oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

3.11.05
Witam was, w moim dziecinnym topicu o moich szczurach... Floyd moje kochane jedyne zyjace slonce... byl lysy Pink, dwie Niunie - czarne kapturki, Maja i Emilka - czarne damy, przewijaly sie szczurki znajomych (erusi ;) ) do przechowania, przedstawione tutaj oczywiscie :)) nie wiem co pisac :) no ale coz kochalam i kocham moje babdziusie zyjace i nie... mam nadzieje ze szczury beda ze mna zawsze :)

*-*-*

no tak jeszcze ich nie mam!! ale jutro ide sobie zamowic lysego samca :wub: nie wiem kiedy bede mogla go odebrac:wub: mam nadzeje ze niedlugo przy odbiorze dokupie mu kolege :wub: i bardzo mozliwe ze moja siostra tez sobie kupi szczura wiec bedziemy miec 3 samcow tak dawno w moim domu nie bylo szczurow (jakies 3-4 lata temu) wiec wrescie musi sie cos takowego pojawiac mam nadzeje ze moj dugi szczur bedzie kapturowy starsznie mi sie podobaja szczurki kapturowe no i moj lysy bedzie mial na imie Pink a drugi Floyd od zespoly starego ktory starsznie lubie Pink Floyd no ale nie moge sie doczekac kiedy pojde go zamowic a co dopiero odebrac normalnie mysle o tym 24 na 24
obiecuje ze juz pierwszego dnai gdy domnie trafia zrobie zdjecia i je wstawieboze juz sie nie moge doczekac chcialm bym uslyszec : prosze przyjsc w poniedzialek... to by byla rozkosz dla moich uszu bede miala w rekach pieknego lysola i nie lysola dwa cudne mlode ogonki :wub:
musze to z siebie wyrzucic to szczescie jestem starsznie szczesliwa i nemgoe sie doczkac chcialm bym aby juz byl pietek :) a najlepiej dzien w ktorym bede bralate male stworki :wub:
dobra juz milkne ale jestem taka szczesliwa ze juz juutro jeden lysol bedzie moj jeszcze nie fizycznie no ale bedzie mi przeznaczony:)
Ostatnio zmieniony czw lis 03, 2005 9:15 pm przez lajla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

jutro ide sobie kupic szczurka jest szaro-bialy :)) samczyk slodki cudny lizal moje paluchy :) dltego mysle ze kupie go bo nie ywgladal na przestraszonego:))a w ogole byl jedynym samcem ktory tam byl a ja chce samcola:) ale jest przesliczny :)) ciekawe kiedy trafi mi sie moj lysol:))) mam nadzeje ze szybko :P
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

mam mam mam mam ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
jest szaro niebieski jedak nie kapturowy lec caly szaro niebieski:P jest spokojny nie boi sie lezy sobie w mojej kieszace jest slodki slodki kochaniutki za jakies 2 tygodnie przybedzie doniego lysy kolega juz sie doczekac nie moge:D ale floydus jest peikny postaram sie jak najszybcjiej zdjecia powsadzac ObrazekObrazek
bronka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 22, 2003 5:47 pm

:*

Post autor: bronka »

Gratulacje moja droga!! Poczochraj szczuraska za uszkiem ode mnie:) Tylko nie za mocno i gwałtownie, bo jeszcze się pewnie nie poorientował w sytuacji. hihi.
Trzymajcie się mocno!
are u szczur?
noski swoje w sprawy Waszych szczurasków wściubiają Efiks, Tymek i Smerfek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

szczurek poczochrany:))
no ale hmmm tak do szczescia dodam nieszczescie chyba nie bede maial 2-giego szczurasa bo jak tata zobaczykl tego to hmmm nie byl zadowolony:)
wsciekl sie o to ze zrobilam to mimo teo ze mowial zie nie chce juz szczurow:) no i niezgadza sie na lysego i nie wiem jak go przekonac hmmm musze isc lsego odmowic niestety :cry:
bronka
Posty: 77
Rejestracja: pn wrz 22, 2003 5:47 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: bronka »

ojjjjjjj
takie to życie czasem.. nie martw się.. może tacie przejdzie i potem będzie czekało Cię takie doświadczenie, jak dołączenie szczurkowi towarzysza.. trzeba nosić głowę w górzę:)
are u szczur?
noski swoje w sprawy Waszych szczurasków wściubiają Efiks, Tymek i Smerfek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

hehe dzieki:)
ale takie doswiadczenie mam juz za soba i to 2 razy :) i moge powiedziec ze wszystko bylo ok i jak by zaistaniala taka sytacja to sie nie boje :wink: choc powinam mie cinna tez opcje ale szczurki by byly bardzo mlode wiec powno byc ok :D
teraz go namowic :D ale chyab mam plan :twisted:
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Moja rodzinka nigdy do końca nie zaakceptowała łysego... z futrzakami poszło łatwiej!
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

a mi sie udalo !!namowialm tate na lysego szczura i jadne sobie go jutro zamowic:)
moja rodiznka przeciw lysemu nic nie ma:) mojemu tacie chodizlo o 2 szczury... lyay czy nie lsyy o dlaniego bez roznicy bo szczur to szczur:)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Mój Łysy ma się dobrze, rodzinka go lubi, ale... nie poznali sie jakoś na jego urodzie. Tylko ja uważam, że jest piękny :D
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

masz lysola niewiedzalam :shock: :D a jak ma na imie ?:) ja tez uwarzam (zakladam ze jest sliczny :wink:
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Jest boski! A imię ma adekwatne do swojego wyglądu - "Goły" :D
Olka
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

http://free.of.pl/o/olucha/ - dorzuciłam zdjęcia Gołego :wink:
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

slicznego amsz tego lysola:)) a ile on ma?? lat-miesiecy?? bo zastanawiaja mnie te platy siersci wiem ze lese czasem anchodzi u niektorych znikaja calkiem u niektorych nie a moze jest to charakterystyczne dla wieku?? wiesz cos o tym??
ala
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 18, 2004 5:57 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: ala »

sliczniusie sa i maluchy i golas ;D
skorpionica z roku szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”