[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
katrina
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 7:53 pm
Lokalizacja: Łódź

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: katrina »

ehm...ja tak samo...jeżeli znajdzie się ktoś bliżej i będzie mu bardzo zależało na samczyku husky, to mogę odstąpić. (chciałam,żeby szczurek szybko znalazł domek)
"Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest Twoje."

Po drugiej stronie tęczy: Wacuś, Kubuś, Mozart, Chopin, Maciuś, Tutuś(Tutanchamon), Shiro, Hoshi i Miki. [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: merch »

transport warszawa - Lublin jest prawie w każdy piatek - kontat na pw jakby co.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: Layla »

turybiusz, KasiaGdańsk ma dwie urocze samiczki :)
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: KasiaGdańsk »

Widać na dole w podpisie jakie mam dwie brojące panny :) jutro z Laylą jedziemy po samisię, nie mogę się doczekać :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: turybiusz »

Ja też nie mogę się doczekać, kiedy szczurka znajdzie się w bezpiecznym domu!
...
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: GoHa »

hejka.. i jak? ja pytam na lewo i prawo ale nie wiem czemu moje towarzystwo wogole jest niegryzoniowate... :(
Turybiusz jak szczurki?
Dobrze jest być kochanym... :)
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: Layla »

Dziś byłyśmy z KasiąGdańsk po szczurcię, na pewno Kasia potem napisze, jak tam z malutką :)

PS turybiusz, miło było cię poznać :)
Obrazek
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: KasiaGdańsk »

Mi też było miło cię poznać... :)
Mam ją!!!! piekna panienkę husky, co dała mi buzi w schronisku .. :zakochany:
Maleństwo je z ręki, zwiedza i daje buziaki. Uwielbia chować się pod bluzę i włazić po plecach na szyję. Teraz odpoczywa z lewej strony w mojej bluzie, nie boi się i jest w pełni zrelaksowana... :)

Dziękuję Laylo, że byłaś ze mną, to dla mnie bardzo ważne, maleństwo cioci macha łapakami... :)
Ostatnio zmieniony śr lis 29, 2006 8:30 pm przez KasiaGdańsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: Layla »

Ludzie brać te ciury, są słodkie! Samczyki, szczególnie albinoski wymagają dużo troski, ale śliczni z nich faceci ;) Kapturowa samiczka to sama słodycz :zakochany: , ma na czółku plamkę, jak gwiazdka :) Jakby nie te moje 5 mordek i ciasnota to kto wie.. ;) Polecam w każdym razie a Kasi gratuluję trzeciej córeczki 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: Ania »

Czy są tam jeszcze 2 dziewczynki? Najlepiej husky, młodziutkie? A jeśli nie husky to jakie umaszczenie mają? Coś nie doczytałam w poście...

Niestety albinoski i czarno-białe odpadają na starcie (nie dla mnie).
Ostatnio zmieniony śr lis 29, 2006 10:24 pm przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: turybiusz »

Mi też było miło poznać KasięGdańsk i Laylę. I bardzo się cieszę, że jeden ze szczurków ma już kochający dom i troskliwą opiekunkę!!!
Aniu, została już tylko jedna samiczka, urocza, ale niestety, właśnie czarno-biała kapturka. Siedzi teraz sama w klatce i tęskni za towarzystwem. Czy Fea albo Mageda nadal byłyby nią zainteresowane?
Domu szuka również trzech przemiłych panów: młody husky i dwa dorosłe albinoski. Czwarty samczyk, czarnulek, został już pokochany i zaklepany. Nad haskulkiem zastanawia się katrina. Albinoski ciągle czekają na kogoś, kto je pokocha.

Mam kilka zdjęć chłopców, ale nie mogę ich tu wkleić (chyba za duży format). Nie mam żadnego programu do obrobki zdjęć, więc daję tylko link:
http://foto.onet.pl/5t2w5,8s4v88gw78vj,u.html
...
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: Fea »

Turybiusz, czuwam cały czas ;] ale wiem, że z transportem może być spory kłopot, poza tym wracam dopiero pod koniec grudnia - a do tej pory na pewno znajdzie się stały dom... Niestety nie dam rady zaadoptować chłopaka, Heike i tak z trudem znosi towarzystwo Sindrego i białasów, boję się kolejnych wojen.
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2006 11:37 pm przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
kaerjot
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 01, 2006 12:17 am

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: kaerjot »

Turybiusz, trzeba było pisać, że mam przesłać zmniejszone. Teraz są takie jakie mogą, wg regulaminu. Radzę zaopatrzyć się w lupy.
Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Posty scalone. Przez 60 minut od wyslania posta mozesz go edytowac - korzystaj z tego kiedy chcesz cos dopisac.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony pt gru 01, 2006 5:12 pm przez kaerjot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: Ania »

Zdjęcia dużej rozdzielczości mogą być podane w linkach, nic nie stoi na przeszkodzie ;-)
A wg regulaminu jest 400 na 300, czyli ponad dwa razy większe, niż zostały wklejone ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

[SOPOT]szczurki wyrzucone na dwór w kartonowym pudełku...

Post autor: turybiusz »

Kaerjaot - dzięki za zrobienie zdjeć i wklejenie ich w pomiejszonym formacie!!!

Przy okazji na zdjęciu 1 w 2 rzędzie widać samotną już teraz samiczkę kapturkę i haskulkę KasiGdańsk (jak ma teraz malutka na imię i jak minęły pierwsze dni w nowym domu?)

Fea, jak pisałam, jeśli transport się nie znajdzie, ogłoszę na forum zbiórkę i sama się przejadę. Ale faktycznie do końca grudnia jest kupa czasu, szkoda żeby siedziała tak długo w schronisku. Może ktoś mógłby ją przygarnąć szybciej?
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”