Eliza, Korek i Gina - moje stadko || Wujuś [*]...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: AmericanIdiot »

:khihi: ale fajnie się wspinają :D Najbardziej mi się podoba jak Masza wchodzi na szafę :P Aha mam pytanie: z czego są zrobione te rurki przy łóżku? :D Wymizaj odemnie twoje szczurki :D
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Te rurki to są nogi od lózka ;] Nie wiem z czego są, w kazdym razie metalowe ;] One i tak umieją po nich chodzic :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: AmericanIdiot »

wooow :D no to faktycznie wyczyn :D ;)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Toporek
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 13, 2006 11:33 am

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Toporek »

Witam ogoniastych.

Milo mi,ze Elly pisze o Dee-dee i Maszy i tyle osób to czyta.
Kluski kaskaderki byly ze mna 8 miesiecy, ale takich numerów u mnie nie robily.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Uff wczoraj Karmel i Dee Dee byli w prysznicu. Karmi iskal Dee Dee, a ona spokojnie stala, czyli chyba jesteśmy na dobrej drodze. Dee piszczala tylko jak Karmi ją iskal w tylek :> Karmi chyba byl zadowolony, ze Dee go nie bije bo biegal za nią po całym brodziku ;] Najpierw Maly bedzie sie spotykal z Dee Dee, az sie polubią, a pozniej z Maszą. Jak bede widziala, ze juz powinno byc ok, to zamieszkają razem w klatce :] Zobaczymy jak wtedy będzie :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Katie »

[quote="Elly"]Dee piszczala tylko jak Karmi ją iskal w tylek :>[/quote]
Nieee, ona jest jakaś dziwna... Przecież każdy lubi iskanie w tyłek :jezor2:

Aj, gratuluję :D Nareszcie zaczęli się ze sobą dogadywać :thumbleft: [/quote]
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Hmmm laczenie chyba idzie coraz bardziej do przodu. Karmi, Dee i Masza są w jednej klatce i jak na razie (z Dee) nie kloca sie. Wyjelam wszystko co moglo pachniec i umylam cala klatke tak wiec mysle, ze mogliby juz razem zamieszkac... tyle, ze Masza nadal sie rzuca. Nie jest juz tak jak wczesniej, ale dalej bije tylnymi nogami i co najdziwniejsze nie tylko Karmela, ale i wlasna siostre :lol:

Wlasnie troche pokrzyczalam, zakrywalam reka Karmela jak Masza chciala go bic i cos sie zaczyna zmieniac.... Karmi wyiskal Masze, a ona mu nic nie zrobila. Mam nadzieje, ze teraz cos sie ruszy i beda mogli zostawac na dzien razem w klatce. Na noc bede ich na razie rozdzielac.
Na szczescie nie jest tak, ze Masza rzuca sie na niego bez powodu. Jak on do niej podchodzi, to wtedy sie zaczyna, ale mysle, ze juz niedlugo sie zaakceptują, hierarchie tez musza ustalic od nowa. Karmi z Maszą wlasnie kolo siebie lezą i on zaczal ją iskac, to chyba znak, ze jest coraz lepiej.
Karmi od razu sie ozywil jak dziewczyny sa w klatce, troche sie boi ale tylko Maszy. Smiesznie wygląda jak robi takie 'podchody', zeby dziewczyny poiskac albo powąchac :P Widac, ze tez sie stara :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Toporek
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 13, 2006 11:33 am

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Toporek »

Witam wszystkich biorących udział w procesie zaprzyjaźniania się Karmela :przytul: ze szczurynkami. :D

Elly,cieszę się,że masz taką cierpliwość i wreszcie kluski polubiły swojego towarzysza. Nigdy nie łączyłam szczurynek z samcem,więc z zainteresowaniem śledzęTwoje opisy. Co też dziewczyny wymyślą następnym razem?

Życzę szczurasom zdrowia,a Tobie nieustającej radości w poznawaniu Dee-dee i Maszy.
Jestem zadowolona,że Ciebie wybrałam na przyjaciela moich szczurynek. :thumbleft:
Pozdrawiam wszystkich,którzy dali rekomendacje Elly.
Agnieszka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: limba »

