Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Meggy »

łeee :|
a czy w zamian dostaniemy np działające sygnaturki?

[ Dodano: Czw Cze 02, 2005 8:13 am ]
galeria chorób ma u mnie szerokośc dwóch monitorów i zdjęć nie widać, tylko puste pola... ale pod spodem są, bo pojawia się ta łapka od podlinkowania jak się najedzie w niekóre miejsca...

[ Dodano: Czw Cze 02, 2005 8:16 am ]
wow, to samo edytowało mojego posta... głupie :? bo nie będzie można samemu odświeżyć swojego tematu...

a ja tu jeszcze w innnej sprawie... brakuje mi pod avatkiem tej lininki: "na forum od" bo to w sumie ważne było...

[ Dodano: Czw Cze 02, 2005 9:31 am ]
a, jeszcze jedno (niedługo pewnie dostanę ostrzeżecznie za to "sięczepianie" ;))

o ile w Foxie logo wygląda normalnie, to u mnie w IE wygląda tak: http://upload.miau.pl/1/16659.jpg
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

[quote="Meggy"]łeee :|
a czy w zamian dostaniemy np działające sygnaturki? [/quote]
no przeciez macie :)

[quote="Meggy"][ Dodano: Czw Cze 02, 2005 8:13 am ]
galeria chorób ma u mnie szerokośc dwóch monitorów i zdjęć nie widać, tylko puste pola... ale pod spodem są, bo pojawia się ta łapka od podlinkowania jak się najedzie w niekóre miejsca... [/quote]

u mnie tylko w czasie ladowania, i tylko w IE, nie da sie z tym nic zrobic, album jest generowany dynamicznie

[quote="Meggy"][ Dodano: Czw Cze 02, 2005 8:16 am ]
wow, to samo edytowało mojego posta... głupie :? bo nie będzie można samemu odświeżyć swojego tematu...[/quote]

dobre, bo nie bedzie falszowalo ilosci postow tak forum, jak w liczniku urzytkownika, bo odciazy adminow i modow, bo zwieksza czytelnosc forum?

[quote="Meggy"]a ja tu jeszcze w innnej sprawie... brakuje mi pod avatkiem tej lininki: "na forum od" bo to w sumie ważne było... [/quote]
wrocila - niedopatrzenie, za to wyleciala spod avatara lokalizacja - przeniesiona do profilu

[quote="Meggy"][ Dodano: Czw Cze 02, 2005 9:31 am ]
a, jeszcze jedno (niedługo pewnie dostanę ostrzeżecznie za to "sięczepianie" ;))

o ile w Foxie logo wygląda normalnie, to u mnie w IE wygląda tak: http://upload.miau.pl/1/16659.jpg[/quote]
taak, tez sie dopiero dzis zorientowalem :) juz poprawione[/quote]
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: myszka »

Gratuluje, teraz naprawdę mi się podoba, ale minie trochę czasu zanim suię przyzwyczaję ;) trochę to poplątane, ale git :alien:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Lulu »

ja mam pytanie odnosnie ostrzezen. czy bede tez pochwaly??

musze przyznac, ze przezylam deja vu jak przeczytalam o tych ostrzezniach. moze to glupie. przez 3 lata mieszkalam w intenacie i tam tez mielismy system ostrzezen. w koncu sie wyprowadzilam i tak sie cieszylam, ze juz nikt nigdy nie bedzie mi mogl postawic ostrzezenia... a tu zonk ;)

u nas to wygladalo tak: 3 ostrzezenia i wylatujesz. ale jezeli dostaniesz 3 pochwaly to likwiduje jedno ostrzezenie.

wg pomysl jeet dobry, bo kazdy moze naprawic to co zlego narobil. jezeli mu zalezy.
zreszta nie ukrywam, ze boje sie samego slowa "ostrzezenie" ;)

tylko nie mam pomyslu za co moznaby dostac pochwale... u nas wystarczylo np. posprzatac pokoj wychowawcow...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

