Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Rodent Club PL oraz Specializovaná organizace chovatelů potkanů mają zaszczyt zaprosić Was na III odsłonę Bielańskiej Wystawy - wystawę szczurów, wystawę myszy rasowych oraz pokaz małej egzotyki, które odbędą się podczas imprezy „Odczarować Gryzonie III”!
Wystawy oraz pokaz odbędą się 9 września 2018 roku w budynku Urzędu Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy przy ul. Żeromskiego 29 (wejście od ulicy Jarzębskiego).
Wstęp dla odwiedzających BEZPŁATNY!
Wystawy oraz pokaz otwarte będą dla odwiedzających w godzinach – 10:00 – 18:00.
Natomiast dla wystawców w godzinach 8:00 – 18:00 (przyjmowanie szczurów i myszy nastąpi w godzinach 8:00 – 9:30).
Zgłoszenia przyjmujemy do 01.09.2018 r. włącznie na adres: wystawy@rodentclub.pl. Termin ten jest ostateczny i nie przewidujemy jego przedłużenia. Na e-mail wraz ze zgłoszeniem należy przesłać rodowody / metryki zgłaszanych szczurów (nie dotyczy szczurów nierodowodowych oraz myszy rasowych).
Formularze zgłoszeń:
- szczury rodowodowe i nierodowodowe:
docx: https://1drv.ms/w/s!Ak_xyuSBHPybihyLSnm-lTP6KKlh
pdf: https://1drv.ms/b/s!Ak_xyuSBHPybihsBkNKlh0Np2mCi
- myszy rasowe:
docx: https://1drv.ms/w/s!Ak_xyuSBHPybiVGxnX3mYDEm1vLV
pdf: https://1drv.ms/b/s!Ak_xyuSBHPybiVLuH6eahhUDoHEY
Zgłoszenie można wypełnić ręcznie lub elektronicznie. Przy wysłaniu zgłoszenia na e-mail wystawy@rodentclub.pl podpis nie jest wymagany, natomiast na samą wystawę należy zabrać ze sobą podpisane zgłoszenie.
Każdy uczestnik musi zapoznać się z Regulaminem Odczarować Gryzonie III:
- szczury: https://1drv.ms/b/s!Ak_xyuSBHPybiV78pJ6lc7w3Eihp
- myszy: https://1drv.ms/b/s!Ak_xyuSBHPybiV8M-3czg1_Doww_
Niestosowanie się do Regulaminu skutkuje wyproszeniem z wystawy.
Do czasu zakończenia zgłoszeń wystawca może wycofać, zmienić ilość lub wystawiane zwierzęta bez poniesienia opłat z tego tytułu. Po 01.09.2018 r. zwierzęta nie mogą zostać wycofane i jeśli dane zwierzę po prostu nie przyjedzie, wystawca ma obowiązek uiścić opłatę za wszystkie zgłoszone zwierzęta.
Opłaty za wystawę:
- wpisowe:
*za zgłoszenie szczurów: 5 zł,
*za zgłoszenie myszy:
x dla członków RCPL: 5 zł
x dla członków NMC i NKV: 10 zł
- zgłoszenie każdego szczura:
* dla członków RCPL i SOCHP: 10 zł,
* dla pozostałych: 15 zł,
- zgłoszenie szczura towarzyszącego, nie podlegającego ocenie: 5zł.
- zgłoszenie każdej myszy: 5 zł,
- wypożyczenie duny / faunaboxu: 10 zł.
Opłaty będą przyjmowane na konto RCPL: 98 1540 1287 2001 3558 8993 0001 (Bank Ochrony Środowiska S.A.) do 01.09.2018 r. Po potwierdzeniu płatności i oddaniu własnoręcznie podpisanego zgłoszenia na miejscu wystawcom zostaną rozdane identyfikator oraz katalog wystawowy.
