czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: marlena91 »

co lubie hmm
-piłke nożna (uwielbiam kopac piłke z kolegami)
-węze, pajaki,jaszczurki róze robaczki ;p i takie tam inne takie zwierzatka
-Jak byłam młodsza to jadałam wedline z cukrem (mmm dawno nie próbowłam hehe)
-Uprawiac sport (i to w takim w którym mozna wyładowac energie)
-moje zwierzaki (koffam)

A nie lubie :P
-nieśmiałych chłopaków (dlatego, ze sama jestem nie smiała)
-panienek w stylu barbie ( co sa na oh i ah grrr)
-wądrupki i tym podobnych mies fuuu (wogóle za miesem nie przepadam)
-gdy fotka nie działa ;P
--piwa w stylu goszkim (reds'a owszem)
Ostatnio zmieniony wt gru 12, 2006 12:27 pm przez marlena91, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
239
Posty: 79
Rejestracja: czw lis 09, 2006 4:11 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: 239 »

O, z innych rzeczy, które prawie wszyscy robią, a których ja nie znoszę: nie znoszę ściągania na egzaminach.
Lidianna
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 09, 2006 8:57 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Lidianna »

niecierpie cocacoli
Szczurze Skarby - Plum i Kicia
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Ania26 »

Nie znoszę rosołu, lukru na cieście i pączkach i gazowanych napojów owocowych.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Psia_kostka_1211 »

[quote="Ania26"]Nie znoszę rosołu, lukru na cieście i pączkach i gazowanych napojów owocowych.[/quote]
pod tym się podpisuje :P już nie mówiąc o tym ze pączków w ogóle nie lubie, ciasta tylko nieliczne. Ogółem to nie przepadam za słodkimi rzeczami :P Wole słony smak ;)

Ktoś kiedyś pisał o chlebie z masłem i vegetą... A próbowaliście chleb z masłem, chilli, vegetą, solą, dwoma rodzajami pieprzu, przyprawą do gyrosów i do potraw chińskich?? xD
i lubie sam kwasek cytrynowy i ocet ale w małych ilościach ^^
zapach benzyny, farby... dużo by wymieniać xD
Kiedyś jadłam kanapki w szkole i zagryzałam je chipsami :lol:
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
robaczynka
Posty: 26
Rejestracja: wt gru 26, 2006 7:32 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: robaczynka »

może to dziwne ale uwielbiam ogórki kiszone z kechupem!! :zachwyt:
Robaczynka i Stworki :D
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Maugosia »

robaczynka, no zwlaszcza, gdy sa w hot dogu albo w hambaczu - standard kombinacyjny ; )... jeszcze musztarda i niebo z miodem ^^
Obrazek
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: magda18 »

Ja nie lubię wypacynkowanych barbie o spalonych włosach i podpalanej cerze:)) Nie lubię Fotki, hamburgerów, Amerykanów i ich sztucznego stylu życia, nie lubię wielkich, bezdusznych kin, multipleksów, marketów (odziwiam ludzi, którzy zamiast pójść z rodziną do parku, wolą skoczyć do hipermarketu po zakupy...), hip-hopu, muzyki zbyt popularnej (Pars H.na przykład:) Ale, ale:) Lubię centra handlowe z duszą, popcorn, moje szczuraski, matematykę...no, na pewno coś jeszcze :drap: :jezor2:
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Tulka
Posty: 58
Rejestracja: wt paź 03, 2006 4:21 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Tulka »

A ja lubię tort bezowy ( czekoladowy i placek brzoskwiniowy zostawiam Tobie Madaleno :D ) A co, czego nie lubią inni... hmm... :drap: Lubię tę tam nade mną ( nie wiem skąd mi się to wzięło ;) ), szczury lubię, za długie spodnie lubię, Javiera lubię, Hritrika lubię, musicale lubię, śpiewać lubię :hihi: , inteligentnych ludzi lubię, Stinga, Nirvanę Green day'a ,1 część "Piratów... ", Johnny'ego Depp'a, "Efekt motyla"... .
Włefu nienawidzę, fotki.pyly nienawidzę, ludzi, którzy się głupkowato na niej przedstawiają
( hej jestem (...) kocham wszystkich, w ogóle jestem miła i CAŁUŚNA [o zgrozo!!] i pozytywnie nastawiona do świata. Nie lubię paniuś i pustych lasek [czyżby zakomlpeksione dziewczę nie lubiło samej siebie?]), wyrazów:
* "fajnie"
* "loffciam"
* "koffusiam"
* "supcio"
* "ekstraśny"
* "sweet"
* "blogasek",
bezpłciowych ludzi nie posiadających własnego zdania, HIMu, PINu, Hip-Hopu, gdy ktoś mówi, że dobrze jest być sobą i jednocześnie tępi każdy nawet najmniejszy odstęp od normy, demokracji, ludzi w stylu "gdzie moja d**a", pracy w grupie, Amerykanów, kowbojów, większości amerykańskich filmów (głównie z gatunku komedii młodzieżowych, gdzie wszystkim "staje" i wszyscy gwałcą się nawzajem ), Jackass'a, "Złotopolskich", "Pierwszej miłości", "Mody na sukces", Scarlet Johanson, bezkrytycznego przyjmowania rzeczywistości ( może i panna Spears ma figurę, ale to zasługa wielu tysiecy dolraów wydanych na dietetyków, operacje, stylistów... i przeróbka komputerowa), takiej głupiej kreskówki na MTV, gdzie się masakruje slodkie (innego określenie nie znajduję) zwierzątka, EffEQtoo FaLII, Bo To KaleTsSHheenIie JeEEESsssYYqqQaAA PPoLLFFkkiiEGoo JesSHhtT, bezmyślnego biegu za modą... . Chyba na tym skończę :khihi:
Żadnej z nikim Styczności. Żadnej Wymiany Myśli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi, zwłaszcza jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon tej osoby.
To ja Kłapouchy.... to tylko ja, Kłapouchy
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: maua_czarna »

