Uzależnienie od gumy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: Sky »

Szczurzy fetysz - moje wszystkie szczury też uwielbiały wszelkie gumowe rzeczy, także pewną piankową piłeczkę ;) Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że ma to jakiś związek z przyjemnością wbijania się zębów w taki materiał :P Po prostu trzymaj wszystko po za zasięgiem jego zębów i już :)
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: ann. »

o tak, gumowe cuda! jak w to się przyjemnie zatapia ząbki!
z upodobaniem wyszukują i niszczą wszystko co gumowe.
(mój obiektyw nikkora ucierpiał i gumka wokół wizjera w nikonie, kable i tak można wymieniać... ::) )
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: IHime »

ann. pisze:o tak, gumowe cuda! jak w to się przyjemnie zatapia ząbki!
z upodobaniem wyszukują i niszczą wszystko co gumowe.
(mój obiektyw nikkora ucierpiał i gumka wokół wizjera w nikonie, kable i tak można wymieniać... ::) )
Yup, mój wizjer od tegoż też ucierpiał. ;D
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: Malachit »

U mnie poobgryzane są gumowe przyciski na drukarce, gumowe klawisze na klawiaturze, gumowy pasek na słuchawkach i też kilka gumek do mazania i do włosów - niektóre mają ku temu większą skłonność, inne mniejszą, ale generalnie szczury lubią gryźć gumowe/silikonowe elementy (tak jak lubią gryźć plastry).
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: akzi »

u mnie pilot nie ma połowy przycisków ;]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: Ensui »

Hmm... czyli muszę zacząć chować piloty :P Przez ostatnie 2 tyg były na wierzchu, ale tylko 1 starszy szczur ustawicznie na nie wchodził, przez co włączał mi nagle tv. Niedługo będę miała maluchy, zobaczymy, czy się do nich dobiorą ::)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Domciuana
Posty: 2
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 7:50 pm

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: Domciuana »

Dobrze to wiedzieć:D ale skoro tak bardzo to uwielbia to mogłabym dać mu coś co mógłby sobie ze spokojem podziabać, czy raczej odciągać od wszystkiego? Może jeśli dam mu jakiś szczurzy gumiak do gryzienia to się nim po prostu nasyci i przestanie zawzięcie kraść moją gumkę do mazania ale nie chcę żeby mu zaszkodziło:)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzeleżnienie od gumy

Post autor: Megi_82 »

akzi pisze:u mnie pilot nie ma połowy przycisków ;]
No właśnie, ciekawa sprawa... odkąd mam ogony, blisko rok, pilot w stanie nienaruszonym poniewiera się po ławie albo częściej - kanapie, i żadnej nie przyszło do głowy żreć przycisków. Nic nie musiałam chować przed szczurami. A Pączek - wczoraj nadgryzła jeden przycisk - i dziś patrzę, a Liw siedzi i żre... już jej mała bandytka dała cynk, że to fajne :] Podeszwy moich botów takoż, dotąd bezpieczne w przedpokoju, już ją tu i ówdzie nadszarpnięte :]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”