RE: Ogon, Wąsik i Silver

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

Ogon, Wąsik i Silver

Post autor: Joga »

Moje stadko można spokojnie nazwać fantastyczną trójką.
-Ogon
Charakter - To ciekawski szczur. W żadnym wypadku nie pieszczoch, bardziej leń. Ożywia się tylko wtedy, kiedy jest wypuszczany z klatki i może poobgryzać trochę mebelków kiedy pani nie widzi :D. Żarłok.
Wygląd - zwyczajny czarno-białusek z różowym noskiem i gruuubym ogonkiem. Wzdłuż jego kręgosłupa biegnie czarny pas, z tym, że "rozchodzi" się przy łopatkach i tworzy "plamę". Grubiutki ma nie tylko ogon. Troche poszło mu w boczki :)
-Wąsik
Charakter - Od brata mniej żarłokowaty, jednak zawsze kiedy daje któremuś ze szczurasków jedzenie, on też musi dostać i to tyle samo. Strachulec. Bardzo trudno było mi go oswoić, ale nie żałuje tych ran od pogryzienia :)
Wygląd - praktycznie taki sam jak brat, tyle, że wzdłuż jego kręgosłupa biegnie równusieńki, czarny pas. I tym ich od siebie odróżniam. No i tym, że Wąsik jest chudszy od Ogonka.
-Silver
Ogół - No i tu się zaczyna...Silvera kupiłam bardzo niedawno, miał wtedy 5-6 tygodni, w czasie gdy Wąsik i Ogon mieli 5-6 miesięcy. No, ale się zaakceptowali. Silver "upodobał" sobie biednego Wąsika i to na niego ciągle wchodzi, wypycha go z domku, zabiera jedzenie itp.
Kiedy go przyniosłam do domu, po jednym dniu był całkowicie oswojony. Ciągle mi się mył na dłoni oraz mył MOJĄ dloń. Myje z resztą wciąż, ale rzadziej. Jest strasznie śmiały, chce zdominować stadko. Wąsik i Ogon traktują go z przymrużeniem oka, bo wiedzą, że jest jeszcze mały. Ale do czasu, bo za miesiąc czy dwa, jeśli będzie tyle jadł, przerośnie ich trzy razy. Nie potrafi usiedzieć na miejscu, aktywny i w dzień i w noc. Do teraz nie wiem, kiedy on znajduje czas na sen... :D
Wygląd - Jego imię świadczy o wyglądzie, jest srebrny, jeszcze ma przyjemny w dotyku dziecięcy puszek, wyjątkowo różowy nosek i niesamowite, migdałkowe oczy, które potrafią wręcz hipnotyzować.

P.S. Narazie nie mam ich zdjęć, ale może z czasem uda mi się zrobić :)
Ostatnio zmieniony ndz lut 04, 2007 11:55 am przez Joga, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
Olo13
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:08 am

RE: Ogon, Wąsik i Silver

Post autor: Olo13 »

Masz jakies fotki?Chetnie bym obejrzał twoje ogonki ;)
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

RE: Ogon, Wąsik i Silver

Post autor: Joga »

Ech, fotki by już były, gdyby nie aparat, który się zepsuł i brak pieniędzy na jego naprawę. Ale będe się starać :)
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
Olo13
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 30, 2007 11:08 am

RE: Ogon, Wąsik i Silver

Post autor: Olo13 »

Acha.Szkoda.Czekam na fotki
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Ogon, Wąsik i Silver

Post autor: sue »

Mały urwis z Silvera jak widzę ;) Musi sie wyszaleć, młode to to jeszcze. Wymiziaj ode mnie wszystkie ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Joga
Posty: 95
Rejestracja: wt gru 26, 2006 11:17 am

RE: Ogon, Wąsik i Silver

Post autor: Joga »

A miziam miziam, właśnie siedzą ze mną wszystkie przy komputerze. Mały ciągle rzuca mi się na rękę chcąc się bawić, a mnie już dłoń boli :D Dwa "starce" obgryzają monitor :D
Ze mną:
Od 30.07.06 r. Ogonek i Wąsik
Od 19.01.07 r. Silver :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”