Palatinowe zuraski

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

[quote="GraCia"]Joluś będzie kastratką!? A co na to powie Gareth?![/quote]

Pewnie się zmartwi - nici z sexu...
Zostanie mu juz tylko jedna kobieta, ale za to charakterna :twisted: .
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

(ups.. :oops: Tu Gracia coś napisała zalogowana jako ja 8) !)
Ostatnio zmieniony sob maja 13, 2006 12:25 pm przez PALATINA, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

Palatinowe zuraski

Post autor: GraCia »

Śliczne :zakochany:
" Herman mały" cudeńko!
Ostatnio zmieniony sob maja 13, 2006 12:27 pm przez GraCia, łącznie zmieniany 1 raz.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Palatinowe zuraski

Post autor: merch »

Paltina a napisz co słychać u Zuraska, bo to czarny szczur jest ;) to siła rzeczy moja faworytka
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

merch,

Już piszę.
Dzuir-Dzuir moje maleńkie nadal ma świetny apetyt i z uporem maniaka próbuje wędrowac po całym mieszkaniu. Ogranicza sie raczej do mojego pokoju i kuchni.
Chodzi, a raczej pełza :| bardzo wolno. Guz za łokciem bardzo urósł i zaczyna powoli przeszkadzać. Tylna lewa łapka jest ciągnieta po ziemi, ale prawa stara się chodzić.
Co dwa dni zmywam jej całą zaklejona porfirynke wokół oczków i noska.
Boże, jak żałośnie moje słoneczko wyglada, a była taka dzielna i silną kobietka. Taka "babą z jajami". Może dlatego teraz też dzielnie walczy i nie chce przyjąć do wiadomości, że jej czas się kończy. Kochana panienka! :przytul:

A tak wyglada dzis moja Zureczka - staruszka:

http://szczury.org/album_page.php?pic_id=5466
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=5465
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=5464
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Palatinowe zuraski

Post autor: merch »

Biedaczka, ale dobrze ,ze jakoś się trzyma.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

Zurka dziś ciągnie za soba juz obie tylne łapki... :-(
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Palatinowe zuraski

Post autor: krwiopij »

:przytul: myslami jestem z wami... sama nie wiem czemu, ale zurka jest jednym z forumowych szczurkow, do ktorych przywiazalam sie najmocniej... przekaz jej koniecznie, ze ktos w lublinie mysli o niej i zyczy jej jak najlepiej... sama trzymaj sie dzielnie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

krwiopijka,

Dzieki :przytul:
Przekażę jej - jak tylko wyczłapie sie po południu ze swojego "Zurkolandu" urządzonego za moim łóźkiem ;) .

Pomyslec, że ja nigdy nie byłam aż tak bardzo przywiązana do Zurki - zawsze miałam ja za arogancka babę, dumna, ambitną, która zawsze pcha sie z butami w czyjesz życie (choc trzeba przyznać zawsze rewelacyjnie reagowała na imie i do ludzi była kochana).
Kiedys nawet byłam zła, że umieraja wszystkie szczury, które najbardziej kocham (Beniuś, Marunia :zakochany: ), a jedyna Zurka ZAWSZE zdrowa! Złego diabli nie biora - tak żartowałam :twisted:
Tymczasem przezyłyśmy razem kawał czasu i naprawde jest niesamowicie przykro patrzec, jak teraz wyglada - Wrak szczura :-( Chudziutka, z wielkim guzem, czołgajaca sie po podłodze..., ale przymilna, pieszczoch -nie ma w niej nic z buntowniczej dominantki, którą była całe życie. Zrobiła sie nieporadna i bezbronna... Serce mi sie ściska i wywołuje we mnie opiekuńcze uczucia. Tak mi przykro...

Wczoraj była u mnie mama, która nie lubi moich szczurów. Zobaczyła niepełnosprawna Dziur-Dziur. Usiadła obok niej, zaczęła o nia wypytywac i cały czas ja głaskała, powtarzajac, jaki sliczny, biedny szczurek...

Apetyt stale ma rewelacyjny (gdyby nie te nóżki i guz... :sad2: )
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Palatinowe zuraski

Post autor: Agata »

PALATINA, trzymam mocno kciuki za Zrucię. Przesyłam Wam dobre fluidy. :przytul: Oby się trzymała jak najlepiej.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Palatinowe zuraski

Post autor: Guślarka »

Trzymam kciuki :przytul:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

Dzieki, kochani jesteście. :lol:

Oby moje Zurzątko jeszcze sobie pożyło trochę.

Tymczasem Gareth juz czuje sie całkiem dobrze. Boję się wypuszczać go z klatki, żeby znów nie skakał łobuz i znów sobie kontuzji nie odnowił. Ten urwis zupełnie o siebie nie dba!
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
GraCia
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 04, 2006 7:13 pm

Palatinowe zuraski

Post autor: GraCia »

Zuruś ciągle ma apetyt?
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Palatinowe zuraski

Post autor: PALATINA »

Wczoraj trafili do nas goście od Masterton - Shake i Sputnik. :lol:

Cyryl nie powitał ich zbyt miło :? Gareth pewnie w tej sprawie miałby takie same zdanie - a rzadko sie zgadza z Cyrylem. :twisted:

Herman boi sie nowych wieelkiich szczurów! Marcel jest obojętny wobec nich. Reszty stada nie pytałam, co myśla o nowych.
Jeden Cyryl mi wystarczy i jeden kciuk rozwalony też mi wystarczy! :sad2:

Właśnie Shake i Sputnik buszują w "Zurkolandzie", za moim łóżkiem - Zurka już poznała chłopców i chyba nie ma nic przeciwko ugoszczeniu ich w "Zurkolandzie".
Chłopcy poszli do ulubionego miejsca Marcela - Jest tam posłanko zrobione przez Marcela ze szmatek przeróżnych podwędzonych Zurce ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”