Uzależnienie od gumy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Magda_Marcin
Posty: 56
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 12:31 pm

Uzależnienie od gumy

Post autor: Magda_Marcin »

Przed mgr musza byc pochowane wszystkie gumki do ścierania, gumki recepturki, nawet te do włosów które zawieraja gumowany materiał, bo zaraz chce jeść. Zastanawiam sie czy po prostu mu gumka smakuje czy czegoś potrzebuje?
Magister (testosteron) Stefek (Inżynier)
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Gumka

Post autor: czukukkcza »

gryzłaś kiedyś gumkę na końcu ołówka:)?
teraz sobie wyobraź że cały czas Ci rosną zęby.bez przerwy.nie ma zmiłuj.swędzą.
jak myślisz dlaczego mgr lubi gryźć gumki:)?
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Gumka

Post autor: kasia...123 »

szczury nie jedzą gumek i innych rzeczy...one je tylko gryzą w drobny mak i wypluwają. Przynajmiej moje tak robią.
klik <--- galeria moich uszatych
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Gumka

Post autor: Kaka »

Generalnie przez wypuszczeniem szczurka powinno być pochowane wszystko co im moze zaszkodzić, nie wiem jak jest z gumką, ale uważam że lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie sądzę aby gumka zawierala w sobie substancje których szczurek by potrzebował. Co innego gryzienie ołówków ( szczurki lubvią gryźć drewienko) bądź np. ścian co może swiadczyc o zapotrzebowaniu na wapno
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Gumka

Post autor: Dory »

Właśnie wczoraj Docent porwał mi gumkę do ścierania (ale dlaczego tą miękką, ulubioną :angry3: ??) i teraz wygląda jak obgryziona przez krasnoludka :lol: , a ja miałam całe biurko we wiórkach gumkowych. Więc raczej nie, nie jedzą gumek.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Gumka

Post autor: Elly »

Ja ostatnio polozylam gdzies gumke recepturke, i nie moglam jej znalezc... Przeszukalam cale biurko i zobaczylam pod monitorem gumke w kawałkach :> Ciekawa jestem kto ją pożarł :lol:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Gumka

Post autor: Dory »

[quote="Elly"]Ja ostatnio polozylam gdzies gumke recepturke, i nie moglam jej znalezc... Przeszukalam cale biurko i zobaczylam pod monitorem gumke w kawałkach :> Ciekawa jestem kto ją pożarł :lol:[/quote]
Nie wiem... A nie sprawdzałaś, czy Ci się przypadkiem jakieś gryzonie nie zalęgły :lol: ?
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Magda_Marcin
Posty: 56
Rejestracja: ndz kwie 16, 2006 12:31 pm

Gumka

Post autor: Magda_Marcin »

Ja teraz już chowam, jak z gumki recepturki zostało bardzo mało strzępów po prostu je zjadł. Z ołówków też zjadał tylko gumkę.
swoją droga napewno fajnie sie ją gryzie
Magister (testosteron) Stefek (Inżynier)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Gumka

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Jakiś czas temu, gdy miałam tylko jednego szczura obgryzał wszystko- klawisze od komórki/pilota, gumowe klapki-japonki, gumową rączkę od szczotki i oczywiście kable. Ktoś wtedy na forum napisał, że szczury to robią gdy się nudzą. Szczerze powiedziawszy jest w tym racja, bo kiedy dostał 2 towarzyszy wszelkie obgryzanie ustało...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

Gumka

Post autor: olaihekate »

Trzeba pamietać ,ze ogonki to gryzonie i gumki itp. rzeczy są dla nich razjem...:))
A swoją drogą to jak Hekate wchodzi na biurko to szybko wszysto przed nie musze chować:P(no ,ale czego nie robi sie dla tych zwierzaków)
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
nikita2
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:44 pm

Gumka

Post autor: nikita2 »

no wlasnie a moj pozera taśmy klejącegumki go wcale nie rajcują :-)
szczury najlepsze na swiecie!!!!!
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Gumka

Post autor: Juni »

A mój Ogonek uwielbia miętowe gumy do żucia :? nie wiem dlaczego ale potrafi porwać papierek po miętowej gumie i obgryzać. raz też siedząc u mnei na ramieniu porwała mi wprost z buzi gumę i nie szło jej zabrać :lol: musiałam całego szczuraska wziąć na ręce i odwdzięczyć się zabraniem gumy z pyszczka :hihi: Zastanawiam się czy lubi zapach gumy miętowej [ zielona orbit ], może są tam jakieś potrzebne lub lubiane składniki...?
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Gumka

Post autor: Patha »

Jeśli coś nie dobrego w smaku wpadnie w ręce Pestki to odrazu to zostawia ;) wybredna jest
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Gumka

Post autor: agacia »

Ja kiedys mialam chomika,ktory zjadal gumki do mazania,ale chyba mu nie szkodzily,bo zyl 3.5roku ;)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Awatar użytkownika
Domciuana
Posty: 2
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 7:50 pm

Uzeleżnienie od gumy

Post autor: Domciuana »

Witam, to forum bardzo pomogło mi wielu szczurzych sprawach, jednakże nie mogłam znaleźć nic o problemie, który zauważyłam u mojego szczurasa, mianowicie jest on uzależniony właśnie od wszelkiego rodzaju gumy. Na początku myślałam że może sobie po szczurzemu gryzie kable ale jak tylko trafiał np. na moją gumkę do mazania, to wciągał ją do siebie i musiałam się nieźle napocić żeby ją odzyskać, podobnie z gumkami na ołówkach, jakimiś tam gumowymi ozdobbnikami i wszystkim co gumowe. O nic innego tak zawzięcie nie walczy, ba! mogę rzec otwarcie i szczerze że wszystkie inne niejadalne rzeczy ma w poważaniu. Czy może to znaczyć że brakuję mu może jakichś witamin czy to po prostu taki ot szczurzy fetysz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”