kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

pariscope pisze: Dla Robaczków urodzinowe "sto lat" :-*
:) Dzięki.
Robalki, urodziły się 10 kwietnia....
Tak dziwnie się to życie plecie... większość Polaków, zajmowała się tego dnia Smoleńskiem, a my obchodziliśmy urodziny. Byli goście, smakołyki i pieszczoty.
Czarne Robaczki, skończyły roczek.
Ta magiczna chwila, której nie wiadomo komu bardziej gratulować: czy solenizantom samym, czy ich opiekunom.
Bo to już nie nadwyrężająca psychikę odmiennej gó***, a jeszcze do okresu, gdy wiedźma starość upomina się o nieuchronną daninę daleko... To cudowny czas Pełni.
Pamiętacie z przed prawie roku „bisJujkizrurki” ? Obrazek? ta sama „rurka” jeno Blackjujkowatości ciut więcej jakby (choć na sztuki się zgadza) : Obrazek Obrazek Obrazek
Choć nie tylko Smoleńsk... może bardziej nawet, ale inaczej: ciepło i słodko jakoś, znaczą swą obecność na urodzinowych zdjęciach, rozkwitłe, delikatnym urokiem, przyniesione tydzień wcześniej Dary Doliny Kwarków....
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek....
Bądźcie szczęśliwe, moje Cudne Robalki, bardzo wam dziękuję, za radość, którą wnosicie do tego domu :-*
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Panowie robaczki, kiedy Wy tak wyrośliście ? :)
http://img810.imageshack.us/i/dsc02513l.jpg/
niech Wam się kwieciem droga ściele w tym szlachetym męskim wieku :-*


Dziękuję Ci odmienna, za tę wciągającą analizę.
Witalis dzieli z Arielem pasję wyprowadzania miseczek, upodobanie do samotności, ma cierpliwość do czasami kłopotliwych we współżyciu koleżanek, ale radzi sobie jeśli te przegną. Niestety ogromna i nieopaowana płochliwość też jest faktem. Mam za złe tej jego cesze, ale tylko dlatego że, może mu zrobić fizyczną krzywdę... Poza tym jest wzruszająca. Bo Wit jest :)
I inteligentny też: postrzega przecież przyczyny i skutki, skutki swoich poczynań od tych, które są dziełem świata zewnętrznego, np. boi się niespodziewanych dźwięków, ale jeśli sam coś zrzuci i nawet rozlegnie się huk, Wit przyjmuje go obojętnie, myszkuje dalej...

Dotąd tylko jeszcze nie miał okazji, żeby tak mu świat zatańczył przed oczami jak Arielowi ;)
Arielek "dochodzący" - świetny jest ! :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

To Robaczki już roczek mają..! To faktycznie dobry okres, już nie tak dokuczliwe a jeszcze do zabaw chętne i ciągle bardzo żywotne - niech to trwa...i trwa... i trwa..! :)
Zdróweczka im do tego życzymy i wszelakich szczurzych uciech: najlepszego, czarne pięknoty! :-* :-*
Arielek na jednej z fotek wygląda jak kiedyś ja, gdy w sposób szczególny uczciłam jedno z zaliczeń... :P ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Odmienna co tutaj tak cicho? Co słychać?
Pozdrawiamy serdecznie!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

Ja również domagam się usilnie jakichkolwiek wieści !!!!!!!!!!!!!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Kwarki i kwarkowa Opiekunko gdzie jesteście ?
brakuje Was tu...
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

|<dobijamy się> !!!!!!!!!!!!!!!!!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

I ja również się stęskniłam za skwarkowymi opowieściami :<
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Tuśmy!!!!!
Myśleliście, że macie nas z głowy??? Nic z tych rzeczy.... jesteśmy : cztery + kot + człowiek...

Jak było, tak trwa (niech trwa, niechtrwaniechtrwa...!!!!):
- kot- wredny, leniwy i cudny
- Robactwo: cudne, słodkie i wredne
- Kitunek : piękny jak sen o kapturku i grzeczny, jak sen o grzecznym szczurku
- Ariel.... jak Ariel: genialny i niepojęty
- Ci, Za Którymi Tęsknię Nieodmiennie.... mimo pewnych utrudnień – Nieodmiennie Obecni....