Na teren wystawy wstęp mają tylko wystawcy posiadający przy sobie (do okazania):
- rodowód/metryki,
- podpisane własnoręcznie zgłoszenie na wystawę,
- zaświadczenie weterynaryjne:
docx: https://1drv.ms/w/s!Ak_xyuSBHPybhm6F-QIYSreRJGjo
pdf: https://1drv.ms/b/s!Ak_xyuSBHPybhmZCqCz3TENiuKlH
Wystawione nie później niż 3 dni przed wystawą (zalecane dwie wizyty w odstępie tygodnia).
Na teren wystawy nie mają wstępu szczury/myszy niezgłoszone i które nie przeszły wstępnej kontroli zdrowia.
Wystawca (wraz z osobami towarzyszącymi) zobowiązany jest do posiadania i używania własnego środka antybakteryjnego o jak najszerszym spektrum działania.
Wystawca jest zobowiązany do pilnowania, aby nie doszło do samowolnego dotykania zwierząt przez odwiedzających. Zwierzęta mogą być dotykane przez odwiedzających/wystawców jedynie w strefie wystawy, za zgodą właściciela i po wcześniejszej dezynfekcji rąk.
Wystawca zobowiązany jest do zgłaszania organizatorowi wystawy sytuacji będących zagrożeniem (nielegalnie wnoszone na wystawę zwierzęta, zachowanie zwiedzających, itp.).
Zapraszamy serdecznie wszystkich opiekunów szczurów i myszy wraz ze swoimi pupilami! Szczury nagradzane będą w oddzielnych kategoriach dla rodowodowych i nierodowodowych, również nagrody Best In Show przewidziane są dla szczurów rodowodowych i nierodowodowych!
W ramach imprezy „Odczarować gryzonie III” oprócz wystawy odbywać się będą:
- zabawy edukacyjne i konkursy dla najmłodszych w kąciku dziecięcym,
- spotkania i rozmowy z miłośnikami oraz hodowcami.
[Warszawa] Odczarować gryzonie III 9 września 2018
Moderator: Junior Moderator
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu
- Paul_Julian
- Posty: 13223
- Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
[Warszawa] Odczarować gryzonie III 9 września 2018
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Re: [Warszawa] Odczarować gryzonie III 9 września 2018
Wyniki III Bielańskiej wystawy szczurów:
Najlepszy ciemny self agouti:
I miejsce: Deseo Rotta Taivas
II miejsce: Zorro z Planety Zubajda
III miejsce: Gun Runner Rotta Taivas
Najlepszy ciemny self non-agouti:
I miejsce: Barbie z Planety Zubajda
II miejsce: Eopie de Linden Rats
III miejsce: Windy Dust von Percy
Najlepszy jasny self:
I miejsce: Unintented Desire of Zirrael
II miejsce: LMG’s Zamba
III miejsce: Legendary’s Temperance Brennan
Najlepszy młody szczur ze znaczeniami:
I miejsce: Kaipo z Mouseville
II miejsce: Onórath z Mouseville
III miejsce: LMG’s Teos
Najlepszy dorosły szczur ze znaczeniami:
I miejsce: Emhyrvar Emreis z Mouseville
II miejsce: Beatrice of Zirrael
III miejsce: Legendary’s Owen Wilson
Najlepsza samica point:
I miejsce: Delicja Rotta Taivas
II miejsce: Imp Rotta Taivas
III miejsce: Elsa of BIG Mouse
Najlepszy samiec point:
I miejsce: Bobik Bastien PotkanViv
II miejsce: Carlos Rotta Taivas