[quote="LuLu"]ja mam pytanie odnosnie ostrzezen. czy bede tez pochwaly??[/quote]

owszem, juz sa. ogolnie daze do ukrycia wszelkich "liczbowych" danych na forum. stad skrypty laczace posty, niezlicznie ich w pewnych dzialach itd.
Co do ostrzezen, zostanie dodany odpowiedni punkt w regulaminie (jak tylko ktos wpadnie na to jak to ladnie ujac - i tak bedzie to pewnie Ania) na teraz moge powiedziec ze wszelkie wulgaryzmy, trolowanie i inne beda tepione z pelna surowoscia (czyli ogolnie przyjete odchylenia od netykiety, ktora rowniez zawita jako jeden z postow na forum)

Co do pochwal.. aktywowany zostal mod "Pomógł". Zasada dzialania jest prosta. Zakladasz temat w ktorym oczekujesz pomocy, ktos odpowiada na tyle skladnie ze udziela Ci pelnej odpowiedzi. Jesli jestes zadowolona z odpowiedzi i podejscia danej osoby (kryteria wlasne, jednak tez beda monitorowane) klikasz na przycisk Obrazek i tym samym dajesz tej osobie jeden punkt. Zostanie to pokazane pod avatarem (tak samo jak ostrzezenia ktorych ustawienia mozna zobaczyc tutaj

[quote="LuLu"]wg pomysl jeet dobry, bo kazdy moze naprawic to co zlego narobil. jezeli mu zalezy.
zreszta nie ukrywam, ze boje sie samego slowa "ostrzezenie" ;)[/quote]

ostrzezenia beda zdejmowane przez modow i adminow, wg. ich uznania, tak samo jak wg. ich uznania beda rozdawane. samo slowo jest niegrozne dla tych ktorzy naprawde chca pomoc, nie sadze tez aby byly rozdawane na lewo i prawo bez powodu, zaproponowalismy moda osobom ktore potrafia do sprawy podejsc na tyle trzezwo, ze mozemy im w pelni zaufac i zwykle w ich decyzje nie ingerowac.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: jutka »

Nie mogę niczego zmienić w swoim profilu, pokazuje się
"Twoja lokalizacja zawiera za dużo znaków" - o co chodzi?
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Meggy »

[quote="@llchemic"]Zakladasz temat w ktorym oczekujesz pomocy, ktos odpowiada na tyle skladnie ze udziela Ci pelnej odpowiedzi. Jesli jestes zadowolona z odpowiedzi i podejscia danej osoby (kryteria wlasne, jednak tez beda monitorowane) klikasz na przycisk i tym samym dajesz tej osobie jeden punkt.[/quote]

hmm... nie podoba mi się :?
bo: 1-można sobie po przyjacielsku dawać punkty
2 - tępimy osoby które zakładają podobne tematy po raz 32875; więc część nauczyła się dopisywac do czyichś tematów. Więc przypuśćmy, że dopiszę się do czyjegoś tematu o alergii bo mój szczurek ma podobne objawy. Potem pójdę z nim do weta i okaże się że to coś innego i ktoś mi doradzi w tym innym temacie (bo nie założę kolejnego tematu dla mojego ogonka bo nie widzę potrzeby) i nie mogę już tej osobie dać + mimo iż mi pomogła, bo to nie mój temat.
no chyba że zrobicie osobnego moda od + który będzie weryfikował punkty przyznane po znajomości i do którego będzie można pisać, żeby dal + w czyimś imieniu...

[ Dodano: Czw Cze 02, 2005 2:41 pm ]
jutka, musisz wpisać nazwę miasta bez udziwnień :? ja musiałam się pozbyć przeróbki i asfaltu z mojego "skąd"

BTW. czemu "skąd" też zniknęło? mi w profilu nie robi, tam i tak nikt nie zagląda :P

[ Dodano: Czw Cze 02, 2005 3:05 pm ]
nie podoba mi się, że teraz mam w podpisie fotkę pod tekstem a nie tekst pod fotką :P
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Ania »

1. Można sobie po przyjacielsku dawać punkty ale to się kiedyś kończy.. te znajomości jak i sama możliwość. Ponadto będziemy mieli wgląd w to kto komu i za co dał, w związku z czym oszustwo jest tu mało możliwe.

