Agatka

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
kari
Posty: 151
Rejestracja: śr cze 25, 2008 1:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Agatka

Post autor: kari »

Moja mała dzielna Agatka...

Dzisiaj postanowiłam pomóc jej odejść... Miała bardzo duże problemy z oddychaniem, odniosłam wrażenie, że już nie może, że już nie chce dalej walczyć...

Dużo przeszła, wiele wytrzymała. Najpierw usuwałyśmy guz, potem oczko...

Byłaś bardzo dzielna, wiele dałaś mi od siebie. Teraz nadeszła moja kolej, żeby Ci pomóc, żeby już było Ci lepiej, lżej...

Biegnij do swojej siostry, Śnieżki. Teraz już nic Was nie rozdzieli... :'(
Ze mną: Zorka (psiak wieloowocowy)
Za Tęczowym Mostkiem: Mysia, Kruszynka, Czarna, Ruda, Wiórka, Kredka, Śnieżka, Agatka [*][/b]
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Agatka

Post autor: Venice »

[*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agatka

Post autor: sylwiaj »

Kari bardzo przykro:( Zostałas sama bez ogonków, chyba iostrzyczki zbyt za sobą teskniły;( bedzie im tam dobrze:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Agatka

Post autor: Venice »

[*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Agatka

Post autor: ziutta »

:( [*]
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Agatka

Post autor: Nathan »

Witaj, Karolinko. Bardzo mi przykro.
No cóż... jako że była to już ostatnia szczurcia u Ciebie, chciałbym serdecznie podziękować Ci za oferowaną pomoc, swój poświęcony czas i trud związany z opieką nad zwierzątkami. Wielkie dzięki za wszystko raz jeszcze, miło mi było poznać tak szlachetną osobę z tego forum wraz z Jej przesympatycznym ojcem. Mamy nie miałem okazji poznać, ale domyślam się, że jest to równie wspaniała osoba. Pozdrawiam serdecznie Ciebie oraz całą rodzinę z życzeniami wszystkiego, co najlepsze.

Na koniec buziaczki dla Agatki; leć, Kruszynko Kochana... dołącz do Śnieżki, Cypiska i całej reszty klusek za tęczowym mostem. [*] :(
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”