III miejsce: Cobby Rotta Taivas
Najlepszy marten:
I miejsce: Barnabas Collins of Labirynth
II miejsce: Dei Gratia z Mouseville
III miejsce: Lucziusz z Mouseville
Najlepszy silvermane:
I miejsce: Flying Tentacle of Zirrael
II miejsce: Thórvi z Mouseville
III miejsce: Juma of Zirrael
Open:
I miejsce: Mistletoe Incredible Rats
II miejsce: Hood Robin of Zirrael
III miejsce: Wspaniały Bragi Incredible Rats
Najmilszy szczur wystawy:
I miejsce: Stella
II miejsce: Mucha
III miejsce: Wasia
Największy łobuz wystawy:
I miejsce: Fuji
II miejsce: Krowa
III miejsce: Ferdynard
Największy leniuch wystawy:
I miejsce: Franek
II miejsce: Trezalka
Największy uciekinier wystawy:
I miejsce: Islandia
II miejsce: Dzik
III miejsce: Tapavka
Najbardziej nieśmiały szczur wystawy:
I miejsce: Nezumi
II miejsce: Feta
III miejsce: Bimber
Agility Beginners:
I miejsce: Keen Killian Rotta Taivas
II miejsce: Delicja Rotta Taivas
III miejsce: Deseo Rotta Taivas
Agility Advanced:
I miejsce: Nessa Incredible Rats
II miejsce: Dzik
III miejsce: Delicja Rotta Taivas
Najlepsza przyjaźń: Imbir, Jazz, Muffin Incredible Rats
Komfortowe spanie: Walhalla, Saber, Sasanka
Szczurzy maniciurzysta: Ro Incredible Rats
Bananożercy: Xora, Gżegżółka i Foka
Lady foch: Lola
Szczurzy tetris: Endorfina, Mi Corazon, Selah Sapphire
Szczurza joga: Who Incredible Rats
Najbardziej entuzjastyczny trener agility: Ireneusz Incredible Rats wraz ze swoim prywatnym trenerem
Happy Birthday! Rudy
Nagroda imienia Rian van Andel: Deseo Rotta Taivas
Nagroda specjalna sędziego Sari Andersson: Zenstation Rotta Taivas
Nagroda specjalna sędziego Helena Luzna: Blink Kadiras Rattery
Szczur Publiczności: Krowa
Mysz Publiczności: Biały Pepko
Gryzoń egzotyczny Publiczności: Wacik
Best in show dorosły samiec:
I miejsce: Bobik Bastien PotkanViv
II miejsce: Zorro z Planety Zubajda
III miejsce: Gun Runner Rotta Taivas
Best in Show młody samiec:
I miejsce: Windy Dust von Percy
II miejsce: Lucziusz z Mouseville
III miejsce: Emperor de Linden Rats
Best in Show dorosła samica:
I miejsce: Deseo Rotta Taivas
II miejsce: Unintended Desire of Zirrael
III miejsce: Delicja Rotta Taivas
Best in Show młoda samica:
I miejsce: Barbie z Planety Zubajda
II miejsce: Eopie de Linden Rats
III miejsce: LMG’s Zamba
Best in Show samiec nierodowodowy:
I miejsce: Franek
II miejsce: Wasia
III miejsce: Dzik
Best in Show samica nierodowodowa:
I miejsce: Stella
II miejsce: Fuji
III miejsce: Nezumi
CAC:
Bobik Bastien PotkanViv
Zorro z Planety Zubajda
Barbie z Planety Zubajda
Eopie de Linden Rats
Barnabas Collins of Labirynth
Delicja Rotta Taivas
Deseo Rotta Taivas
Carlos Rotta Taivas
Unintented Desire of Zirrael
Gun Runner Rotta Taivas
Windy Dust von Percy
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom, dziękujemy, że byliście z nami i mamy ogromną nadzieję, że widzimy się na następnej wystawie!
