kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

Z przyjemnością czytam wasze historie :D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Franeeeeeeeeeeeeeek! Hej! Słyszysz mnie Francisco?!
Czy mógłbyś, podczas kiedy ja jestem w pracy wpaść do kwarkowa i wytłumaczyć moim braciom szczurom, że zgoda buduje? Bardzo Cię proszę, bo:
1) te łajzy znowu w nocy zdemolowały klatkę- wszystko powywracały do góry nogami
2) Steful gupek zrobił mi paskudne kupsko w pościel a resztę nocy przedumał samotnie w koszyku pod telewizorem…
3) Dolar obrażony, bo nie pozwoliłam mu zeżreć słomianego kaczorka
4) no i Dar mógłby być uprzejmiejszy dla reszty; gdyby się tak nie szarogęsił- nawet Gacuś by go kochał.
Nie wykręcaj się, że czasu nie masz, że forma niewłaściwa, sprawa zbyt drobna…
- Ty sobie poza czasem dryfujesz- to o czym my mówimy
- nie będę przecież z kadzidłem między ołtarzami latać, bo głupio, nie umiem i w końcu po co Ci to?
- to nie jest drobna sprawa, bo to właśnie my, w kwarkowie mamy za mało czasu… a jakbym sama umiała, to bym Ci głowy nie zawracała. Dla Ciebie to pikuś- Ciebie ponoć ryby słuchały a co dopiero takie mądre kwarki. :)



Idź tam, idź, tylko uważaj na Jurika, bo może udziabać, ale on strasznie kochany jest :-* a jak znajdziesz coś, czym mogę się podzielić- jest Twoje 8) .

…..
Jasieeeeeeeeek! (może tak się uda, bo w końcu On Giovanni był ;) , a jak nie, to może ks. Twardowski zareaguje; też dobrze).
Awatar użytkownika
elusia
Posty: 600
Rejestracja: śr kwie 16, 2008 10:55 pm
Lokalizacja: śląsk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: elusia »

to kupsko w pościeli mnie przeraziło;p
i co z tego?
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Kupsko w pościeli rzecz normalna, jak się ma niewychowanych panów :P Też znajduję u siebie niespodzianki. Ale w sumie wolę znaleźć suchego bobka niż rozplapcianego pomidora :D
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

:-\ to była ta druga wersja... z powodu ślicznego, suchutkiego bobeczka, bym mocy nadprzyrodzonych nie wzywała ; tak mi się tydzien zaczął... :'(
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

ehh tam..mała kupka ::) To na szczęście!! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

odmienna pisze:tak mi się tydzien zaczął... :'(
Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

;D ;D ;D Dokłaaaaaaaaaaaaaaaaaadnie; w tym rzecz! – powinnam przewidzieć zresztą, że jeśli ktoś mnie zrozumie, to Garfield. Od kiedy Kubuś Puchatek skiepścił się zadając z niejaką Tolą, już tylko na niego i Smerfa Marudę mogę liczyć….
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Odmienna ,wszak sama upierałaś się , że nie poniedziałek rozpoczyna tydzień - a nie dopatrzyłam się narzekań w niedzielny wieczór, tak więc bądź konsekwentna i nie trać ducha! ;D
Wszystkie szelmy kwarkowe , a zwłaszcza ziomala z Wrocka , ugłaskać i wycałować od nas :)
A świętym osobom nie zawracać głów z błahych powodów ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: RattaAna »

odmienna pisze:Ol; kiedy on tak siedzi na klatce, powietrze jest gęste od testosteronu...
Ta klatka należy do Stefka z Blokowiska i już Dar dobrze wie, dlaczego nie pochwalam siedzenia na niej ;) . Ponieważ moje Wielkie Czarne Serce uznaje mnie za alfę, teraz już (jak widać na załączonym obrazku) na mój widok sam się wycofuje(ale tylko z samej klatki, w „okolicy” dalej „tnie głupa” :P ).
:D :D :D wiedziałam, że jak do Was zajrzę humor się poprawi ;D
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Spark »

Ale się u Was dzieje :D ! Jak tam Stefulkowe łapki ?
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

odmienna, mały podarek tak na wszelki przypadek:
http://www.katolicka.alleluja.pl/tekst. ... er=1736#05
a nuż akurat Franciszek będzie zajęty, tamtego rozboli głowa; z taką listą nie zginiesz ! ;D

swoją drogą zastanawiające dlaczego "W przypadku plagi szczurów i myszy" desygnowane jest aż czterosobowe grono ratowników, hmm ... ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

raaaaaaaaaany! :o ol. ! normalnie brak mi słów, żeby wyrazić moją wdzięczność! ja podejrzewałam, że Oni wąską specializację mają, ale że aż tak.... :P no i jak miałam cokolwiek skutecznie załatwić...
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Mnie zadziwiło to: "patron Internetu - św. Izydor z Sewilli" Wg Wikipedii urodził się w 560 roku - niby wczesne średniowiecze, ciemnota, a internet mieli! Ho ho! Czego to się dowiedzieć można xD

Opiekun statków kosmicznych - św. Eliasz. Kolejny, który wyprzedził swą epokę :P
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

Mnie zadziwiło to: "patron Internetu - św. Izydor z Sewilli" Wg Wikipedii urodził się w 560 roku - niby wczesne średniowiecze, ciemnota, a internet mieli! Ho ho! Czego to się dowiedzieć można xD

Opiekun statków kosmicznych - św. Eliasz. Kolejny, który wyprzedził swą epokę :P
No nie moge sie powstrzymac - buehehehe :D

W przypadku plagi szczurów i myszy -św. Koloman, św. Marcin de Porres, św. Gertruda, św. Serwacy

Widze, ze w Kwarkowie na nudę nie narzekacie :)
I dobrze, bo przeciez cos dziać sie musi :)
Pozdrawiam zatem z czelusci kurdwanowskich i "zapytowywuję" ,jak tam łapeczki ślicznego Ziomala?

No i foteczki może calego stada, tak na dobry weekend ( w koncu piatek, tygodnia koniec i poczatek:P)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”