[quote="Toporek"]Pozdrawiam wszystkich,którzy dali rekomendacje Elly. [/quote]
A dziekujemy, dziekujemy :hihi: ;)
Ja do Elly szczurkow mam stosunek, mocno jakby to powiedziec "mamino chrzestny" ;), szczegolnie do Karmiego. Nigdy nie zapomne jak w lecznicy jak go zabieralysmy sie wtulil slodziak :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Ajjj ja sie jednak doszczurze... Nie tyle co juz stracilam cierpliwosc do lączenia ich, ale Karmi boi sie dziewczyn. Moze dlatego, ze są od niego duzo większe, dwie i jedna z nich to dominatorka ;> On udaje, ze nie zyje jak tylko zaczynaja sie kotlowac, a sztywnieje jak go biją. On je probuje iskac, a one zaczynają go kopac. Mysle, ze dla niego bedzie lepiej jak bedzie mial swoje mini stadko. Moze kiedys uda mi sie wszystkich polączyc, kupie duzą klate i wszyscy beda mieszkali razem. Przynajmniej Karmi zyskalby kogoś, kto by z nim sztame trzymal :D
Caly czas mam nadzieje, ze uda mi sie ich polączyc i moze kiedys to nastąpi, wtedy mialabym 4 szczury w jednej klatce.
Toporek, ja sie ciesze, ze Ty sie cieszysz i ciesze sie tez ze dziewczyny są ze mną ;] Obydwie codziennie mnie zadziwiają swoimi umiejętnosciami ;)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Layla »

Na pewno się uda połączyć, ale doszczurzyć się też nie zaszkodzi :) Słodkie masz te ogonki :zakochany:

PS Po prostu nie bój się tak bardzo o Karmelka, da sobie radę z pannami :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

No ale ja juz tak mam, ze nie moge patrzec na to jak oni sie kotlują... w brodziku jak zostawilam ich to znalazłam troche futerka (nie patrzylam czyje to bylo). Jak sie kotlują to sciolka wylatuje z klatki. Doszczurzyc sie to nic zlego, najwyzej jak sie nie polączą to bede miala dwa stadka. Postaram sie o wieksza klatke i kiedys bede probowała lączyc jeszcze raz. A widze, ze Karmi potrzebuje kogos do zabawy iskania itp. Zaczal sie ze mną bawic, lata jak wsciekly po klatce jak go ręką gonie. Jak nie siedze z nim to caly czas spi. Wygląda na smutnego. Jak na niego patrze, to widze, ze on by chcial kogos miec.
Przynajmniej bede miala tą pewnosc, ze nawet jak sie nie polączą z dziewczynami, to nic zlego sie nie stanie. Nawet moi rodzice nic nie mowią, ze bedą 2 klatki ;]
Mam nadzieje, ze z tym malym/malą sie polubią.. ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Lulu »

z tego co piszesz to nie jest tragicznie i pewnie daloby sie Karmela z dziewczynami polaczyc - trzeba tylko wiecej czasu.
ale tyle bidek szuka domow, ze jezeli masz mozliwosc przygarniecia jeszcze jakiegos ogona to ja bym sie nie wahala :hihi:
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Wlasnie mam zamiar jechac do sklepu i zobaczyc czy cos sie znajdzie, jak nie to przygarne cos z forum. Mysle, ze to nie jest zly pomysl, to co napisalam wczesniej ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

No to sie doszczurzylam znow.
http://img102.imageshack.us/my.php?imag ... 172ej2.jpg tak wygląda mój mały wypłosz :P Ma na imie Korek. Nazwali go tak moi rodzice, a ja w ogole nie mialam prawa do nazwania go, no i tak juz musi być :D
Niestety, ale Koruś ma świerzb i będę musiała go wyleczyć, na wszelki wypadek wszystkie stwory poleje Ivomeciem, w koncu lepiej dmuchac na zimne.
Jest bardzo chudy i maly... żebra czuć jak sie go trzyma w rękach. Cóż, muszę go podtuczyć, wyleczyć i mam nadzieję, że będzie mu z nami dobrze ;) Tzn z nami w sensie ze mną, z rodzinką i Karmelem, bo z dziewczynami sie nie bedzie widywał, wiadomo ;] no chyba, ze go wykastruje kiedys.
Jak przyjechalismy, to od razu wzielam go na kolana, sprawial wrazenie przestraszonego, ale nie na tyle, zeby wiać ;] nawet zasnąl na chwile. Cały czas je i w sumie mu się nie dziwię.
Jutro jedziemy do weta z Karmelem (chyba będzie rtg), to przy okazji jeszcze powiem co jest pięć z tym swierzbem i poprosze o Ivomec.
A Koruś, myslę, ze bedzie taki miziasty, skoro leżał spokojnie jak go glaskalam i sprawial wrazenie zadowolonego :D No ale zobaczymy ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”