Najlepszy ciemny self agouti:
I miejsce: Deseo Rotta Taivas
II miejsce: Zorro z Planety Zubajda
III miejsce: Gun Runner Rotta Taivas
Najlepszy ciemny self non-agouti:
I miejsce: Barbie z Planety Zubajda
II miejsce: Eopie de Linden Rats
III miejsce: Windy Dust von Percy
Najlepszy jasny self:
I miejsce: Unintented Desire of Zirrael
II miejsce: LMG’s Zamba
III miejsce: Legendary’s Temperance Brennan
Najlepszy młody szczur ze znaczeniami:
I miejsce: Kaipo z Mouseville
II miejsce: Onórath z Mouseville
III miejsce: LMG’s Teos
Najlepszy dorosły szczur ze znaczeniami:
I miejsce: Emhyrvar Emreis z Mouseville
II miejsce: Beatrice of Zirrael
III miejsce: Legendary’s Owen Wilson
Najlepsza samica point:
I miejsce: Delicja Rotta Taivas
II miejsce: Imp Rotta Taivas
III miejsce: Elsa of BIG Mouse
Najlepszy samiec point:
I miejsce: Bobik Bastien PotkanViv
II miejsce: Carlos Rotta Taivas
III miejsce: Cobby Rotta Taivas
Najlepszy marten:
I miejsce: Barnabas Collins of Labirynth
II miejsce: Dei Gratia z Mouseville
III miejsce: Lucziusz z Mouseville
Najlepszy silvermane:
I miejsce: Flying Tentacle of Zirrael
II miejsce: Thórvi z Mouseville
III miejsce: Juma of Zirrael
Open:
I miejsce: Mistletoe Incredible Rats
II miejsce: Hood Robin of Zirrael
III miejsce: Wspaniały Bragi Incredible Rats
Najmilszy szczur wystawy:
I miejsce: Stella
II miejsce: Mucha
III miejsce: Wasia
Największy łobuz wystawy:
I miejsce: Fuji
II miejsce: Krowa
III miejsce: Ferdynard
Największy leniuch wystawy:
I miejsce: Franek
II miejsce: Trezalka
Największy uciekinier wystawy:
I miejsce: Islandia
II miejsce: Dzik
III miejsce: Tapavka
Najbardziej nieśmiały szczur wystawy:
I miejsce: Nezumi
II miejsce: Feta
III miejsce: Bimber
Agility Beginners:
I miejsce: Keen Killian Rotta Taivas
II miejsce: Delicja Rotta Taivas
III miejsce: Deseo Rotta Taivas
Agility Advanced:
I miejsce: Nessa Incredible Rats
II miejsce: Dzik
III miejsce: Delicja Rotta Taivas
Najlepsza przyjaźń: Imbir, Jazz, Muffin Incredible Rats
Komfortowe spanie: Walhalla, Saber, Sasanka
Szczurzy maniciurzysta: Ro Incredible Rats
Bananożercy: Xora, Gżegżółka i Foka
Lady foch: Lola
Szczurzy tetris: Endorfina, Mi Corazon, Selah Sapphire
Szczurza joga: Who Incredible Rats
Najbardziej entuzjastyczny trener agility: Ireneusz Incredible Rats wraz ze swoim prywatnym trenerem
Happy Birthday! Rudy
Nagroda imienia Rian van Andel: Deseo Rotta Taivas
Nagroda specjalna sędziego Sari Andersson: Zenstation Rotta Taivas
Nagroda specjalna sędziego Helena Luzna: Blink Kadiras Rattery
Szczur Publiczności: Krowa
Mysz Publiczności: Biały Pepko
Gryzoń egzotyczny Publiczności: Wacik
Best in show dorosły samiec:
I miejsce: Bobik Bastien PotkanViv
II miejsce: Zorro z Planety Zubajda
III miejsce: Gun Runner Rotta Taivas
Best in Show młody samiec:
I miejsce: Windy Dust von Percy
II miejsce: Lucziusz z Mouseville
III miejsce: Emperor de Linden Rats
Best in Show dorosła samica:
I miejsce: Deseo Rotta Taivas
II miejsce: Unintended Desire of Zirrael
III miejsce: Delicja Rotta Taivas
Best in Show młoda samica:
I miejsce: Barbie z Planety Zubajda
II miejsce: Eopie de Linden Rats
III miejsce: LMG’s Zamba
Best in Show samiec nierodowodowy:
I miejsce: Franek
II miejsce: Wasia
III miejsce: Dzik
Best in Show samica nierodowodowa:
I miejsce: Stella
II miejsce: Fuji
III miejsce: Nezumi
CAC:
Bobik Bastien PotkanViv
Zorro z Planety Zubajda
Barbie z Planety Zubajda
Eopie de Linden Rats
Barnabas Collins of Labirynth
Delicja Rotta Taivas
Deseo Rotta Taivas
Carlos Rotta Taivas
Unintented Desire of Zirrael
Gun Runner Rotta Taivas
Windy Dust von Percy
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom, dziękujemy, że byliście z nami i mamy ogromną nadzieję, że widzimy się na następnej wystawie!
