<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Mycha »

A to :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Czy już wszyscy zapomnieli o Aru.... :cry:
Nikomu nie podobają się zdjęcia maluszki..... :cry:
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

No wiesz... jak mozesz tak mowic. Aru to najsliczniejsza dziewczynka spoza rodziny. I mow jej to codziennie... szczerze mowiac to sie za nia stesknilam... buuuuuu... taka slodka mala... taka dzielna...
Dobrze jest być kochanym... :)
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

<:(...)~~~

Post autor: AniaP »

Jak to zapomnieli? Wszyscy pamiętają, tylko z zachwytu napewno nie byli w stanie nic napisać, bo cały czas siedzą wpatrzeni w monitor :wink:

Jest piękna i tak słodziutko sobie śpi na jednym zdjęciu :P
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

<:(...)~~~

Post autor: ania85 »

żeby nie było - ja też pamiętam :)
a Aru jest śliczna i na pewno obie dobrze o tym wiecie ;)
uściskaj ode mnie maludę :P
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

hehe... jaka szybka reakcja.... Jesli mam byc szczera ... Aru to taka szczurka... co mnie od razu za serce ujela... takie uczucia wzbudza ... jakich nawet moi chlopcy nie potrafia... serio... generalnie... kocham Aru... TAK powiedzialam to... ;]
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: krwiopij »

ojej... w ogole tych fotek nie zauwazylam... :oops: ale sa sliczne! :D naprawde... :) ja niestety nie mialam okazji poznac Aru osobiscie, ale i tak jestem nie zachwycona... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Ale jesteście kofani!!!!!!!!!

Obrazek

A ja niemądra myślałam..... DZIĘKI!! :D
Obrazek
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

<:(...)~~~

Post autor: Beeata »

Fajowskie miejsce do spanka ma szczurasek:))))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

<:(...)~~~

Post autor: zmijka24 »

Bardzo mi sie podobaja twoje szczuraski fajne umaszczenie:)) a ta jedna ma glowke ciemna:)) bomba
zycze duzo szczescia i radosci
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

<:(...)~~~

Post autor: lajla »

slodkia:)) tak wsiadce moj floyd to by w zyciu do siatki nie wszedl on sie starsznie ich boi tchorz :lol:

ogolnie masz sliczne dziewuszki :D alkoholiczki ;) moje samiczki sp. lubily podgryzac papierosy ;) heh
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

JEZIU!!! Jestem tak podekscytowana, że nie wiem od czego zacząć!!!

A więc od piątku rozpoczełam łącznie Aru z Kiki i Miką.
Było strasznie!!! Aru była przerażona, a Miki wściekła na nową. Non stop piski i walka między nimi. Kiki była pozytywnie nastawiona i ciekawska.

I tak każdego dnia, ze zmienną....jak dziewczyny miały rujke to było troszke lepiej. Poznawały się powoli. Ale ciągle z piskami i atakami Miki.


NO I dzisiaj SZOK!!!
Jak wypuściłam Aru do dzieczyn na początku był standard, czyli fukanie Miki itd... A później jak ręką odjął. Ani wrzasków, ani pisków....
Okazało się, że Aru ma rujke i Mika ją zaczęła akceptować, a nawet gonić.....no bo rujka...
Jak nigdy Aru nie przybiegała do mnie o pomoc i nie trzęsła się ze strachu.

Więc ryzykuje...umyłam klatke i wpuściłam je wszystkie i....spokój, wszystko oki, jakby nidgy nic...
Teraz biegają po pokoju jak szalone. Bez pisków wreszcie!!!
Mam zamiar zostawić je na noc razem w klatce przy łóżku i zobaczyć jak będzie.
Jeśli będize OK, to mam problem.
Bo Aru je inne jedzenie niż dziewczyny, boję się że jej miękkie jedzonko mogą wcinać za nią.
Ale zobaczymy....
--------------------------------
dodane: 02:48
No i nie chce Aru zabardzo jeść, dziewczyny palaszują a ona nie bardzo, a nawet nic. Z poidełak też ma problemy pić, bo jakby zapomniała jak trzeba naciskać kilke .... kurde :(
-------------------------------
dodane: 03:15
Widzę, że sie zaakceptowały, ale są strasznie niespokojne. Aru nie chce jeść mękkiego jedzenia, za to dziewczynki pałaszują. Próbowałam ją karmić, ale nawet swojej ulubionej papki nie chciała....
Hmmmm....dam im szanse na ta noc, będe czuwać i wstawie wode w miseczce specjalnie dla Aru, a co do jedzenia nakarmie ją rano...
Zobacze....
------------------------------
dodane: 03:45
Aru nie chce jeść, panny jedzą jak szalone, ona chyba jest bardzo podekscytowana cała zmianą sytuacji, poczekam do rana....
------------------------------
dodane: 04:35
Gadałam z Krwiopijką w nocy (dziekuje Ci bardzo)... i dałam tyle jedzenia ile to możliwe w miseczce. Zobacze jak będzie za kilka godzin. Mam nadzijeje, że będą spać razem....
Ehhh, nakarmie Aru rano....tzn. w dzień

Jejku, ale CUDOWNIE jest widzieć je razem, nie fukające i nie piskające. :D
------------------------------
dodane: 04:55
Są razem w klatce i nie mogą sobie znaleźć miejsca, ale jakoś będą spać.
Serducho mi rośnie jak je widzę razem w klateczce.....
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

Rety, ale sie ciesze... zreszta wiesz sama na pewno o tym, ze one we 3 razem to bedzie i dla mnie wieeelka radosc... Mysle ze jedzonkiem na poczatek sie tak nie przejmuj... Pierwszy dzien... wiec i emocje w Aru tez sa na pewno wieksze niz u dziewczynek. Zreszta zawsze mozesz Aru w ciagu dnia specjalnie podkarmiac poza klatka.... Aru straszna chudzinka nie jest wiec i tak jest dobrze. I wstawaj mi tu natychmiast i pisz co sie dzieje? Jak dziewczynki? Jak spaly?? POBUDKA!!!
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

<:(...)~~~

Post autor: lajla »

napewno jest troche zdenrwowana i dlatego neichce jest :) wyszystko bedzie dobrze szczury to zbyd duze milosniki jedzenia zeby z niego zrezygnowac ;) poczuje sie miedzy kika i mika jak w domu to beda wszystkie 3 rowno wcinac ze pewnie nadazac nie bedziesz ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Obudziłam się rano i co widzę. Dziewczyny jak zwykle śpią na hamaczku, a Aru w domku na dole.
Wypuściłam je z klatkie i dalej zachowują się wmiare grzecznie. :D

Martwi mnie tylko to, że Aru nie umie pić z poidełka, a Mika i Kiki traktują wode w miseczce jak obiekt do zabawy.
Spróbuje ją pouczyć...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”