nie udzielają albo bardzo rzadko, mają lat 30, 45 albo i 10.

Wśród kandydatur były osoby, które w naszym mniemaniu w ogóle na stanowisko się nie nadają. Szukamy, jak pisałam już - osób o konkretnych cechach.
Pisanie tutaj o konkretnych cechach spowodowałoby, że jednak ludzie będą w stanie się domyślić o kim mowa a nie o to chodzi, by kogoś oczernić. Zatem niech wystarczy, że pewne cechy są na tyle trwałe i rzucające się w oczy, że po prostu nie kwalifikują się i już.
Danie komuś moderatora na zasadzie empatii i litości to chyba jakaś pomyłka?
Właśnie tym sprawdzianem jest danie funkcji osobom, które biorą udział w losowaniu, bo też przecież nie wiadomo, czy się sprawdzą.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukamy Moderatorów

Post autor: susurrement »

wiedziaaałam, że się do tego przyczepisz ;)
ale macie zapewne podgląd kto na kogo głosował.. :>

edit: ale nie wszystkie odrzucone kandydatury były nietrafione.
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Zablokowany

Wróć do „Technikalia”