Moje słodkości :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Spark »

Ausaya co tak smutno ? Dziewczynki to może i staruszki ale za to jakie cudne :) . Nie wiem nawet
ile musiała Cię kosztować decyzja o oddaniu maluchów i wcale się nie dziwię , że za nimi tęsknisz . Co do ich powrotu ( wiem , wiem to takie oklepane ;D ) ale " ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy " . Pozdrawiam !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

Ano kochane sa, kochane :)
Ebola sie takim miziakiem ostatnio zrobila, tylko by chciala zeby ja za uszkami drapac, wiec codziennie rano przed wyjsciem do pracy dokladnie musze ja wyglaskac :D Mala tez lubi jak sie ja glaszcze ale tylko wtedy jak jest zaspana :P chociaz jak biegaja to Mala najchetniej obserwuje wszystko z moich kolan. No przeslodkie sa :D
Dzisiaj musze im troche czasu poswiecic, bo ostatnio nawet dla siebie go nie mam :/

jeszcze tylko 7 godzin i 42 minuty i weekend wreszcie :D :D

ja nie wiem jak ja dam rade pracowac od poniedzialku do piatku jak szkole skoncze, strasznie meczace i na nic nie ma pozniej czasu po pracy, bo sie za pozno wraca i wogole za bardzo zmeczonym sie jest zeby sie cokolwiek chcialo robic, oprocz siedzenia i nicnierobienia :P eh porazka
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje słodkości :*

Post autor: anik1 »

Kasiu,
Jak bęziesz miała ciekawą pracę - czas mija nawet niewiadomo kiedy, jak nudną, rzeczywiście można oszaleć;)
Poza tyn człowiek przywyka do wielu rzeczy, szczególnie jak nie ma wyjscia;)
Zawsze można też bogato wyjść za mąż albo wygrać w totka;)
Ucałuj dziewczynki!
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

wiem że obiecywałam zdjęcia na jutro... ale...


... będą dzisiaj :D

chrupały sobie smacznie wafelka, to im cyknęłam kilka fotek :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje słodkości :*

Post autor: zalbi »

dlaczego Ty robisz takie cudne zdjęcia.

wytłumacz jak robisz zdjęcia czarnego szczura na czarnym tle... no, kurcze.. ???
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

najwieksze znaczenie ma swiatlo, zdjecia byly robione oczywiscie bez lampy (jakies 25 minut temu :)), a na szczurki skierowalam od gory lampke taka biurkowa.
tylko to tez nie jest tak ze wszystkie zdjecia mi super wychodza, zrobilam ich okolo 20 a nadawalo sie 8... Photoshop tez duzo daje, ale te zdjecia tylko troszke wyostrzalam akurat, no i wycinalam ale to akurat norma :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Spark »

Piękności i śliczności :-* ! Czarny szczurek ( ;D ) na czarnym tle po prostu wymiata ! Ebolka przypomina mi naszego Rikosława - nie tylko dlatego , że kaptur ale to ta sama kategoria wagowa :D . Ausaya co ja tu będę słodziła - wiesz , że bardzo lubię Twoje dziewuszki ;D. Specjalne mizianka dla nich :-* . A Ty trzymaj się ciepło !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

Dzieki Spark :) Wymiziam, wycaluje :D

pojedziemy chyba do weta dzisiaj, musze Malej pazurki obciac bo strasznie jej urosly, zaczely sie zawijac az. I wlasnie nie wiem czy to przez to lazi z tylkiem przy ziemi czy jakis paraliz ja zlapal... Troche jej podcielam, ale tez nie wszystkie bo sie wyrywala i nadal tak chodzi... martwie sie o nia :( Ebole tez zabiore. Zwaze ja bo mam wrazenie ze jeszcze przytyla...
mam nadzieje ze zdarze do 12:30...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje słodkości :*

Post autor: ol. »

Zgadzam się piękne zdjęcia. Niby sceneria zwykła, uchwycone scenki też niewyszukane, a zdjęcia piękne.
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

dziękować :D

a jednak nie zdążę do weta :/ jakoś nie możemy się zebrać. Trzeba wizytę na następny weekend przełożyć...
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

Małej pogarsza się z dnia na dzień :( już wczoraj myślałam że to ten ostatni dzień... Na szczęście dzisiaj poprawiło jej się troszkę ale zauważyłam że krew jej spod ogonka leci. Polecieliśmy do weta i okazało się że ma pęcherz powiększony (rtg było robione). Dostała enrofloksacyne i coś (zapomniałam zapytać) na ten jej częściowy paraliż łapek. Ma też z bioderkiem coś nie tak :( Eh ten mój bidulek mały...
Dostaliśmy zastrzyki na jutro i pojutrze. Trzymajcie kciuki żeby się jej polepszyło...

Właśnie Rafał robi pochylnie do klatki żeby lepiej jej się chodziło, kochany :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje słodkości :*

Post autor: pin3ska »

Trzymamy kciuki i łapki :-*
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje słodkości :*

Post autor: ol. »

Biedactwo, trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Ausaya »

Niestety Małej się nie poprawia, a wręcz przeciwnie... ;( Nie wiem jak długo jeszcze da radę, nie chce chodzić (widocznie bioderko ją boli), jak daję jej pobiegać to od razu wraca do klatki i się kładzie.

Może to i za wcześnie, ale nie chcę żeby Ebola była sama... zaczęłam się zastanawiać jakie jej towarzystwo sprawić, no i doszłam do wniosku że któraś z moich maluchów będzie mogła do mnie wrócić :) No ale pojawiła się kwestia, która z nich... Coco niestety odpada w przedbiegach bo zamęczyłaby Ebolcie :P Do Matysi Runa się bardzo przywiązała, zakumplowały się :P No to stwierdziłyśmy że Furia przyjedzie z powrotem do mnie.

Tylko jest jeszcze kwestia taka że Furka ma guzka na pupce. Lekarz mówi że to jakieś zwłóknienie albo zator/blizna na jelicie, na zdjeciu usg widac jeszcze ze to idzie do wnetrza jelit i stad jest duże ryzyko podczas operacji, której zaden lekarz z Lublina nie chce się podjąć.
Popytam tutaj kilku wetów do których mam zaufanie czy przeprowadziliby taka operację. Jeżeli się któryś zgodzi to będę musiała zrobić jakiś bazarek z którego pieniążki byłyby przeznaczone na jej operację, niestety mnie nie stać :-\
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje słodkości :*

Post autor: Akka »

Ausaya trzymamy kciuki żeby jednak było dobrze. Śliczności z nich :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”