Palatinowe zuraski

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

Chętnie porobiłabym jakieś foty, ale aparat mam niedostepny. Tata z nim wyjechał.
w końcu nie mam żadnych zdjęć moich "nowych" szczurków! ;)

Garecika chyba pokaże wojtyś kiedyś, żeby oceniła, co to.
Boję się, że zmiana sierści może mieć jakieś podłoże hormonalne :drap: . Dziwna sprawa. Mailowałam z Wojtyś, ale ona nie wie, co to może być.
(Dla niewtajemniczonych - Garethowi wypadła większośc włosa ościstego i jest w samym podszerstku 8) )

Tymczasem ciągle myśle nad klatka dla Runicy, żeby sobie odciska na stopie nie odgniatała.
Biorąc ją wiedziałam, że bedzie miała taki problem. To przez zdeformowana kość śródstopia. :-(


-------
Edit:
PS. ciekawe, czemu wczoraj nie chciało mi wysłać posta, a potem wysłało go dwa razy i jeszcze nie pozwalało mi edytować dubla, by go uczynic pustym. :evil:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

Czas reanimować temat.

Shake, jak wiecie lub nie, znalazł nowy dom u mojej kumpeli. Niestety zamęczał Sputka i juz nie mogłam patrzec na coraz to nowe ranki... :| Teraz jest jedynakiem w domu i jest rozpieszczany, a przy tym z nikim nie ma okazji sie bić.

Runica miała guza. Była operowana - zniosła zabieg doskonale, powyciaqgała sobie szwy, ale mimo tego zrosła sie świetnie :lol: i tylko futerko jeszcze nie odrosło.

Sputek mieszka luzem w mieszkaniu. Ma do dyspozycji zawsze otwartą klateczkę świnkową i maleńka klateczkę chomiczą na szafce. Chomicza klateczka jest okrągła z wyjściem w suficie i cała jest wypchana polarowymi szmatkami. Sputek kocha ta klateczkę i zakopany w szmatkach przesypia tam całe dnie. Słodziak. :zakochany:

Albinosy i Ździoszka mają się doskonale, choc Ździoszka ma na sumieniu (moim i swoim) pewna paskudna ucieczkę, która dzięki Bogu skończyła się dobrze, ale wcale nie musiała! :|
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

Palatinowe zuraski

Post autor: -megi- »

[quote="PALATINA"]Ździoszka ma na sumieniu (moim i swoim) pewna paskudna ucieczkę[/quote]
A gdzie paskuda uciekła ??
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

Uciekł skubaniec na parapet i został tam uwięziony, bo zamknęłam okno (a nie zauważyłam, że już zdążył zwiać :sciana2: - ciemno było).
Spędził tam 8 h :shock: :cry:
Na szczęście nawet kataru nie dostał. Nie mówiąc już o tym, że nie spadł!!! (na parterze mieszkam) Tak mnie wystraszył, że serce waliło mi jeszcze dłuższy czas po tym, jak go wreszcie znalazłam... Byłam wściekła na siebie i na niego! On zawsze musi gdzieś wywedrować. notorycznie wykręca mi jakies numery i znajduję go w dziwnych miejscach z minką niewiniątka :roll:
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

Palatinowe zuraski

Post autor: -megi- »

No ładna historia...
:przerazony:

całe szczęście że skończyła się tak dobrze

chyba musisz Hermankowi jakiś dzwoneczek na szyję zawiesić, żeby się nie zawieruszał
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”