Fantastyczne dziewczyny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Magamaga »

Balecia pomimo przeżyć nadal jest słodka.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Sasanka waży tyle samo ile przed ciążą, w tym nic się nie zmieniło, ale myślę, że nieco przytyje, jak większość samic po ciąży. Na razie dochodzi do siebie po pijawkach.

Baletka dla mnie zawsze będzie najpiękniejsza. Właśnie ze względu na oczy.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Babli »

Baletka dla mnie zawsze będzie najpiękniejsza. Właśnie ze względu na oczy.
Popieram, i nie mogę się doczekać nowych zdjęć, czy tutaj, czy 'tam' :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Nakasha »

Piękne opisy... teraz jak to drugi raz czytałam to się popłakałam........

Ale wspaniałe fotki bardzo podnoszą na duchu :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Nakashko, czemu się popłakałaś...?

A dziś Wam opowiem troszkę o dwóch panienkach.

Dzisiaj przy okazji codziennego biegania, potowarzyszył nam mój TŻ. Ja się jak zwykle rozwaliłam na podłodze i pozwoliłam sie szczurom obsiąść, on spokojnie stał.

Sasanka to wspinacz wysokoczłowieczy. uwielbia się wspinać (a wspinaczkę dresową opanowała do perfekcji), więc jak tylko go przyuważyła zaczęły się radosne kursowania w górę, a po dojściu na ramię - iskanie we włosach :D

Baja to taki mały głupolek i niezdara. Jak biegnie - to tak kica mocno podrzucając tyłek do góry. czasem zdarza jej się biec, a potem nagle chce skręcić jednocześnie w prawo i w lewo i jej się nóżki plączą. Jak wspina sie po szufladach do klatki przeważnie na ostatku brakuje jej sił (bo sobie źle wyliczy) i zjeżdża na dół (a najczęściej na moją ratującą dłoń). Dziś jednak rozwaliła nas dokumentnie.

Przyuważyła jak Sas się wspina - stwierdziła, że ona też tak chce. Najpierw próbowała wchodzić na pająka - zapierając się tylnymi nóżkami o przeciwne nogi Piotrka idąc środkiem - w połowie jej się nóżki wypięły i zjechała :P Potem nie do końca wyczaiła,że mozna się ze stopy wybić i od początku próbowała się wciągać na górę, a ze przednie łapki ma jeszcze słabe - nic z tego nie wychodziło. W końcu udało jej się wybić, przyczepiła się na wysokości kolana i próbowała się podciągnąć, jednak przebierając łapkami zjeżdżała, zamiast wjeżdżać. Gdy już usiadła tyłkiem na stopie, chwilę zamarudziła, obiegła w dzikim pędzie Piotrka kilka razy dookoła demonstrując swoje niezadowolenie, a następnie chwyciła ząbkami za spodnie i zaczęła je ciągnąć w dół, pewnie stwierdziła "jak ja nie mogę na górę, to niech on zejdzie na dół" ;D Nic jej nie pomagała, żadne zabranie jej od niego, wracała w dzikim pędzie, chwytała za spodnie i albo je próbowała zabić (gryząc w jednym miejscu), albo ciągnęła na dół. W końcu sfochowana poszła coś zjeść :P
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: *Delilah* »

Balecia jest naprawde niezwykla..
Pamiętam, jak czytałam o tych smutnych wydarzeniach z jej udziałem i ciesze się, ze mimo to nie straciła radości życia. A bez uszek i ogonka nadal jest śliczna . Miziaki dla Panienek.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Miziaki przekażemy ochoczo ;)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Babli »

Baja taka biedna.. nie łaska było pokazać co zrobić :P ?
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

babli, a co miałam pokazywać? :>
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Babli »

No jak co? Jak się dziecko ma wspinać :P

Ale jeśli coś źle zrozumiałam to przepraszam, jestem ostatnio dość roztargniona ::)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Nakasha »

Baja wymiata :D

A popłakałam się gdy czytałam o tych, które już odeszły... ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

babli ;)

no raczej to by dość głupio wyglądało jakbym miała sie wspinać po spodniach :P zresztą Sas pokazała ;)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Dzisiaj odwiedzilismy moich rodziców, a w związku z tym Morkę i Finkę.

Fineczka ma się świetnie. Nadal to panna bardziej ostrożna niż zabawowa, woli chodzić niż się miziać i lubi niezależność. Jej czarne oczka nadal mocno "wyłupiaste", a barwa sierści urocza. No i jej ucha, które odziedziczyła większość Betek - super okrągłe i bez typowego dla standardów "marszczenia", co mi się niezwykle podoba.
Obrazek Obrazek Obrazek

Z Morką gorzej... Gruczolaki ma już cztery. Duże. Dwa wielkości orzechów włoskich, jeden nieco mniejszy, a drugi wielkości fasolki. Po dwa pod każdą przednią łapką. Są oddzielone, nie naciekają na narządy. Morka nigdy nie należała do szczurów łażących, więc nie przeszkadzają jej za bardzo. Nadal lubi się miziać, chociaż, gdy widzi orzechy przed sobą, nawet guzy nie są w stanie jej powstrzymać przed akrobacjami ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

wczoraj zabrałam Bajaderkę i Sasankę do salonu na sesję :) Sasanka grzecznie nie wychodziła poza krawędź kocyka, co jakiś czas tylko wąchając, co tam jest za krawędzią, za to Baja poszła na żywioł i w dzikich podskokach zwiedzała nowy teren. Później dołączyła do nas Baletka. Dafne niestety nie udało się przekonać do ponownego wyjścia - dzisiaj już biegały - wolała spać w hamaku.

No i troszkę zdjęć

Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: ogonowa »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”