Re: [Warszawa] Odczarować gryzonie III 9 września 2018
II Krajowa Wystawa Myszy Rasowych
BOG Self Junior - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
BOG Self Adult - brak
BOG Self - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
BOG Tan&Fox Junior - brak
BOG Tan&Fox Adult - BALBINA z Gryzakowa, short hair colorpoint beige fox, samica, ur. 01.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Tan&Fox - BALBINA z Gryzakowa, short hair colorpoint beige fox, samica, ur. 01.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Ticked Junior - brak
BOG Ticked Adult - brak
BOG Ticked - brak
BOG Shaded&Pointed Junior - MACHO Halmaus, short hair colorpoint beige, samiec, ur. 24.07.2018, wł. Monika Halicka
BOG Shaded&Pointed Adult - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Shaded&Pointed - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Marked Junior - KORSARZ Henry van Raaij, short hair blue banded, samiec, ur. 30.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Marked Adult - BIEDA Pepko, short hair black roan, samica, ur. 03.06.18, wł. Robert Jurkiewicz
BOG Marked - KORSARZ Henry van Raaij, short hair blue banded, samiec, ur. 30.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Other Junior - Aarnikotka GUADALAJARA, dominant hairless blue burmese, samica, ur. 01.07.2018, wł. Dominika Gorączkowska
BOG Other Adult - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
BOG Other - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
BOG Nieuznane Junior - Aarnikotka MORIS, velvet black eyed white, samiec, ur. 15.07.2018, wł. Katarzyna Nowaczewska
BOG Nieuznane Adult - WYSTRZAŁOWA z Gryzakowa, fuzzy himalayan, samica, ur. 07.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Nieuznane - WYSTRZAŁOWA z Gryzakowa, fuzzy himalayan, samica, ur. 07.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
Best breeding group
I miejsce
Aarnikotka GIRONA, dominant hairless blue, samica, ur. 01.07.201
Aarnikotka GUADALAJARA, dominant hairless blue burmese, samica, ur. 01.07.2018
Aarnikotka VALAR, dominant hairless blue burmese, samiec, ur. 17.05.2018
wł. Dominika Gorączkowska
II miejsce
FELEK Pepko, short hair black extreme, samiec, ur. 03.05.18
Paradox CLAUDIA, short hair black extreme, samica, ur. 12.03.18
Paradox CLEO, short hair black extreme, samica, ur. 12.03.18
wł. Robert Jurkiewicz
Best breeding pair
I miejsce
Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017
Aarnikotka VALAR, dominant hairless blue burmese, samiec, ur. 17.05.2018
wł. Dominika Gorączkowska
II miejsce
BIEDA Pepko, short hair black roan, samica, ur. 03.06.18
RENEGANT Pepko, short hair black roan, samiec, ur. 24.05.18
wł. Robert Jurkiewicz
III miejsce
Paradox KOKA, short hair bone, samica, ur. 05.03.2018
ZORAN Halmaus, short hair beige fox, samiec, ur. 02.03.2018
wł. Monika Halicka
Best litter
I miejsce
Aarnikotka NICOLAS, dominant hairless tricolor, samiec, ur. 29.07.2018
Aarnikotka NAKED, dominant hairless pink eyed white, samiec
Aarnikotka NAMARA, dominant hairless splashed fox, samica
Aarnikotka NYSA, dominant hairless stone fox banded, samica
Aarnikotka NUMENICA, dominant hairless black eyed white, samica
wł. Dominika Gorączkowska
II miejsce
TENEK Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samiec, ur. 05.08.18
TUDZIA Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samica
TAPETA Pepko, long hair satin astrex pink eyed white, samica
wł. Robert Jurkiewicz
Best long hair - TAPETA Pepko, long hair satin astrex pink eyed white, samica, ur. 05.08.18, wł. Robert Jurkiewicz
