Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: douchee »

Mi też ten panel działa na nerwy. W ogóle obecny wygląd forum jest zniechęcający taki jakiś... A co wchodzę na stronę to inaczej wygląda i to już w ogóle wytrąca z równowagi, bo nigdy się nie mogę połapać co i jak... Wielki będzie ten dzień, w którym skończą się prace na forum.
:)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Ania »

Sopocianko:
"Nie loguje mnie automatycznie, a co i rusz zaznaczam ten kwadracik (to już miałam od dawna, ale kiedyś wystarczyło wejść do galerri i już mnie logowało, teraz, żeby się dostać do galerri trzeba być zalogowanym) "

- Kwestia logowania nie jest związana forum, wyczyść proszę cookies (ja z tym np. nie mam problemu)

"Nie wyświetla się przy użytkowniku liczba szczurów, ani ich imiona. Ponadto nie ma tych opcji w profilu. (zauważyłam, że pojawił się jakiś "emblemat", nie wiem, o co idzie, bo z tego co wiem emblemat składa się z 3 części-inskrypcji, subskrypcji i obrazka... i jakoś nijak mi się ma do forum w interze)"

- Nadal trwają prace nad forum, na prawdę prosimy o czytanie ogłoszeń, które się pojawiają i o cierpliwość

"Nigdzie nie widzę opcji "odpowiedz" (albo jestem ślepa... ), żeby pisać ten post, musiałam kliknąć "cytuj" "

- Jak w odpowiedzi powyżej - prace stale trwają. Jak się skończą to poinformujemy :)

douchee:

Jak i w odpowiedzi do Sopocianki - jak się pracę skończą to poinformujemy, prosimy na razie byście się powstrzymali od komentowania czegoś co jest "w trakcie", to na prawdę zniechęca :|
Jeśli macie jakieś sugestie umieśćcie je proszę w innym temacie w tym dziale "uwagi na temat forum" - np.odnośnie funkcji, które mogłyby się przydać a których nie było i nie zostało wspomniane, że będą itp.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Mycha »

Opcja Odpowiedz jest w tym latającym czymś :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”