RE: zdjęcie w profilu?

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

poesjeAnn
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:52 am

zdjęcie w profilu?

Post autor: poesjeAnn »

Cześć,

pomocy, jak wkleić zdjęcie do profilu. Do postu umiem, ale profil nadal jest dla mnie zagadką.

Czekam na wskazówki.

Z góry dzięki,
Anna
Kochane Duszki: Neronek, Nutka, Ketonek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: zdjęcie w profilu?

Post autor: Telimenka »

wchodzisz w zmien avatar w panelu kontrolnym, i teraz przydal by Ci sie jakis program bys mogla zmniejszyc fotki. jak nie masz to ja Ci moge zmniejszyc i odeslac pomniejszone tylko wyslij mi zdjecie na martulleczka.n@wp.pl a jak masz to zmniejszasz i podajesz adres obrazka z komputera i zapisujesz avatar i juz :-)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
poesjeAnn
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:52 am

RE: zdjęcie w profilu?

Post autor: poesjeAnn »

oki, oki... wielkie dzięki

udało się:)
Kochane Duszki: Neronek, Nutka, Ketonek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: zdjęcie w profilu?

Post autor: Telimenka »

brawooo :-D, cos mi sie wydaje ze sama do tego doszlas bo ja nakrecilam potwornie jak mam to w zwyczaju :hoprat: gratuluje sliczny Ciurek, a taki offtop: myslisz nad kolega dla Malucha?bo z tego co wyczytałam Klapuś to samczyk tak :-)?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
poesjeAnn
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 9:52 am

RE: zdjęcie w profilu?

Post autor: poesjeAnn »

Hmm, mieszkam za granicą. Nie mam zbytnio nikogo kto by się zjamował moją pociechą podczas moich nieobecności. Jednego zawsze mogę komuś podrzucić, ale 2 szczurki to już większy problem.
Chociaż nieukrywam, pewnie byłoby mu raźniej z "kumplem".
Zresztą nawet nie wiem czy można łączyć szurki z różnych rodzin. On był jedynym samcem w swojej rodzince;) szczęściarz....
Kochane Duszki: Neronek, Nutka, Ketonek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: zdjęcie w profilu?

Post autor: Telimenka »

oczywiscie ze mozna :-), no tak ale jeden czy dwa to zadna roznica a maluch sam sie meczy,polecam temat "dlaczego Szczury powinny byc trzymane razem" :-)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”