test cenzury

Dla początkujących (testowanie wysyłania postów, wklejania zdjęć i wszystko inne).

Moderator: Junior Moderator

marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: marchewa »

zaj*****.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: marchewa »

A zaj***** jest dopuszczone, że tak się wyrażę, czy ocenzurowane?
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

test cenzury

Post autor: Layla »

fiutek :D

Oooo jest nieocenzurowany :D Nie nakładajmy cenzury na fiutka 8)
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: marchewa »

penis męski :khihi: :lol2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

test cenzury

Post autor: Layla »

[quote="marchewa"]penis męski :khihi: :lol2:[/quote]

A damski jest? :drap: :haha: :haha:
Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: marchewa »

No właśnie nie, i na tym polega cała zabawa :jezor2: :lol2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: mazoq »

[quote="Ania"]w tym wypadku gó*** należy myśleć [/quote] :hihi:
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

test cenzury

Post autor: Layla »

no do chuja Wacława :jezor2:
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: mazoq »

o żesz kur*** ja pierdole do chuja pana jak mi skarpety po tej rowerowej eskapadzie śmierdzą....
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

test cenzury

Post autor: zona »

[quote="Layla"]marchewa napisał/a:
penis męski


A damski jest? [/quote]

No jasne, że jest, tylko trzeba tego męskiego trochę przemieścić :jezor2:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: marchewa »

zajekurwafakenbiście
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

test cenzury

Post autor: zona »

Popierdolona uczelnia, popierdoleni ćwiczeniowcy i popierdolona sesja. Głupiej lasce mozna wpisać popierdolone zal i powiedzieć "tylko dlatego, że nie chce już Pani oglądać", a mnie można odsyłać od popierdolonego czerwca. Bo ja jestem inteligentna ale leniwa, więc jak sobie trochę za zaliczeniem pobiegam to bede bardziej szanować i może coś ze mnie będzie - w sensie naukowym. A gó***! Sens naukowy też gó***! Pierdolę tę uczelnię, pierdolę popierdolonych ćwiczeniowców z zapędami psychologa, i pierdolę tę sesję. A najbardziej pierdolę pierdolony weekend w Katowicach zamiast na mojej prowincji. I pierdolę kur*** brak jedzenia w lodówce i brak kasy na koncie. Co się mam przez weekend powietrzem żywić, bo popierdolonej babie sie dzisiaj nic nie chce, a poza tym to 'jak widze, jest w bibliotece tłok i sie nie da". Jaki kur*** tłok?! Dwie osoby w ciągu godziny to tłok? I co ona ma im dupy podcierać jak siedzą w czytelni i robią notatki z artykułów? Ja tam widze tylko tyle, że popierdolony babsztyl w czasie pracy sobie książki czyta zamiast pracować... i że popierdolony babsztyl nie ustali żadnych godzin na konsultacje i może sobie zawsze studentów odsyłać. Popierdolony uniwersytet!
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

test cenzury

Post autor: mazoq »

kur*** mać do chuja wacława ja pierdole! i ludzie się dziwią że stawiam facetów niżej od wszelkiego kur*** gatunku! no jassne, jebać równouprawnienie jak mnie i tak za szmatę uważają, chu chu, zaj*****! się później dziwią że sobie dziewczyn znaleźć nie mogą, przerośnięte gnojki!
violet
Posty: 279
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 7:07 am

test cenzury

Post autor: violet »

a ja byłam wczoraj na przejebanie wykurwistej imprezie :D
Obrazek
standard black hooded i blue berkshire oraz dumbo cocoa spotted :)

"Let go of complicated feelings, than there's no price to pay "
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

test cenzury

Post autor: Lulu »

kurfa
ODPOWIEDZ

Wróć do „TESTY”