Moje słodkości :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

a no wlasnie ze nie kuleczka ;] jakos tak wyszla na fotce, akurat sobie lezala i te jej mikroskopijne faldki sie jakos tak rozlaly :P ona nie wiecej niz 300 g wazy. Ale Ebola wazy ponad 2 razy wiecej wiec nadrabia za nia ;]

zalbi, to kwestia dobrego nauczyciela ;] mam takiego pod bokiem to korzystam :P
ale dziekuje za pochwaly :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Spark »

Jak patrzę na Małą to już wiem dlaczego MUSZĘ mieć czarnego szczurka . Piękne są te Twoje dziewczyny ! Nie wiem czy reszta się ze mną zgodzi ale zielone tło na zdjęciach jest wymarzone dla szczurków :D . Pozdrawiam !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

Mała jest moim pierwszym szczurkiem, od razu chciałam mieć czarnego, a jeszcze ten jej śliczny biały pyszczek... :) od razu się w niej zakochałam :)
Ale z Eboli też jest śliczny grubasek :D Mówię na nią Naleśnik bo jak sobie biega i ją zacznę głaskać to się tak śmiesznie rozpłaszcza :D

Co do zielonego tła to akurat miałam zieloną poduszkę pod ręką, ale fakt, wyszło fajnie :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje słodkości :*

Post autor: odmienna »

hihihi, Spark; ja nawet wiem, czemu patrząc na Ebolkę nie twierdzisz, że musisz mieć kapturowatość ;D no nic, przeglądaj tematy dalej…. ;) :D
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

bylismy wlasnie na spacerku w parku, taka pogoda ze szkoda nie skorzystac. Pierwszy raz bylismy na takiej wyprawie, ale poszlo fajniej niz przypuszczalam. Ebola sie troche zestresowala i biegala jakos tak bez celu i najchetniej w poszukiwaniu nas albo transporterka, ale Małej wyraznie sie podobalo. Biegala sobie, zwiedzala, podjadala co lepsze kaski ;] Na koniec Mała ulozyla sie u mnie na kolanach a Ebola u Rafala i sobie zasnely :P po wczesniejszej dokladnej higienie oczywiscie :D

Fotek sporo zrobilismy, ale to wrzuce jak obrobie, teraz nie mam sily bo jednak takie slonce na maksa meczy, mam teraz ochote siasc i robic nic :D Wczoraj sesje skonczylam wiec wreszcie moge :D :D
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

no to obiecane fotki :)

Ebolcia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mała
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Spark »

Cudne te foty ! Oczywiście dzięki modelkom :D .
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Asmena »

A teraz mi wytłumaczcie, bardzo Was proszę, jak ludzie mogą uważać te przepiękne stworzenia za brudne i ściekowe?!?!?!

Toż to przepiękne jest!!!
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Telimenka »

Slicznosciowe te wasze zwierzaczki :)
Ucaluj Panienki ode mnie w ich sliczne szczurze noski :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

dziekujemy :)
sama jestem ze zdjec bardzo zadowolona ;] ale modelki powinny pojsc na jakis kurs pozowania, bo latwo nie bylo :P poza tym ciezko dosc robi sie zdjecia w trawie, nie dosc ze one caly czas biegaja to ciezko zlapac na nie ostrosc, w wiekszosci zdjec ostrosc byla na trawie bo nie zdarzylam dobrze jej ustawic, gdyby nie to byloby duuuuzo wiecej zdjec ;]

Telimenka caluje te sliczne noski kila razy dziennie, ale od Ciebie dam im buziaka o jednego wiecej niz zwykle :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Moje słodkości :*

Post autor: RattaAna »

Obrazek - uwielbiam te ich spojrzenia, takie mądre, prosto w oczy... panny śliczne i ode mnie też proszę je dobrze wygłaskać!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje słodkości :*

Post autor: zalbi »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ae ... 63329.html < jaka śliczna puchata kuleczka!


śliczności.. =)


a wracają na zawołanie?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

RattaAna, ta fotke mam na pulpicie :D
tez mnie rozbraja to ich spojrzenie. Wszystko mozna z niego wyczytac...
wygłaskam na pewno :D

zalbi, czasem wracaja na cmokanie, jak im sie chce :P ale glownie to biegaja kolo nas, oddalaja sie na chwilke i nawet nie trzeba ich wolac bo zaraz przybiegaja
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Spark »

Poproszę o nowe fotki lasek >:D .
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

No wiem ze sie obijam... beda beda :) cierpliwosci :)

aktualnie siedze na praktykach, nudy jak cholera... nie ma jak przerucanie papierow przez 8 godzin dziennie. Ale przynajmniej placa to jakos przetrzymam :)

Dzisiaj nie dam rady zrobic fotek bo sie umowilm z psiapsiulami z liceum, ale moze jutro znajde troche czasu, ale nie obiecuje oczywiscie

Ogolnie to juz bardzo sie boje o nie, starowinki z nich, a szczegolnie po Małej to widac... wiekszosc czasu przesypiaja, nawet jak je wypuszcze to pobiegaja 20 minut i szukaja jakiegos miejsca gdzie by sie w klebek zwinac.

A wczoraj strasznie zatesknilam za moimi maluszkami, z nimi tak wesolo bylo... Moze jeszcze do mnie wroca kiedys... Jak narazie nadal nie ma takiej opcji :(
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”