Dzień dobry, cześć i czołem... :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Pancho
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 01, 2016 3:23 pm
Lokalizacja: Słupsk

Dzień dobry, cześć i czołem... :)

Post autor: Pancho »

Witajcie!
Nazywam się Arkadiusz, pochodzę z Poznania, jednak ostatnimi czasy mieszkam w Słupsku. Mam 22 lata i od pewnego czasu interesuje się szczurami. Kilka razy podrzuciłem pomysł narzeczonej, że chciałbym sprawić sobie szczura, a najlepiej to dwa jednak zawsze brakło chwili czasu na głębsze zainteresowanie się tematem. Parę dni temu miałem urodziny i ku mojemu zaskoczeniu dostałem 3 miesięcznego Szczura Dumbo (Bruno). :) Jestem na etapie wybieranie dobrej klatki oraz wyposażenia klatki. W dniu jak tylko dostanę klatkę, dla szczurka załatwię towarzysza. :)

Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry, cześć i czołem... :)

Post autor: unipaks »

Witaj na forum! :)
Jak najszybciej rozpocznij starania o kumpla dla Bruno, bo nieraz przychodzi poczekać; im ogonki młodsze tym łatwiejsze łączenie, no i przede wszystkim szczurek będzie szczęśliwy :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”