2. Nazwa miasta została przeniesiona do profilu bo zamiast miasta ludzie zaczęli wpisywać "nie wiadomo co" co po pojawieniu się - rozszerzało wszystkie posty w temacie gdzie udzielała się osoba z takim hm.. powiedzmy sobie - dość oryginalnym opisem miasta

3. Już nie przesadzajcie - podpis możecie sobie zmieniać samemi - co ma być nad czym :|
W razie czego zawsze można zgrać fotkę bezpośrednio do pola tekstowego, nie musi być ładowane. mi osobiście np pasuje odwrotnie czyli tekst pod fotką.. o takich szczegółach myślę, że nie ma co dyskutować.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Meggy »

[quote="Ania"]2. Nazwa miasta została przeniesiona do profilu bo zamiast miasta ludzie zaczęli wpisywać "nie wiadomo co" co po pojawieniu się - rozszerzało wszystkie posty w temacie gdzie udzielała się osoba z takim hm.. powiedzmy sobie - dość oryginalnym opisem miasta [/quote]
no i dlatego teraz jest tam ograniczona liczba znaków - patrz post jutki "lokalizacja jest za długa" więc czy mógłby tam wrócić?


[quote="Ania"]W razie czego zawsze można zgrać fotkę bezpośrednio do pola tekstowego,[/quote]
no właśnie cała zabawa w tym, że nie można :? nie wiem na czym to polega, ale po wpisaniu adresu fotki z w podpisie pojawia się sam link do niej (mimo tego, że mam ją w swojej galerii na forum a nie na czymś zewnętrznym)

tak, wiem że marudzę ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

[quote="Meggy"]no właśnie cała zabawa w tym, że nie można Confused nie wiem na czym to polega, ale po wpisaniu adresu fotki z w podpisie pojawia się sam link do niej (mimo tego, że mam ją w swojej galerii na forum a nie na czymś zewnętrznym) [/quote]

galeria jest chroniona przed hotlinkowaniem. a sig mozecie przeciez wgrac z dysku lokalnego...
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: falka »

Też mi się wydaje, że mogłoby wrócić Skąd... łatwiej się było zorientować kto gdzie ma szczurki do oddania i jak załatwić transport, teraz jeżeli chce się sprawdzić kilka różnych osób to trzeba się nieźle naklikać... Może możnaby ograniczyć długość tego pola do x znaków, żeby ludzie nie wpisywali długich opisów...?

Aaa no i nie wiem, czy jest potrzebna ta opcja imiona szczurków... mi osobiście nie przeszkadza, ale trochę zaśmieca, zwłaszcza jak wszyscy zaczną to dopisywać, no i praktycznie każdy ma imiona szczurków w podpisie, więc się powtarza... sama chciałam sprawdzić jak to wygląda :)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Marcin »

Skad wrocilo pod avatar, niemniej jednak, jesli nada bedza pokazywaly sie piekne arty w tym polu, wroci ono do profilu. Prosze sprawdzic zwoje profile
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: Meggy »

dziękujemy :buzi5:
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: roenna »

Kurcze pare dni mnie nie było, wchodze na forum i zonk - gdzie ja jestem ;)
We wszystkiech zmianach się chyba jeszcze nie zorientowałam :P
ps. komenda (you) zrobiła mi lekki miszong z głowy :roll:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Temat przeniesiony ze zsypu - do testów

Post autor: WildMoon »

Chlip.. juz nie mam 'Z Rybnika przez Berlin...' a tym chcialam podkreslic, jaka to jestem multikulti...
Ale co tam, obejdzie sie i bez. :twisted:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”