czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

czego się boicie?

Post autor: Juni »

Filip11, ok, nie zrozumiałam ;) Zwracam honor :> :roll:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Filip11
Posty: 166
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:28 pm
Lokalizacja: Złocieniec

czego się boicie?

Post autor: Filip11 »

[quote="Juni"]Filip11, ok, nie zrozumiałam Zwracam honor :> [/quote]
spoko mi sie gorsze wpadki zdarzaly:P
239
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 09, 2006 4:11 pm

czego się boicie?

Post autor: 239 »

[quote="nev!"]no i de best of: kiedys mega się bałam dentystów, ale teraz kocham chodzić do dentystów, lubię jak mam leczenie kanałowe, i jak mi borują, a jak miałam niedawno wyrywanego zęba, to aż skakałam potem z radości ^^ dziwna jestem, nie?[/quote]

Bo zabiegi dentystyczne są pod względem bólu przereklamowane. Najbardziej denerwujące jest to, że ślinociąg się zazwyczaj nie wyrabia, więc można się poddusić.
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

czego się boicie?

Post autor: AmericanIdiot »

Sama nie wiem czego się boje... Nie umiem powiedziec: "Boje się tego, tego i tego". To wszystko wychodzi później...
Hmm chociaż...
Wiem że się boje jak np. ktoś komuś oczy wypala albo inne takie głupoty filmowe.
Boje się upokorzenia.
A może nie?
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: mazoq »

znam babkę która bała się ulotek za wycieraczkami samochodów. a oto wyjaśnienie:

taka ulotka podczas deszczu namoknie i później, podczas jazdy ROZZZBRYZZZZGNIEEEE się na całą szybę i wypadek gotowy! :haha:
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

czego się boicie?

Post autor: zona »

[quote="239"]Wg jednej z hipotez bierze się stąd, że taka osoba nie znosi zabawy na siłę, [/quote]
To w tym wypadku się nie sprawdza, bo Magda jest bardzo 'imprezową' dziewczyną, po prostu omija balony:)
Poza tym - chyba nikt nie lubi "zabawy na siłę"...
239
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 09, 2006 4:11 pm

czego się boicie?

Post autor: 239 »

[quote="zona_braunera"][quote="239"]Wg jednej z hipotez bierze się stąd, że taka osoba nie znosi zabawy na siłę, [/quote]
To w tym wypadku się nie sprawdza, bo Magda jest bardzo 'imprezową' dziewczyną, po prostu omija balony:)[/quote]

To tylko hipoteza. Jedna z wielu. Natomiast to, że ludzie się zajmują tym tematem, oznacza, że nie jest to jedyny przypadek tej fobii.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

czego się boicie?

Post autor: helen.ch »

Ja boję się jeszcze telefonów w środku nocy, a w pracy wezwań do szefowej...
Obrazek
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

czego się boicie?

Post autor: nev! »

wezwań do szefowej to chyba nikt nie lubi, albo jak szefowa zaczyna wrzeszczeć twoje imię z drugiego końca budynku, żebys przyszła...

br..... ale tą fobię chyba każdy ma.
239
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 09, 2006 4:11 pm

czego się boicie?

Post autor: 239 »

[quote="nev!"]br..... ale tą fobię chyba każdy ma.[/quote]

Chyba, że sam jest szefem. Ale i szef się kogoś boi.
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

czego się boicie?

Post autor: nev! »

tak, przełożonego z innego oddziału, albo tych, którzy coś od niego chcą, a jest od nich zależny.

Aha, jeszcze jeden lęk... może raczej obrzydzenie. Brzydzę się męskiego nasienia, jak w robocie ktoś o tym mówi, to rzygam po prostu. Raz już im się w biurze porzygałam, jak kawały zaczęli opowiadać...
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

czego się boicie?

Post autor: Ania26 »

Siebie i małych zamkniętych pomieszczeń.
Przeraża mnie też perspektywa śmierci, więc może powinnam też zaznaczyć robaki ;) :jezor2:
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

czego się boicie?

Post autor: Matylda »

Zdecydowanie ostrych przedmiotow! Zaczelo sie jakies pol roku temu i sie nasila! Po prostu nie moge siedziec czy stac w pomieszczeniu w ktorym ostrze noze, nozyczek czy scyzoryka jest odwrocone w moja strone, wtedy czuje sie jak by cos kulo mnie w oczy i momentalnie zaczyna bolec mnie glowa!

No i boje sie telefonow w nocy, duzych domow( tak powyzej 150 mk to juz za duzo) i cem (tak to sie odmienia?) :hihi:
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 4:36 pm przez Matylda, łącznie zmieniany 1 raz.
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

czego się boicie?

Post autor: Maugosia »

Boje sie tez nadmuchiwac balony, bo czasem one pękają i mam wrazenie, ze mi wpadnie do tchawicy ten usntnik. Jak inni to robią to tez mi sie nie podoba. Ale przebijac balony lubie hyhyh :hyhy: .
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: sauatka »

boje sie zombiakow z gier komputerowych.
ciemnosci.
malych, zamknietych pomieszczen, wydaje mi sie jakby mi brakowalo tlenu i jakby robilo sie coraz mniej miejsca.
nozy. Powaga, jak widze jak moja mama kroi chleb to nagle staje sie takim strasznym czlowiekiem z czerwonymi oczami i wydaje mi sie ze chce mnie zabic :| \.
zdjec, na ktorych ludzie patrza prosto w obiektyw.

boje sie robic zdjecia jak jest ciemno, zawsze mi sei wydaje, ze na zdjeciu wyjdzie jakis duch :jezor2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”