kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nietoperrr... »

Rzadko kiedy kapią mi łzy nad innymi,niż nad własnymi szczurami...Ale...ON...
...Ech,po co słowa...
Dolarku,dumnie trzymamy głowy w górze dzięki takim,jak Ty.
Leć kochany [*]
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pariscope »

Dzielny Dolarku... (*)
Dzielna Odmienna...
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: klimejszyn »

[*] :(
trzymaj się Odmienna.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

i co powiedzieć kiedy odchodzi taka istota

chyba jedynie te ciche gałązki mają wystarczającą moc wyrazu

[^]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: maua_czarna »

Ściskam mocno odmienna...
{*} na drogę Dolarku
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: IHime »

[*]

Odmienna, brak słów... :'(
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

[*] dla dzielnego Dolarka...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zocha »

[*] dla Dolarka :'(
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Jessica »

[*] leć Dolarku :'(
bardzo mi przykro Odmienna :'(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Asiulec »

{'} dla Dolarka
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Ja tu się dopominać przybywam o przyrzeczoną opowieść i Arielku ... :)
a będąc już przesyłam głaski i serdeczne pozdrowienia całej Kwarkowej krainie :-*
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

*o Arielku
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

A, no tak. Ariel! miałam o nim napisać; problem w tym, że ja o Arielu mogłabym i chciałabym godzinami. Cokolwiek bowiem o tym Kwarku powiem, tematu wyczerpać nie zdoła....
Dziś powiem Wam tylko, że gdy zorientowałam się, że mój kochany Jurij, był także był Long Evans.... dopiero teraz troszeczkę rozumiem, dziwadełkowatość mojego Kaszyba....
Mam w żywej pamięci: „Long Evansy zachowują się inaczej, dlatego w behawiorze traktuje się je jako porównanie do albinosów.”

No: inaczej, inaczej.... czytając o Soranie i Witalisie, ciągle mam ochotę namawiać ich Opiekunów, by dokładniej przyjrzeli się tym oznakom lęku i nieufności u łaciaków.
Ariel bowiem, się nie boi. Od pierwszych naszych kontaktów, widzę jego odmienność, ale od początku, miałam wrażenie, jakby chłopak był nieco „autystyczny” ; to nie był lęk a raczej niechęć do „wdawania się w jazgot tego świata”. Każdy nowy bodziec, był „przerobiony” i „przetrawiony” – Ariel „chował się” w bezruch. Ale, gdy już coś przemyśli, wymyśli- trzyma się tego; nie, nie z uporem; z konsekwencją.... Jest zupełnie nie wojowniczy, ale nie tchórzliwy.
Kiedy obserwuję, jak ustępuje awanturnikowi Boozowi, czasami ogarnia mnie złość na Sercobrzuchego. Arielek, zniesmaczony jego terytorialnymi roszczeniami, wyprowadził się za szafę w przedpokoju. Bobo, w porównaniu z łaciakiem, jest dosyć głupiutki i wyznaje wyższość brutalnej siły fizycznej... jednak zdobywanie rejonów, w których Ariel bywa ot, tak sobie, dla Boba jest wyczynem nielada. O ile za szafę, w końcu dotarł, to już łazienka, do dziś jest dla niego niezdobyta. A Arieliszcze, niepokojone za szafą, spokojnie zawłaszczyło sobie przestrzeń pod wanną... pomieszkuje obecnie i tu i tu. Czasami bywa w klatce, czasami w łożku odmiennej....
Łazienka, jest stale otwarta, bo tam ma swoje miski (i kuwetę) kot. I to jest właśnie problem, bo Arielek częstuje się z nich chyba nadmiernie. Przy czym, o ile mój Pierwszy- zachowywał się wobec kociska paskudnie, Ariel elegancko czeka, aż Księżniczka się posili; wyściubia ciekawsko ciemny nosek i patrzy, jak Pręgowana wcina 8) .
A potem tłucze się miskami, wynosi pod wannę chrupki i tapla się w misce z wodą.
Dla mnie, Ariel może mieszkać gdzie chce, bo kiedy go wołam: „Ariel! Arielek! Arielucha!” może nie przybiega, ale zawsze się pokaże. A kiedy nagle czuję wsuwający się w dłoń, w upominaniu się o pieszczotę pycholek, jestem w siódmym niebie.
...tylko to kocie jedzenie, :-\ zbyt przecież ciężkie dla szczurka,
no i coś jeszcze: kiedyś, zbierając się do pracy, (przed 5 rano) usłyszałam spod szafy w przedpokoju niepokojące dźwięki: jakby czkawka- dławienie się! Wołam: Ariel! Arielku! Zaszurał, ale musiałam go wygarnąć spod szafy własnoręcznie... taki był dziwny: mięciutki... Mój Łaciaty Geniusz, był „nawalony”! ::) Wciągnął sobie pod szafę ową puszki i...baaardzo zagustował w piwie (ale, to oczywiście moja wina)
Dzisiaj, pokażę Wam Arielka za szafą (pufa z gąbki, jest całkiem „zagospodarowana”- a, co tam, byle Zdobywca był zadowolony :-* ) : Obrazek Obrazek
Obrazek jak myślicie; czemu ten wzrok jest „taki, jakiś” ???? Obrazek oootóż to!
Pod szafą: Obrazek
no i obraziłem się, za upublicznianie szczegółów prywatnej egzystencjiObrazek...


kurnaBabka!!Q Ale mi się pościsko wygenerowało!!!!! Ale, uprzedzałam, że o Arielu mogę dłuuuugo i z tysiącami odnośników :P a przecież obchodziliśmy i ROCZEK Robaczków. Cudnych moich ♥♥....
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: alken »

http://img41.imageshack.us/i/dsc02455qd.jpg/ resztki po balandze
i można też czuć się jak resztki http://img718.imageshack.us/i/dsc02453nf.jpg/

no proszę, cóż za indywiduum, następnym razem będę wiedziała czego szukać gdy mi zabraknie szczurostwora z charakterem ^-^
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pariscope »

O mamma... biedny Ariel. Ale musi mieć kaca!
Dla Robaczków urodzinowe "sto lat" :-*
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”