Best astrex - TUDZIA Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samica, ur. 05.08.2018, wł. Robert Jurkiewicz
Best fuzzy - MYSIA z Gryzakowa, fuzzy blue burmese, samica, ur. 30.06.2018, wł. Paulina Bernaciak
Best hairless - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
Best weteran - Aarnikotka SASSY BOY, short hair sable, samiec, ur. 07.08.2017, wł. Dominika Gorączkowska
Best ears - Paradox KOKA, short hair bone, samica, ur. 05.03.2018, wł. Monika Halicka
Best satin - ZDZICHU Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samiec, ur. 11.06.2018, wł. Robert Jurkiewicz
Best In Show (BIS)
I BIS junior - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
II BIS junior - Aarnikotka GUADALAJARA, dominant hairless blue burmese, samica, ur. 01.07.2018, wł. Dominika Gorączkowska
III BIS junior - KORSARZ Henry van Raaij, short hair blue banded, samiec, ur. 30.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
I BIS adult - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
II BIS adult - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
III BIS adult - BIEDA Pepko, short hair black roan, samica, ur. 03.06.18, wł. Robert Jurkiewicz
Best of Best (BOB)
I BOB - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
II BOB - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
III BOB - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
Nagroda sędziego - MOON Moonlight, short hair red brindle, samiec, ur. 29.06.2018, wł. Katarzyna Bancerska
Sędziowie - szczury
Sari Andersson, FI
Helena Hanusová Luźná, CR
https://www.facebook.com/events/4883617 ... 268930263/
Sędziowie - myszy:
Sędzia - Hanna Molata
Asystent - Dominika Gorączkowska
Steward - Katarzyna Nowaczewska
https://www.facebook.com/events/4883617 ... 358999754/
Katalog wystawowy:
https://www.dropbox.com/s/97brgys4qbdzx ... l.pdf?dl=0
BOG Self Junior - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
BOG Self Adult - brak
BOG Self - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
BOG Tan&Fox Junior - brak
BOG Tan&Fox Adult - BALBINA z Gryzakowa, short hair colorpoint beige fox, samica, ur. 01.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Tan&Fox - BALBINA z Gryzakowa, short hair colorpoint beige fox, samica, ur. 01.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Ticked Junior - brak
BOG Ticked Adult - brak
BOG Ticked - brak
BOG Shaded&Pointed Junior - MACHO Halmaus, short hair colorpoint beige, samiec, ur. 24.07.2018, wł. Monika Halicka
BOG Shaded&Pointed Adult - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Shaded&Pointed - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Marked Junior - KORSARZ Henry van Raaij, short hair blue banded, samiec, ur. 30.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Marked Adult - BIEDA Pepko, short hair black roan, samica, ur. 03.06.18, wł. Robert Jurkiewicz
BOG Marked - KORSARZ Henry van Raaij, short hair blue banded, samiec, ur. 30.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Other Junior - Aarnikotka GUADALAJARA, dominant hairless blue burmese, samica, ur. 01.07.2018, wł. Dominika Gorączkowska
BOG Other Adult - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
BOG Other - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
BOG Nieuznane Junior - Aarnikotka MORIS, velvet black eyed white, samiec, ur. 15.07.2018, wł. Katarzyna Nowaczewska
BOG Nieuznane Adult - WYSTRZAŁOWA z Gryzakowa, fuzzy himalayan, samica, ur. 07.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
BOG Nieuznane - WYSTRZAŁOWA z Gryzakowa, fuzzy himalayan, samica, ur. 07.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
Best breeding group
I miejsce
