Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Nietoperrr... »

Chyba nikt z nas nie może w to tak do końca uwierzyć...
Przyzwyczajeni jesteśmy,że TU odchodzą szczury,a nie ludzie...
I to jacy ludzie...
Basiu,czuwaj nad rodziną,bo szczurkami się tu dobrze zajmiemy.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: sssouzie »

od kilku dni wiem...choć nie pisałam to wiem.

i od kilku dni myśl: są ludzie i nagle ich nie ma.
dlaczego zostajemy my?
spotkałyśmy się dwa razy. za mało.
Merch...[*]
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: tahtimittari »

['] :-[
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: kulek »

[*] :'(
Nie chce się wierzyć...
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: bubu »

Nigdy wcześniej nie zaglądałam do Merchowego tematu...

To takie niesprawiedliwe... :'(

[*]
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Izabela »

Merch, nie wiem, czy wiesz, ale Twoi najstarsi są u mnie. I chciałam Ci donieść, że Edgarek, który przecież miał już całkiem sparaliżowany tył, dzisiaj na spacerku zaczął ruszać jedną tylną łapką :) Dziw nad dziwem. Gorzej z Rolfikeim, bo jest coraz głośniejszy. Zrobiliśmy mu rtg klatki piersiowej i okazało się, że w zasadzie to oddycha tylko jednym płucem, bo drugie jest zepchnięte przez serce :( To rozstrzeń lewej komory. Rolfik bierze lotensin i vetmedin, mam nadzieję, że jego stan się ustabilizuje i pobędzie jeszcze trochę z nami. A maluszki, które zabrałaś przed samymi świętami ze sklepu, rosną jak na drożdżach, podkarmiamy je intensywnie i już nie wyglądają jak mysie cienie, tylko w końcu zaczynają przypominać szczury ;)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Izabela »

W Czapeczkowie zmiany nieuchronne... 7 jajcarzy pojechało wczoraj do nowego domu, teraz będą Warszawiakami ;) W stolicy zamieszkał też Joel - tu wielkie ukłony do Pani Doktor, u której go do tej pory leczyła Merch, ponieważ to właśnie ona zdecydowała się zaadoptować tego pechowca i walczyć nadal o jego zdrowie. W Warszawie dom znalazł także Tadzik - szczur z czeskiej hodowli, mający wielkie kompleksy i jeszcze większą potrzebę ich wylecznia ;) Ufam, że w nowych domkach wszystkim ogonom będzie wyśmienicie :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: alken »

miło by było gdyby nowe domki pisały coś tu od czasu do czasu o przygarniętych merchowych szczurakach żeby temat nie wygasł...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Jessica »

nie wierzę, nie uwierzę :'(
[*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: RattaAna »

a można wiedzieć do kogo pojechało 7 ogonków (w stolicy)? czy do ajlii czy gdzie indziej?
szczury też pewnie tęsknią za czułą ręką i bacznym okiem swojej pani... nadal nie mogę w to uwierzyć, wstaję co dnia i niestety okazuje się, że to nie sen...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: StasiMalgosia »

To może jeszcze ja napisze że od wczoraj mieszkają u nas Gabrysia, Helenka, Havcia i Ontario. Niedługo dołączy do nich jeszcze nasza wnuczka Aayla, która się tym razem nie załapała na transport, no i może jeszcze jedna dziewczynka (ale to już zależy od tego ile szczurek zdecyduje się przygarnąć drugi domek)
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Nina »

A jak tam dziewczynki z miotu F? Pisałam o nich z Basią pod koniec listopada i wszystko było z nimi ok, mam nadzieje, że jest tak nadal.
Jest już dla nich domek?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Izabela »

Ech, to nie koniec czarnej serii wydarzeń w Czapeczkowie :'( Dzisiaj, gdy pojechałam do merch, znalazłam w klatce Elkę... Nie wiem, dlaczego, jeszcze kilka dni temu była w całkiem dobrej formie, jak na swój wiek, oczywiście. Zaczynam myśleć, że Ela poszła za Basią... Za niecałe 2 tygodnie skończyłaby 2 lata i 5 miesięcy...
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Paul_Julian »

Izabela, Elka była już w slusznym wieku, Basia sie nią zaopiekuje. Na pewno sie stęskniła.

A ja mam takie pytanie, czy ktoś jest upowazniony do kontynuowania hodowli Merchowej ? Czy temat Czapeczkowy zostanie zamkniety za jakies 2 lata ? :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: alken »

tylko kto byłby na tyle kompetentny...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”