Stefcio

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
arachne666
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 11:50 am
Lokalizacja: Wrocław

Stefcio

Post autor: arachne666 »

Odszedłeś wczoraj a byłeś ze mną tak długo bo, aż 3,5 roku. Będzie mi Ciebie bardzo brakować mój mały przyjacielu. A zwłaszcza Twojego małego pyszczka, który kładłeś na mej dłoni do głaskania. Pozostawiłeś po sobie ogromną pustkę i smutnego przyjaciela Heniusia...Nigdy Cię nie zapomnę kochany szczurku...:-( <3
Mój kochany Sefcio już po drugiej stronie tęczowego mostu...Przy mnie Heniuś, Felek i Kokos.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefcio

Post autor: unipaks »

Bardzo mi przykro... :(
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Etusia
Posty: 97
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:44 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stefcio

Post autor: Etusia »

[*] Leć Stefciu... Leć...
Za Tęczowym Mostkiem Szczurcie: Fobi i Irka [*] [*] Chomiczki: kolejno cztery Kubusie [*] [*] [*] [*]
Awatar użytkownika
arachne666
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 11:50 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefcio

Post autor: arachne666 »

Stefciu był kochanym szczurkiem...Nigdy nikogo nie ugryzł...Był przyzwyczajony do wolności, bo u mnie szczurki nie były i nie są zamykane w klatce, a klatkę traktują jak sypialnię i jadalnię. Po za tym był bardzo oswojonym szczurkiem, zawsze pierwszy biegł witać gości. Zresztą wszyscy byli przyzwyczajeni, że idąc do mnie zabierają smakołyk dla szurków. Stefcio miał bardzo dobre życie, a przedewszystkim przekonał mnie do tego, że puki będę mogła, inne szczurki będą miały takie samo. Dziś do osamotnionego Heniusia dołączył Felek. I Heniuś zachował się dokładnie tak samo, jak Stefcio wobec niego. Pełna akceptacja, śpią razem i wylizują sobie futerka. A Stefcio jest już po drugiej strony tęczy...
Mój kochany Sefcio już po drugiej stronie tęczowego mostu...Przy mnie Heniuś, Felek i Kokos.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefcio

Post autor: unipaks »

Jak dobrze, że Heniuś nie jest już sam, strata przyjaciela boli, a teraz znów ma się do kogo przytulić... Wygłaszcz ogonki ode mnie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
arachne666
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 11:50 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefcio

Post autor: arachne666 »

Ogonki wygłaskane...Dobrze, że jest Felek, bo Heniuś bardzo przeżył śmierć swojego przyjaciela...Przekopał całą klatkę w poszukiwaniu Stefcia...Ja płakałam, on piszczał...Dziś już jest lepiej, choć Heniuś jest jeszcze lekko osowiały.
Mój kochany Sefcio już po drugiej stronie tęczowego mostu...Przy mnie Heniuś, Felek i Kokos.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Stefcio

Post autor: Venice »

[*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
arachne666
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 11:50 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stefcio

Post autor: arachne666 »

Mój kochany Stefcio ( ten ciemniejszy ), leżący z Heniusiem...<3
Mój kochany Sefcio już po drugiej stronie tęczowego mostu...Przy mnie Heniuś, Felek i Kokos.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”