Aarnikotka GIRONA, dominant hairless blue, samica, ur. 01.07.201
Aarnikotka GUADALAJARA, dominant hairless blue burmese, samica, ur. 01.07.2018
Aarnikotka VALAR, dominant hairless blue burmese, samiec, ur. 17.05.2018
wł. Dominika Gorączkowska
II miejsce
FELEK Pepko, short hair black extreme, samiec, ur. 03.05.18
Paradox CLAUDIA, short hair black extreme, samica, ur. 12.03.18
Paradox CLEO, short hair black extreme, samica, ur. 12.03.18
wł. Robert Jurkiewicz
Best breeding pair
I miejsce
Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017
Aarnikotka VALAR, dominant hairless blue burmese, samiec, ur. 17.05.2018
wł. Dominika Gorączkowska
II miejsce
BIEDA Pepko, short hair black roan, samica, ur. 03.06.18
RENEGANT Pepko, short hair black roan, samiec, ur. 24.05.18
wł. Robert Jurkiewicz
III miejsce
Paradox KOKA, short hair bone, samica, ur. 05.03.2018
ZORAN Halmaus, short hair beige fox, samiec, ur. 02.03.2018
wł. Monika Halicka
Best litter
I miejsce
Aarnikotka NICOLAS, dominant hairless tricolor, samiec, ur. 29.07.2018
Aarnikotka NAKED, dominant hairless pink eyed white, samiec
Aarnikotka NAMARA, dominant hairless splashed fox, samica
Aarnikotka NYSA, dominant hairless stone fox banded, samica
Aarnikotka NUMENICA, dominant hairless black eyed white, samica
wł. Dominika Gorączkowska
II miejsce
TENEK Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samiec, ur. 05.08.18
TUDZIA Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samica
TAPETA Pepko, long hair satin astrex pink eyed white, samica
wł. Robert Jurkiewicz
Best long hair - TAPETA Pepko, long hair satin astrex pink eyed white, samica, ur. 05.08.18, wł. Robert Jurkiewicz
Best astrex - TUDZIA Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samica, ur. 05.08.2018, wł. Robert Jurkiewicz
Best fuzzy - MYSIA z Gryzakowa, fuzzy blue burmese, samica, ur. 30.06.2018, wł. Paulina Bernaciak
Best hairless - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
Best weteran - Aarnikotka SASSY BOY, short hair sable, samiec, ur. 07.08.2017, wł. Dominika Gorączkowska
Best ears - Paradox KOKA, short hair bone, samica, ur. 05.03.2018, wł. Monika Halicka
Best satin - ZDZICHU Pepko, long hair satin astrex fawn recessive, samiec, ur. 11.06.2018, wł. Robert Jurkiewicz
Best In Show (BIS)
I BIS junior - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
II BIS junior - Aarnikotka GUADALAJARA, dominant hairless blue burmese, samica, ur. 01.07.2018, wł. Dominika Gorączkowska
III BIS junior - KORSARZ Henry van Raaij, short hair blue banded, samiec, ur. 30.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
I BIS adult - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
II BIS adult - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
III BIS adult - BIEDA Pepko, short hair black roan, samica, ur. 03.06.18, wł. Robert Jurkiewicz
Best of Best (BOB)
I BOB - Aarnikotka PALOMA, dominant hairless siamese, samica, ur. 06.12.2017, wł. Dominika Gorączkowska
II BOB - GRACJA Henry van Raaij, short hair blue burmese, samica, ur. 29.05.2018, wł. Paulina Bernaciak
III BOB - BIAŁY Pepko, short hair pink eyed white, samiec, ur. 7.07.2018, wł. Robert Jurkiewicz
Nagroda sędziego - MOON Moonlight, short hair red brindle, samiec, ur. 29.06.2018, wł. Katarzyna Bancerska
Sędziowie - szczury
Sari Andersson, FI
Helena Hanusová Luźná, CR
https://www.facebook.com/events/4883617 ... 268930263/
Sędziowie - myszy:
Sędzia - Hanna Molata
Asystent - Dominika Gorączkowska
Steward - Katarzyna Nowaczewska
https://www.facebook.com/events/4883617 ... 358999754/
Katalog wystawowy:
https://www.dropbox.com/s/97brgys4qbdzx ... l.pdf?dl=0