Rex

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Rex

Post autor: Etche »

Niestety dzis odszedl nasz maly przyjaciel Rex. Silny, opanowany i sprawiedliwy Alfa naszego stada. Najwiekszy i najspokojniejszy szczur z jakim od poczatkow mojej przygody z szczurami, czyli 16 lat mialem okazje zyc.

Mlodsze osobniki w stadzie zawsze do niego umykaly, jak ktos wyzej w hierarchi je meczyl, nikt nawet nie probowal sie awanturowac kiedy Rex byl obok. Jesli ktos przesadzal z bitkami w klatce - Wystarczylo, ze Rex tylko podszel i cisza jak makiem zasial.
Niepodwazalny autorytet, nawet pod koniec kiedy wiecej czasu spedzal na leniuchowaniu, nikt nie osmielil sie sprobowac odbic mu przywodztwa.

Rex walczyl z nowotworem w prawym plucku, poczatki leczenia dawaly bardzo dobry efekt. Masz maluch przezywal druga mlodosc. Niestety z dnia na dzien bylo coraz gorzej. Dzis podjelismy decyzje, ostatnia proba i jesli nie bedzie rezultatow - pomozemy mu przejsc na druga strone. Niestety Rex poddal sie juz dzis, nie czekajac do poniedzialku. Odszedl bedac przy nas, wtulony i odpoczywajacy po obiadku, po prostu zasnal.

Nie jestem zbytnio wierzacy, ale jednak wierze, ze istnieje tam gdzies w szczurzym swiecie jakies miejsce gdzie ida po smierci i moga sobie caly dzien brykac do woli.

Pewnie dla wiekszosci moze wydac sie to glupie, toc zwykly szczur jakich wiele. Dla mnie jednak kazdy malec to wlasna osobowosc, wlasny charakter, nawyki, masa kompromisow by zyc w zgodzie, czasem potrzebne nawet i miesiace aby zapracowac na szacunek czy zaufanie.

Bedzie mi Cie cholernie brakowac kumplu ..


http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/co ... l5cyQZ.jpg
Agata1985
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 18, 2016 1:55 pm

Re: Rex

Post autor: Agata1985 »

Współczuję straty. Niedawno odszedł mój kochany Zbigniew, również z powodu nowotworu :-(
Na pewno jest teraz po druguej stronie, zdrowy i szczęśliwy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”