Karina

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Karina

Post autor: Elf »

Wczoraj o 23:45 odeszła Karinka.

Jeszcze pół roku temu dało mi się wyrwac ją ze szponów śmierci, kiedy nagle zaczęła słabnąć i tracić równowagę (objawy neurologiczne). Leczenie trwało długo, ale było warto.
Tym razem jednak przyplątało sie krwiomacicze i zdecydowałam się na zabieg, bo leczenie nie przynosiło efektu. Stojąc przed perspektywą wykrwawienia się szczura a możliwością wycięcia macicy i szansy na życie - zaryzykowałam. Teraz mam mętlik w głowie.
Operacja się teoretycznie udała, ale 3 godziny później serce stanęło. Widziałam ten ostatni oddech :(
Nie mogę się z tym pogodzić....

Historię Kariny po części znacie z forum, kiedy w zeszłym roku Aneta wyjeżdżajac do Anglii szukała dla niej domu i trafiła na mnie.
Karina bardzo szybko przystosowała się do nowych warunków, od razu przypadł jej do gustu Ciamek, więc zamieszkała z nim w klatce. Od niego nauczyła się niezależności i wojowniczości, do tego stopnia, że potrafiła ofukać każdego obcego człowieka. Strasznie zawadiacka bestia.
Codziennie domagała się głaskania i wypuszczenia na pokój, żeby sobie pogrzebać w doniczkach, albo posiedzieć w szafie... bardzo mi jej brakuje...

Ciamek zorientował się, że coś jest nie tak, siedzi niespokojny, poddenerwowany i nie daje sie dotknąć :(






 
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Karina

Post autor: tygrys1985 »

:'([']['][']
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Karina

Post autor: RattaAna »

[*] Karinka...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Karina

Post autor: Basial »

Dla Kariny [*]
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Karina

Post autor: Telimenka »

(*) dla Karinki....
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Odp: Karina

Post autor: Guślarka »

.::[*][*][*]::.[/b]
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Aniatka
Posty: 160
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:36 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Karina

Post autor: Aniatka »

[`]
- Ludzie zapomnieli o tej prawdzie - rzekł lis. - Lecz tobie nie wolno zapomnieć. Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Elf
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 11:32 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Karina

Post autor: Elf »

Bardzo Wam dziękuję... obyście o swoich ogonkach musieli tu napisać jak najpóźniej.
Koniec szczurzej epopei....

['] Ash, Tasha, Missi, Matylda, Root, Hash, Pinki, Mju, Dimon, Karina, Ciamek, Śnieżynka Duża, Śnieżynka, Lilu, Lila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”