kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Kwarkowo do Reszty Świata! Kwarkowo do Reszty Świata! my som, my som!
oj; wiem, wiem.... i wstydzę się wprostproporcjonalnie do radości, że Ktoś Tu o nas pamięta :-*
mam nawet zdjęcia "cudem" na Moich Skarbach wymolestowane, jeno: szlag trafił mojego poczciwego laptopka i teraz muszę się szamotać z windows8 a toto naprawde wredne jest.... >:D - prawdopodobnież "intuicyjne..." no to powiem Wam, że "za moich czasów" słowo intuicja inne zgoła znaczenie miało....
w dodatku Imageshack na starość zgłupiał i muszę się przesiąść na cobądźinnego... ale
JESTEŚMY i całujemy Ludzi w buziole, Zwirza w ogony i tyłeczki a Panią Wiosnę w słoneczko i te śliczne zielone ;).
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Eve »

widzę że nie tylko ja niedomagam czasowo ..
..ale Ty to już przesadziłaś :P
Buziaki przyjmujemy, swoje ślemy do Was i czekam na te foty .. intuicyjnie ..
i żeby były przed majem O0
Kwarkowo - mobilizacja! Wiosna daje kopa energii :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Entreen »

Eve pisze:Buziaki przyjmujemy, swoje ślemy do Was i czekam na te foty .. intuicyjnie ..
i żeby były przed majem O0
O to to!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

I my się pod tym podpisujemy, bo choćby z poszanowania dla wymolestowanych nie godzi się długo zwlekać z publikacją ;)
Kwarkowie, czołem !
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Obrazek to jest Ondrasia
Obrazek to Vicodinu
....
ale jak zrobić miniaturki??? szukam dalej ::)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

(odmienna, po prawej stronie masz "update link options" i tam zaznacz sobie "IMG thumb")

Ale ja tam jestem całkowicie usatysfakcjonowana tymi pyszczkami, po takiej przerwie, w takim prawie namacalnym zbliżeniu:)
Ondraszek czający się jak to on, ale już razem Obrazek zdaje się bez wątpliwości na czujność przyjaciela :) A Vikodinek taki - wokół widzę jakby ziarenka ziemi
http://s1158.photobucket.com/user/innem ... 1351568554, ale patrząc na ten pyszczek - nie wierzę, że on owego jest sprawcą ;)

Wiosny Wam słonecznej i ciepłej, chłopcy :)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Entreen »

Cieplutko - miło - oby więcej :)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Kojące obrazki - jak najwięcej takich, i BĄDŹCIE! :) :-*
Tylko częściej proszę, systematyczniej nieco :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Obrazek łaaaaaaa! ;D
(słowo daję ol., zanim to napisałaś, żadnych "option" tam nie było! ;) ;) ;) :D ).

Właśnie: popatrzcie na tym zdjęciu, jakie mój Harnaś ma rozkoszne kudliska :-* co jeden to innej długości, co jeden to innej barwy....trochę one jak u Jerzolka i Arielka, takie longevanovskie....czyli mimo białej bródki i ogromnych rozmiarów, możemy mieć tendencję do rzednięcia? to byłoby troszkę niesprawiedliwe, bo prócz sierści, Ondraszek od "longevansowatniości" daleko; np tu: Obrazek - w takich chwilach mówię o nim: "Domogarow" (pamiętacie wzrok KOZAKAz "Potopu"? - obezwładniający.....) Moja Słodka Kaptureczność ::)zawsze czujna i gotowa ućpać 8) .
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

http://s1158.photobucket.com/user/innem ... 1.jpg.html "łaaaa.." zaiste ! tylko rękę do nich włożyć ^-^
Jak różna potrafi być szczurza twarz w zależności od tego na który szczegół zwrócimy oczy - tu słodziak z mlekiem na bródce, tu wyzywający zabijaka - uroczy i urok rzucający, wbrew temu co po główce chodzi, a może właśnie dla tego czegoś ?... :)
Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: blue_turk »

I od razu milej człowiekowi się robi, kiedy wie, że w kwarkowie ok ;) Piękne te chłopy, piękne... Miło na nich czasem popatrzeć :) Cieszę się, że się odezwaliście!
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

oj, noo... nie mam zdjęć, bo chłopcy cudują.... ale strasznie dziękujemy za pamięć i darowanie paskudnego grzechu zaniedbania :).
Z nowin to tylko tyle, że Bidoki sterroryzowane upierdliwością opiekunki, przekonali się do kaszy jaglanej ( ten terror niskobiałkowej diety Ondrasi- cudaczka, harnasia, skarbula i bitnika ....) a można rzec, że rozsmakowali się w " chrupiącej gryce z melisą i migdałami" (prod. "Dobra Kaloria")- zbójują i szkodniczą straszliwie,ale są tacy słodcy.... dzisiaj, wbrew diecie- dostali po nadprogramowym przepiórczym jajku(uwielbiają oczywiście) każdy zaszył się z tym smakołykiem na z góry upatrzonej pozycji, ale wierzę, że czują iż ta białkowa rozpusta jest na cześć Booza i Aggeuszka;- bo wszak 4 lata temu, w dzień strasznej smoleńskiekiej Katastrofy, w Oświęcimiu, przyszły na świat małe szczurki.... Moje słodkie Sercobrzuche Boo i cudowny, cudowny, cudowny Agguś, Kwarki niezapomniane, zawsze bliskie i kochane.....


A Vicodin w miarę jak robi się dojrzały, zmienia ubarwienie: boczki płowieją a "kaptur" pozostaje zdecydowanie błękitny.... matko! jaki jest piękny!.... jakby prześliczny Kapsel (ziarenko pszenicy )i Prezesiunia (niebieskość doskonała)w jednym i to wszystko z wdziękiem gupiouchowatności.... a słodycz charakteru? to tylko Vicodinuś potrafi :).
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Z tymi przepiórczymi jajkami to filmik mogłaś nakręcić, to zawsze urocze jest :D
Ciurowym słodziznom zrób zdjęcia jak śpią, skoro poza tym za bardzo cudują ;)
I wygłaszcz je ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: blue_turk »

Halo :) Kwarków żyje? Przywitał lato?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”