Hejcia!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Hejcia!

Post autor: SonamiChan »

Na imię mi Ania, ale wszyscy w internetach (często i poza nimi) nazywają mnie Somi. 2 dni temu zaadoptowałam swojego pierwszego szczurka, chłopiec ma na imię Santiago (w skrócie Santi) i jest ciekawskim skarbkiem wiecznie hałasującym i wywracającym wnętrze swojej klatki do góry nogami :) cudne maleństwo.
Zarejestrowałam się tutaj, bo szukając odpowiedzi na kilka moich szczurzych pytań natknęłam się na to forum i tak już zostało ^^.
Jako nowa posiadaczka szczura, mam nadzieję na pomoc od bardziej doświadczonych szczurzych mam i tatusiów!
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Hejcia!

Post autor: Jay-Jay »

Matulu bardzo dobrze zrobiłaś adoptując szczurka a teraz szukając dla niego kolegi . Masz ode mnie order ;D Cóż mogę powiedzieć jeśli masz jakieś pytania śmiało pisz, tutaj nikt nie gryzie, a w razie wypadku zawsze wszyscy Cię pokierują. Życzę powodzenia w szukaniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Hejcia!

Post autor: SonamiChan »

Tzn zaadoptowałam= kupiłam w sklepie, nie wiedziałam że istnieją takie fora jak to, gdzie można zaadoptować szczurka od kogoś komu trafiła się wpadka czy nie może dłużej zwierzątka trzymać.
Tak samo nie wiedizałam że szczurek powinien mieć kumpla :( rozmawiałam z ojcem przyjaciela zanim kupiłam Santi`ego, a on mi powiedział, że dla szczurka stadem może równie dobrze być człowiek, a ja głupia uwierzyłam.
Swoją drogą, miło mi Cię poznać! :)
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hejcia!

Post autor: unipaks »

Witaj! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”