[quote="Tulka"]takiej głupiej kreskówki na MTV, gdzie się masakruje slodkie (innego określenie nie znajduję) zwierzątka[/quote]
Happy Tree Friends:D uwielbiam:P wiec to juz jest cos, co ja lubie-a inni nie:) lubie tez:
*kanapki z bialym serem i powidlami/dzemem
*szczury(mam wrazenie, ze ludzie dookola mnie raczej glownie kojarza je z kanalem,chociaz przyjaciele i b.dobrzy znajomi nauczyli sie,ze lepiej z takimi argumentami przy mnie nie wyskakiwac;)
*robic swiateczne kartki dla znajomych:P
*swoich przyjaciol
*bawelne
*zielone glany
*hipisow
*balagan w pokoju
*hiszpanski
*kwiatki doniczkowe(aczkolwiek nie mam do nich reki...)
*spektakl Rocky Horror Show

ale komu by sie chcialo to wszystko czytac :lol: rzecz w tym,ze moje poglady czasami wydaja mi sie dosc niepopularne wsrod gawiedzi, ale to tylko malutkie chwile zwatpienia;)

natomiast nie lubie:
*scierania kurzu (umieram,bo mam alergie;) a mam w otoczeniu pedantow samych:P)
*mcdonaldsa
*6 rano w poniedzialek

dlugo by wymieniac :khihi:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: szczurzynka »

Uwielbiam
Mojego Qunika Indiego już niedługo mojego :P :lol2:
Moje szczury :P
Moje psy
Moje rybki :jezor2:
Mojego króliiika
Porządek w klatce dla gryzoni (choć raz na dwie godziny bo małe świntuchy paskudzą jak sto szczurów/królików :hyhy: )
Horrory jestem obsesyjną kinomanką :P
My chemical romance/metallica ogólnie rock rządzi :P


Nie nawidzę :
Barbie co przedawkowały solarium / różowe ciuchy / makijaż
Romantyki nuda ! :haha:
Jak mój ukochany królik sika mi na twarz :lol2:
Wtorku i poniedziałku
Tokio Hotel
Blog27
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: magda18 »

O! Ja jeszcze nie lubię niemieckiego, stanu zakochania (!!!), kaca(oj ten Sylwek :sad4: ), stanu upojenia, papierosów, bólu głowy, zjedzonej przez dziewczyny pościeli, flanelowych pidżam, matury (już za 4miechy......auuu!),zbyt pewnych siebie przystojnych dzianych kolesi w jakże oryginalnych i wyjątkowych bluzach paskowanych szaro-czarnych( wcale nie piję do nikogo konkretnego ;) ), siemensów (tramwai i fonów), autobusu linii 01 o godzinie 7.20, 13.45, 15.00,16,05 (panuje tam hasło:"polacy, zintegrujcie się!!' z czego ta integracja polega na wpółleżeniu na kimś z czyimś łokciem w brzuchu :bije: ), grubych igieł, ostrych świateł, makowca, maku, cynamonu i innych przypraw korzennych,połączenia pomarańczu z różem, fizyki i Wielkiego Nietoperza alias Gnomicy, "Eragona", "Opowieści z Narnii"...i papug :twisted:
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Tulka
Posty: 58
Rejestracja: wt paź 03, 2006 4:21 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Tulka »

Czekolady z nadzieniem, cynamonu, mięsa, większości suszonych owoców i szczerze mówiąc za sernikiem nie przepadam... . :D
Ostatnio zmieniony pt sty 05, 2007 5:31 pm przez Tulka, łącznie zmieniany 1 raz.
Żadnej z nikim Styczności. Żadnej Wymiany Myśli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi, zwłaszcza jeśli w drugiej części rozmowy ukazuje się ogon tej osoby.
To ja Kłapouchy.... to tylko ja, Kłapouchy
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: szpaczek »

nienawidze pomidorów
ale kocham i jeszcze raz kocham jajka w prawie każdej postaci(oprócz jajecznicy blee) i wg. mojej mamy moje jajka są spalone:P
Ostatnio zmieniony pt sty 05, 2007 7:39 pm przez szpaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: illu »

z takich bardziej nietypowych to uwielbiam wszelakie dworce kolejowe, stare klatki schodowe , niemiecki , Berlin i wszystko co made in germany , stare samochody , telefony ,kucyki pony , bańki mydlane
Nie lubię komplementów pod żadną postacią i od nikogo.
zielone glany , balagan w pokoju
też uwielbiam ,hipisów za to nie lubie ;) .
Lubię franka sinatrę , johna travolte , szmateksy i ogólnie mogłabym mieć wszystko używane ( może poza bielizną ;) ) - uwielbiam rzeczy z duszą.
Nie lubię początku wakacji . Na zakończenie roku idę prawie ze łzami w oczach , to oczywiście nie dlatego , że kocham szkołe , ma to głębiej zakorzenione źródła w psychice. :roll:
Jeśli chodzi o jedzenie to wstyd się przyznawać ale kocham parówki .
W przeciwieństwie do większości lubię duże centra handlowe , nie żeby robić zakupy tylko po prostu jest tam śmiesznie :D
I jeszcze jedna dziwna rzecz, chociaż neonazizmem , rasizmem etc się brzydzę to często słucham Honoru i Konkwisty88 np. Dla samej muzyki rzecz jasna ;)
A jak widzę faceta w białych sznurówkach , szelkach i polo... :zakochany: :hyhy:
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”