Bardzo się za Wami stęskniłam, ale rozumiem, że na Powrót- bylejakie, ale zdjęcia się należą.... ponegocjuję z Draństwem; a nóż mi ten raz ustąpią???....
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: IHime »

Taaak, zdjęcia! Bo już zapomnieliśmy, jak Kwarkowo wygląda. ;D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

są ! są ! :D

wiercimy się na siedzeniu i czekamy na to co obiecane - na tych wrednych i tych pięknych ;) 8)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

No masz! Alem się narobiła, chcąc sprostać zadaniu.... ale cóż: ja niezbyt utalentowana, a bohaterowie roztresowani poza przyzwoitości granice. No to pokażę co mam (wobec tego, że zapomnieliście jak kwarkowo wygląda- zdjęcia, dla ułatwienia są w dobrze znanej scenerii – tylko Frasobliwy nieco bardziej zmaltretowany)
Na zachętę, „sen o ślicznym, grzecznym Kapturku” czyli Kitunek z szewkiem na brodzie:
PIĘKNOOKI: Obrazek
oj! Sorki! oczy to raczej tutaj: Obrazek
Obrazek
I to coś przepięknościowego- odmiennej słabość : Czyli szewek na czarno- zakpturzonej bródce: Obrazek
Obrazek Obrazek
Tutaj, chciałam Wam udowodnić, że z sercobrzuchowatości się nie wyrasta.... jednak wyszło samo ZUO Obrazek i jeszcze większe, rozeźlone, wijące się ZUO: Obrazek
Booz ma przewrócone w łebku. Twierdzi, że jest alfą.... moim zdaniem się nie nadaje, bo bywa wredny. Zdaniem reszty Kwarków...chyba też, ale ustępują mu z drogi, bo... uczciwie powiem, że uważałabym Bobo za bardzo mądrego szczurka, gdyby nie obecność w Kwarkowie Ariela.
Ariel ma „łeb jak sklep” i na tyle wysoko stawia poprzeczkę, że na jego tle, trudno się wybić w zakresie rozumu. Na myśl o Arielu, Bobo zaciska piąstki: Obrazek
A tu: Obrazek Aggeuszek! Uszeeek ! ;D
ten zwierzak jest tak prostolinijny, „miły na wejrzeniu i w obejściu”, że równoważy całą wredność reszty towarzystwa (a czasem nawet i swoją wredność) – od samego początku do dzisiaj, pieszczony, piska cichutko :-* .... jak się łatwo domyślić, uzależniona jestem od tego dźwięku. Agguś! Uszeczku! Dziękuję ci, że jesteś.

Oba Robale: Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Szczur Genialny, nie dał sobie wczoraj zrobić zdjęcia, więc pokażę Wam tylko, jak spędzaliśmy czas 34- ch stopni w cieniu: Obrazek

ta „skora z diabła” to mój kot, Arielek wychyla się ze swoich włości, oceniając, czy to, co jest w brodziku, jest warte wysiłku
Uznał, że warte, zatem, idzie Ariel po drabinie: Obrazek


Zabrał, wrócił do siebie...upał.... Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Jaka wypaśna drabinka :)
Miło znowu zobaczyć Skwarki, czochranko im przekaż :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nietoperrr... »

Arielek nie dosyć,ze piękny,madry,to i jeszcze jaki odważny!!! :D Tak czmychać przed kocięcym nosem bezkarnie? ;)
A tej brzuchowo-serduchowości,to nie udowodniłaś ani trochę... :-\ Jestem niepocieszona...Zamieniłaś szczura,tak???
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

odmienna pisze: Tutaj, chciałam Wam udowodnić, że z sercobrzuchowatości się nie wyrasta.... jednak wyszło samo ZUO Obrazek i jeszcze większe, rozeźlone, wijące się ZUO: Obrazek
to najbardziej urocze zuo, jakie widziałam od dłuższego czasu :)
czarniutki, krnąbrniutki - serducho-skrywacz :-*

poza tym - Ariel na drabinie, niebieskooki Kitunek, kota i Dolarek w zalanym słońcem pokoju ... Kwarkowo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”