Czy taka karma jest dobra?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Czy taka karma jest dobra?

Post autor: Szczur_Albinos »

Witam,

Czy ktoś z Was ma lub miał jakąkolwiek karmę z tych firm i poleca ją? Dodam, że karmę szczury Versele Laga, ale już im się znudziła ona trochę i nie za bardzo chcą ją jeść. Z góry dziękuje za rady i porady. Pozdrawiam.

Karmy:

1. http://allegro.pl/beaphar-care-rat-250g ... 78898.html

2. http://allegro.pl/beaphar-xtravital-rat ... 90843.html

3. http://allegro.pl/vl-rat-mouse-complete ... 00213.html
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy taka karma jest dobra?

Post autor: Etche »

Moje dostaja czy chca czy nie vl rat and mouse. Ta z 3 linki.
Zajadaja i nie narzekaja
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy taka karma jest dobra?

Post autor: Szczur_Albinos »

A ja właśnie nie wiem czy moje będą jeść, a szkoda, żeby kupować opakowanie całe i je zmarnować, gdyby im nie smakowało.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy taka karma jest dobra?

Post autor: Etche »

to kup 500g. 16-20zł to nie majatek
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy taka karma jest dobra?

Post autor: Szczur_Albinos »

Zobacze jak to wyjdzie cenowo z inną karmą ;)
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy taka karma jest dobra?

Post autor: smeg »

Szczury mają jeść to, co im dajesz. Nie rozumiem co to znaczy "zmarnowało", sucha karma się nie zepsuje, jak poleży kilka dni w klatce i poczeka na zjedzenie ;) Zdrowe i młode szczury też się nie zagłodzą, mając pełną miskę. Nie ma co ich nadmiernie rozpuszczać, kupując wciąż nowe karmy, byle im dogodzić. Powinny zjadać to, co jest, i to w całości, bez wybierania ulubionych składników - tylko wtedy karma będzie odpowiednio zbilansowana.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”