kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

:'(
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nue »

Przykro mi, odmienna :(
Ale ja wierzę, że one wszystkie tam na nas czekają. Inaczej to wszystko nie miałoby sensu...
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

Przepraszam, że piszę tak po czasie, długo na forum nie wchodziłam, niezmiernie mi przykro z powodu Grafika :(
A co u reszty stada, jak chłopcy się trzymają?
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: nairda »

No właśnie... co nowego w kwarkowie? Jak się ma Blessiaczek? Mam nadzieję, że się pozbierał? Jak znosi samotność?
Co z Darem i wredną chorobą?
Co słychać u Dolara i Steffka?

Pozdrawiamy Was gorąco z drugiego krańca miasta :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Bless nie jest stworzony do samotności, wierzę przeprowadził się do kogoś. Prawda ?
I jaki Dar, jaka choroba ???

Odmienna, prosimy o wieści
i pozdrawiamy wszystkich niebieskookich :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Właśnie, ciężko mi pisać o tym wszystkim, ze względu na tę chorą atmosferę wobec dzieciaków z Merchowego Pola. Ja, zawzięta góralka, nie umiem zapomnieć: „ niechże im się zaczną sypać te szczury”. To tym bardziej trudne, że „czas jaki jest, każdy widzi” a lekcja której udziela Profesor Dar, jest tak wyjątkowa i „wielowątkowa”, jak wyjątkowy jest sam Dar.

Cóż, po odejściu Grafika Gacka, zostało mi cztery, niemal dwuletnie szczurzydła i muszę się pogodzić, że zaczną niedomagać.
Blessiaczek właśnie nie wprowadził się do nikogo, bo i do kogo miał? Steful jest na razie niezłomny w swej „anty szczurzości” – zadaje się tylko z kotem i ze mną.
Dwie godziny temu, wsadziłam ich obu do koszyka, na nebulizację gentamecyną, bo obaj coś fuczą, a Blessiowi zaczęło gulgotać w gardziołku- po 15 minutach – gulgotanie ustało, za to na szyjce Blessiaka i na dupce Blokersa są ślady zęboczynów ( nie groźne, ale są)
Blessiula, który potrafił wytrzymać nawet z Graficzkiem, chyba cieszy się z wizyt Dolara. Ten ostatni, zawsze „sępiący” na energii braciszka teraz, kiedy Dar potrzebuje dużo spokoju i nie w głowie mu psie figle, choć z pewnym dystansem, ale (chyba trochę z nudów) całkiem przyzwoicie odnosi się do Blessa właśnie.

I tak się to jakoś wszystko wpisuje w ten obraz:
http://eldgos.mila.is/eyjafjallajokull- ... olfsfelli/ (serwer jest chyba przeciążony i zacina się- trzeba odświeżać )
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Kwarki wiosna przyszła !, niech i w Was ciała i ducha odnowi, żebyście się cieszyli zdrowiem i siłą wieku dojrzałego :)
Najmocniej Wam tego życzę.


Co do Blessa, pamiętam odmienna, jak kiedyś pisałaś, że on ze Stefkiem dogaduje się najlepiej. Tutaj miałam nadzieję na bliższe koleżeństwo. Może jeszcze się zaakceptują we wspólnym domostwie :)

Nasze szczury cierpią przez ludzi, to fakt. Ale nie przez złe języki, tylko złe czyny wobec konkretnych osobników i całego gatunku. Gdyby nie te drugie - niechby sobie mówili, a złe słowo odbijałoby się od czystości zwierzęcia jak od pancernej kuli.
Wierz w nasze dobre myśli bardziej niż tamte podłe. Pozdrawiam serdecznie.

(filmik spróbuję obejrzeć później, bo nie otwiera się)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: alken »

ech, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, a już w ogóle jak można źle życzyć niewinnemu zwierzakowi :-(.
w dodatku jak widzę np. krucjatę prowadzoną ostatnio przez zalbi (chyba na złość merch) to mi się niedobrze robi.
no ale to tylko słowa, uroki wiedźm w XXI już nie działają, a dobre słowa moga więcej niż zawiść.
życzymy chłopakom kwarkowym najlepszego w kolejnej wiośnie ich życia :-*
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

ot, wiem :D ,już dawno przekonaliście mnie, że wobec życzliwości- złorzeczenia są bez szans i nie w tym rzecz, że się boję, że złe myśli mogą zaszkodzić Mojemu Czarnemu Serduchu- bardziej właśnie nie chciałabym, by nad kawałkami mojego serca, dyskutowano jako nad „przypadkami” .... to są moje cudne, choć „nielegalne”(a może przez to- jeszcze bardziej drogie?) skarby a nie żadne argumenty w dyskusji, pojęcie sensu której mnie przerasta jako że już chwilę temu straciłam nadzieję na dobrą wolę jednej ze stron.


(faktycznie ol. ,: znowu chyba serwer padł- tam są dwie kamery na ten wulkan i żadna teraz nie daje obrazu a szkoda- bo widok choć groźny- ale jest piękny) Stefek, nawet z Blessiem nigdy się nie dogadywał- jedynie towarzystwo jego jest w stanie od biedy tolerować - ;) co świadczy niezbicie o słodyczy charakteru Wacika- innych, Blokers wali na odlew bez namysłu :P
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

odmienna, obwiążemy wszystko wstążeczkami u Ciebie i będzie dobrze ;) Kwarkom życzyć źle - paskudztwo! Większość z nas ma te szczuraki, pomyślałby kto, żeby życzyć pobratymcom takich rzeczy :-\
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

nie umiem zapomnieć: „ niechże im się zaczną sypać te szczury”
a one na przekór wszystkim złośliwym niech będą zdrowe... Może ja nie do końca góralka, ale mówię, nie daj się :) Twoi chłopcy wszyscy są cudowni, bez dwóch zdań :)
Może kiedyś, któryś z nich wraz z Tobą zawita na krakowskie spotkanie? Mieszkamy całkiem bliziutko ;)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: nairda »

Jakkolwiek piękny by Eyjafjallajökull nie był, to życzę mieszkańcom Kwarkowa powodów do takich nastrojów:
http://picasaweb.google.com/naaairda/Sl ... 6029315218 :)

Niech znajomość Dolarowo- Blessiaczkowa przyjacielsko się rozwija.
Całusy dla Czarnego Przystojniaka, zdrowia dla jego serducha i niepoprawnych fukaczy.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nue »

Myślę, że wszelkie złorzeczenia i uroki niwelowane są przez naszą dobrą energię, więc na pohybel 8) !
Głaski dla przystojniaków!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Izabela »

Przyjmijcie i ode mnie dobre słowo, niech słońce zawita do Kwarkowa i czarny Dar niech się dzielnie trzyma, bo zasługuje (jak każdy szczur zresztą, bez względu na pochodzenie) na długie życie.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

<'> Graficzku...


* * * *
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”