Popcorn?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szybcia

Popcorn?

Post autor: szybcia »

No wlasnie....
Moja nusia chyba zwariowala na jego punkcie
Po prostu zrobilam sobie przed chwila, a ona zaczela mi podkradac
Wzielam miske na kolana, ale nusia caly czas uparcie walczyla i nadal walczy o dostep

No ale wlasnie... popcorn sam w sobie to kukurydza... no ale robi sie go na oleju w dodatku z sola... to chyba rednio dobrze...

Ale jak tak lubi to moze kawalek/dwa mozna jej dac? :}

Naprawde jeszcze o nic sie tak nie upominala dotad:>
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Popcorn bez oleju

Post autor: oliwi@ »

Jasne że kawełek lub nawet 2 :wink: nie zaszkodzą. Mój szczur też podkrada mi czasem moje ''pożywienie'' które zapewne nie jest najzdrowsze. Popcornu napewno nie jesz codziennie więc jak dasz myszce raz na jakiś czas kawałeczek to zapewne nie bedzie jej nic zlego sie działo ;)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Popcorn bez oleju

Post autor: Ania »

Hehehe moje szczurasy tez uwielbiaja popcorn, jesli nie jest robiony w glebokim tluszczu lub - jesli jest dobrze odsaczony - nie zaszkodzi. Sa przeciez robione kolby kukurydziane wlasnie z kolorowanym popcornem, polecam, zwierzaki ogolacaja kolbe w kilka minut ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Misiek
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 01, 2003 10:04 am

Popcorn bez oleju

Post autor: Misiek »

Moja Ling dzięki popcornowi nauczyła się grzecznie wracać do klatki, hi, hi :lol:

Normalnie nie mozna jej było zagonić żeby wróciła, aż po zjedzeniu kilku ziaren, zaczęło ją suszyć (chyba po soli) i ... nauczyła się grzecznie wracać do domu :)

Uwielbiała popcorn, ale starałem się jej nie pozwalać na przejadanie się nim. A poza tym popcornu nie robi się codziennie, a szczur też człowiek i czasem zaszaleć musi. :P
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Popcorn bez oleju

Post autor: Mycha »

Można też ekstra dla szczurka kupić popcorn w ziarenkach a dopiero w domu go zrobić bez starego oleju czy soli. Co do starego oleju- to i nam będzie zdrowiej, a później (kiedy już szczurcie się najedzą) resztę możemy dla siebie posolic :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Adi

Popcorn bez oleju

Post autor: Adi »

Popcornu jeszcze nie dawałem ale sądze że w małych ilościach on nie zaszkodzi szczurkowi. W końcu jak Oliwi@ podkreślała szczurki podkradają czasami ludziom pożywienie które nie jest dla nich najzdrowsze.
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Popcorn bez oleju

Post autor: falka »

Żeby szczurek mógł się cieszyć tym przysmakiem, a ja żebym nie musiała robić całej michy - wynalazłam sposób ;) Wkładamy ziarenko do mikrofalówki (to minus - trzeba ją posiadać) i nastawiamy na maxa :) patrzymy kiedy pęknie, wyłączamy i gotowe :P fajny wydaje dźwięk przy jedzeniu - jakby jadła styropian :lol: acha - kukurydza z karmy raczej się do tego nie nadaje, musi być taka specjalna na popcorn.

PS. To jedyne sensowne zastosowanie mikrofalówki, które do tej pory wymyśliłam :P Nie lubię tego sprzęta :)
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Popcorn bez oleju

Post autor: foka_z_zakonu »

sprobuje :mrgreen: moj maly T. uwielbia popcorn...
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

Popcorn bez oleju

Post autor: vega »

ja tez sprobuje !!!!!!!!!!!! biegne do sklepu po popcorn hi hi, w zyciu nie wpadlabym na to :D :D
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Popcorn bez oleju

Post autor: Masterton »

E tam jedno ziarenko dla szczura :wink: Ja potrzebuję 6 dla ogonow, dla psa i myszek, dlatego od razu robie beztluszczową michę ( w takim specjalnym garnku) No i zapomnialam o sobie :wink:
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Popcorn bez oleju

Post autor: AngelsDream »

Ale pomysl jest naprawdę dobry:)
Wyjątki i dwa psy.
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Popcorn bez oleju

Post autor: Cathycash »

są przecież specjalne popcorny do mikrofali. W torebkach. O niebo lepsze niż te z garnka :wink:
żegnam szanowne towarzystwo
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Popcorn bez oleju

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ale zawieraja sol,tluszcz i...w zasadzie nikt nie wie co jeszcze ;]
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Popcorn bez oleju

Post autor: Kacha »

Moja kumpela już dawno to wymyśliła. jak się wsypie więcej ziarenek, to można się gapić w mikrofalówkę jak w telewizor :)
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Popcorn bez oleju

Post autor: AngelsDream »

A mi się jedno ziarenko zaczęło fajczyć, zanim pozostale w ogole pekly :( Ale szczurkom te udane bardzo smakują^^
Wyjątki i dwa psy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”