Emo

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ciasto Czekoladowe
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 28, 2007 10:47 am

Emo

Post autor: Ciasto Czekoladowe »

Kochany szczurek^^. Mam go od...hm...czterech dni. Na razie jest sam, a to ze względu na to, że babcia niezbyt przepada za jego ślicznym ogonkiem ;). Mam jednak nadzieję, że się przekona i wtedy zorganizuję mu kolegę. Na razie Emo musi się przyzwyczaić do mnie, ale potrafi już sam wchodzić na rękę i brać ode mnie owoce :D

Zdjęcia dopiero na komórce. Muszę jakoś pokombinować, żeby je tu wkleić, więc czekajcie :)

A tak. Jak patrzyłam na te rasy, to wydaje mi się, że to kapturek, ale nie jestem pewna. Czarno-biały.
Emo- kochany ogonek:*
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Emo

Post autor: limba »

To pewne kapturek i nie rasa a umaszczenie :) Ma cos bialego na pysiu? Jesli nir to na 99% kapturzasty :)
Miejmy nadzieje ze babcia szybko sie przekona i bedzie mozna dolaczyc do niego kolezke.
Drapansko dla Emo :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Emo

Post autor: Telimenka »

hehe wlasnie:D przekonuj babcie...warto ;)
czochranie dla Emowca  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Emo

Post autor: anka1136 »

i czekamy na fotki  ;D
Awatar użytkownika
Ciasto Czekoladowe
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 28, 2007 10:47 am

Odp: Emo

Post autor: Ciasto Czekoladowe »

Oczywiście^^. Już babcia stwierdziła, że Emo ładny jest, tylko te jego ogon...^^. Mogłam wziąć samiczkę w ciąży- byłyby małe i babcia by nie wyrzuciła  ;) ;D
Emo- kochany ogonek:*
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: Emo

Post autor: KEN-KON »

Co do szczurzycy w ciąży to bym odradził.
W jednym miocie samica może mieć powyżej 10 młodych.Nie miała byś co z nimi zrobić.A oddawać do zoologicznego to głupota.Jak chcesz sprawić szczurkowi towarzysz to lepiej chłopaka.Przynajmiej z tego dzieci nie będzie. ;D
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Ciasto Czekoladowe
Posty: 32
Rejestracja: wt sie 28, 2007 10:47 am

Odp: Emo

Post autor: Ciasto Czekoladowe »

Tak, tak. Właśnie nad tym myślę. Poszukam na forum szczurka do adopcji o podobnym wieku, co Emo. :)
Emo- kochany ogonek:*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”