kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
idle
Posty: 153
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 11:20 am
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Poznań

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: idle »

odmienna - pozwól że zrobię mały offtop :)

Przeczytałam wczoraj CAŁY Twoj wątek niemalże jednym tchem, i to późno w nocy :) To, jak piszesz o szczurach, sprawia, ze człowiek (a przynajmniej ja :) znajduje dla tych małych stworzonek jeszcze więcej miłości i tkliwości w serduchu (jeśli to w ogóle możliwe). Czytając Twoje opowieści, ma się jasny dowód, ze szczury to nie są wcale bezmyślne zwierzątka klatkowe (taką opinię mam niestety nawet ja o niektórych gryzoniach), ale pełnoprawni, inteligentni towarzysze dnia codziennego o charakterach tak różnych i wyrazistych, jak wyraziste mogą być psy i koty. I nie sądzę, ze bardzo tu przesadzam. Myślę, ze był mi trochę potrzebny taki przekaz akurat teraz, gdy jedna z moich szczurzyc przeszła operację wycięcia guza i nie wiemy, czy coś znowu nie urośnie, a na dodatek wczoraj wydawała mi się markotna i nieswoja. Poczułam, jak strasznie kocham te moje paskudy z ADHD, które bynajmniej nie są słodkimi miziakami - ale pogłaskać też się dadzą, a co; paskudy jednak czy nie paskudy, pokazują mi jednak często że to MI ufają, JA jestem dla nich ważna, za MNĄ tęsknią. Z wzajemnością.

ech, sentymentalnie się nieco zrobiło.. w każdym razie, dziękuję, a wątek będę śledzić na bieżąco :)
Misia [04.2009 - 26.10.2010]
Lucynka [07.2010 - 07.04.2011]
Ziuta [04.2009 - 26.07.2011]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Łaaaaaaaaa! Cały??? :o Wiesz...że jest mi miło, to słabe określenie :) . Jestem wzruszona. Ale i pełna podziwu – toż to 60 stron z okładem... a że ta historia jest, jaka jest- to skoro przeczytałaś wiesz, że to nie moja zasługa :D , to Kwarki są takie, że... sama wiesz ;) . Przeczuwałaś to zresztą , zanim nawet zaprzyjaźniłaś się z Bezimienną... czytając o niej, myślałam o moim Pierwszym; też zbyt krótkim życiem zapłacił za moje niedouczenie- przeżył ledwie kilkanaście miesięcy, mimo, że był leczony przez dobrego weta... zapłacił za to, że był pierwszy. Moja ciemnota była tak głęboka, że widząc ceglasty nalot na sierści- szukałam pod wanną, gdzie miał ulubioną kryjówkę- czegoś, co mu tą sierść barwiło... dziś myślę, że Pysiek, miał mykoplazmozę... miałam Ci to właściwie napisać, ale cały czas czekałam, aż wyjaśnisz, skąd masz te śliczne Dziewuchy - no!!! ileż można czekać? :P
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

no!!! ileż można czekać? :P
No własnie gdzie te foty (no już nie muszą być z Egiptu ,ważne żeby odpowiednio stłamszone Kwarki na nich były ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

odmienna pisze:...ma ochotę tak średnio raz-na cztery okazje...
;D
A jak często zdarza się taka okazja?
Wtedy będą wszystkie dane, żeby wyliczyć ilość wypraw Stefka w celu podboju świata... ::) ;)
idle pisze:Przeczytałam wczoraj CAŁY Twoj wątek niemalże jednym tchem
:o
ja kiedyś przeczytałam tu na forum wątek, który miał 123 strony, czytałam go dwa dni, a właściwie wieczory i też skończyłam późno w nocy. I byłam potem tak wyprana, że naprawdę podziwiam... :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: pin3ska »

A mi to sie za Jerzolkiem tęskni i opowiesciami o nim... On miał takie spojrzenie zawsze zadziorne...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

pin3ska pisze:A mi to sie za Jerzolkiem tęskni ...
mi też. I za SokO i za ... Obrazek nic a nic tęsknota nie mija...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

I jeszcze ol. mi serce rozkrwawiła niechcący. Tak tęsknię. Chcę ich wszystkich siedmiuuuuuuuuu :'(

A jędzol Dar, użarł Blessiaczka w ogonek.
Wczoraj pozamieniałam ich na kilka godzin klatkami (DD na dół, do drewnianej, Bless i Gacek na górę) bo niemrawi są, nawet im się wychodzić z klatek nie chce a to ich faktycznie ożywiło: biegali, sprawdzali wszystko. Zwłaszcza Bless i Gacuś :) , bo DD w ich klatce to bywają i aż taka atrakcyjna dla nich nie jest.
A dzisiaj Darek przyszedł do nich- zaczął się po swojemu panoszyć; Bless i Gacek siedzieli niespokojni w durszlaku. W końcu, po jakiejś godzinie, Bless całkiem pokojowo podszedł do Darka, jakoś go po szczurzemu zagadywał (cały czas byłam przy tym i widziałam, że to grzeczne było), a ten zarozumialec; jak się nie najeży! jak się nie porwie... biedny Blessiu uciekł na dół, Darzysko wyprosiłam, ale ogonek skaleczony ::) .
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Kiedy o nich piszesz, wspominasz stają się tak obecni.
To dalekie pocieszeniu, wiem. Są obecni dla nas, a chciałoby się i tego dobra które oni mogliby mieć z fizycznej obecności obok nas.
Słowo nie poradzi Odejściu, ale słowo wyciągnie z niebytu to co jest do ocalenia.
Więc pisz o nich, wspominaj, niepomna na tęsknotę.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Telimenka »

Ehh a to chamstwo! Chamstwo powiadam! Pstryknij w dupke tego Złoczyńce!
A reszte ucaluj, poszkodowanego razy dwa!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Akka »

ohh ten niepokorny Dar!! >:D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

i to "mojego" Blessa :/ !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

nooo :'( .
Ogonek zasmarowaliśmy ozonellą ( rośnij duża Spark, za ten specyfik :) - smaruję nim wszystko i wszystkich w koło. Dzięki Tobie, mój żelazny zestaw na boloki wszelkie: PokopirynaS, vitaminaC, oraz Balsam Kapucyński, wzbogacił się niepomiernie. Bo polopiryny i wit.C szczury nie mogą a Balsam Kapucyski szczypie- i jak tu takim i tak biedny ogonek smarować?) Żałuję tylko w takich chwilach, że Bless nie lubi odmiennej, bo trudno go pocieszyć pieszczotami.
Blessia pocieszyć można tylko jedzonkiem, a D..a rośnie....
Pstrykanie rozbójnika w miejsce, gdzie plecki kończą swą szlachetną nazwę, na nic by się zdało – i tak mu wyraźnie „się rozchodzi”, że go wypraszam . On uważa, że to jego dobre zbójnickie prawo i tyle. I tak to lepsze, niż fałszywy człowiek- on przynajmniej szczerze się napuszy zanim użre.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

[quote="odmienna"]
A jędzol Dar, użarł Blessiaczka w ogonek.
quote]

Z darami to różnie bywa , raz dar bywa taki , raz całkiem inszy... ::) ;)
Zresztą mam nadzieję , że Dar otrzyma w swoim czasie należne mu ( ale bezkrwawe) błogosławieństwo ;D Ucałowania dla Kwarków :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: merch »

Ja sie nie zgadzam na represjonowanie Dara , w koncu moj ci on, a ze uzarl to widac powod mial :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

ee tam merch , ty nieobiektywna jesteś :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”