Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Karmy POLECANE

Post autor: falka »

limbuś, gdzie udało ci się to kupić? ja nic z tej firmy nie mogę dostać w elblągu :( ani sluis superior, ani krokant ani xtravital...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Oleczka »

o fajnie ze przetestowalas to jedzonko bo juz wiele razy sie nad nim zastanawialam i nie bylam pewna czy Mysza zje

wiem ze jest dostepne w sieci Kakadu
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Karmy POLECANE

Post autor: helen.ch »

Zrobiłam konkretne zakupy w internecie, jutro będą.. zamówiłam m.in. Sluis Superior, jutro testujemy :)
Obrazek
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: doris_rat »

Ja w sklepie chyba Aszą (napisałam jak się czyta, bo kompletnie zapomniałam) kupiłam takie kolorowe kółeczka jak są w karmach były niedrogie, a szczurci smakują :)
_______________________________________
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Ratata »

[quote="doris_rat"]w sklepie chyba Aszą[/quote]
Auchan się pisze... a mogłabyś chociaż podać nazwę firmy, która te "kółeczka" zrobiła? I najlepiej skład?
Ostatnio zmieniony ndz paź 29, 2006 4:19 pm przez Ratata, łącznie zmieniany 1 raz.
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

Karmy POLECANE

Post autor: Mona i Kuba »

Wydaje nam się, że mogą to być - RingiRing lub Puffrolls z Vitapolu :) tzn. te kółeczka oczywiście. Nasz szczurzaste bardzo je sobie chwalą - tak właśnie przemycamy "zboża" do karmy 8)
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Matylda »

A mnie sie wydaje ze to raczej kolorowe chrupki z animalsa moga byc :?
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
doris_rat
Posty: 69
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 4:16 pm

Karmy POLECANE

Post autor: doris_rat »

Nie... Z animalsa nie... Niestety opakowanie poszło do kosza na śmieci... One były jakiejś nieznanej firmy, ale jak Tośka lubi to lubi... Więc kupiłam, bo i niedrogie... A co do nazwy dawno tam nie byłam :P
Ostatnio zmieniony pn paź 30, 2006 4:24 pm przez doris_rat, łącznie zmieniany 1 raz.
_______________________________________
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Elbereth »

Polecam Xtra Vital. Moim chłopakom smakuje bardziej niż Prestige 8) . Porządne opakowanie, dużo granulek, z mięsem indyka :roll: ...
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

Karmy POLECANE

Post autor: _fox_ »

z niższej półki megan (mnóstwo smakołyków) i frykas dla królików też nieźle schodzi
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 11:32 pm przez _fox_, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kagero »

kolby z Dako-artu. Kag się zdecydowała - są mało "udziwniane", kluskom smakują chyba jednak... (także proszę bez komentarzy) - teraz po prostu mogę polecić.
Quod me nutrit me destruit.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Karmy POLECANE

Post autor: Kagero »

karma Sluis Superior dla szczurów. znika wszystko z wyjątkiem tzw. śrutu.
kluskom widocznie bardzo smakuje. cena to około 12 zł za 850g. cena wprawdzie niska nie jest, ale myślę, że warto. do kupienia np na allegro.
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
Niuniak
Posty: 154
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Karmy POLECANE

Post autor: Niuniak »

ja kupuję vitapol. osatatnio do normalnej karmy dokupilam karmę egzotyczną z tejże firmy i muszę przyznać, że to dobry zakup :) a słony słonecznik luskany można też kupić :) do tego jest jeszcze prażony. aczkolwiek nie powinno się dawać go szczurom ze względu na sól właśnie :)
Bo szczuraki tak jak i dzieci dzielą się na : czyste i ...... szczęśliwe ;)
Miyako
Posty: 60
Rejestracja: wt sie 22, 2006 10:20 am
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Miyako »

Ja mojemu buziakowi daję zawsze Megana i chętnie go pojada. Karma jest niedroga, to też duży plus. Niestety, roi się tam od tych farbowanych chrupek.

A słonecznik też mu czasem daję. Najczęściej firmy Radix, czy jakoś tak albo z Asterix'a.
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

Karmy POLECANE

Post autor: cucumberek »

Ja bym chciała polecić karmę dla świnek morskich Best Friend. Ma dużo smakujących szczurom chrupek, ale nie w żadnych rażących kolorach, a takich jak powiedzmy kocie karmy. Moi chłopcy naprawdę ją lubią, jest pakowana jak Prestige, można powtórnie zamknąć, a kosztuje około 5,50 za pół kilo.
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”