Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: merch »

Po długiej przerwie zakładam temacik o moich podopiecznych. Postanowiłam nie odswieżac porzedniego tematu, bo coz ..to se nevrati :(

A że idzie nowe to przedstawiam obecnych mieszkańców mojego domku

Oto kaptury od lewej Zenka (babcia póldzikuskow) w srodku Brysia -słonioszczurek i z prawej Ofelka wraz z Bryskiem tworza namolny komplet szczurow przesladujacych ludzi - właża na czlowieka iskaja i nie idzie się od nich opędzic :)

Obrazek

Brysia do niedawna zachowywala sie tak :
Obrazek
tak zachowuje sie nadal zebrak i zlodziej przebrzydly ( czytaj przekochany :))
Obrazek


Niedzwiedzica polarna chodzi wlasnym sciezkami stądtrudno jest o jej zdjecie tu zdecydowała sie pozowac ( zasadniczo nie pytano jej o zdanie :))
Obrazek


Oprocz tego mieszkają ze mną 3 dzikusie stwory przecudne , wszedobylskie poscielowe, smietnikowe i naludzkie :).

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A moze jeszcze kilka :) :

Czapka daje buzi :)? Obrazek
Obrazek
zamiast baranka :)? Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Telimenka »

sliiicznosci :D

Naliczylam 7 popraw jak sie pomylilam ::) ::)
Caluski dla calej szczurzej gromadki i wielkie miziu
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

Dobrze Telimenka mam siodemeczke :)
Mizianko przekarze niech mi sie tylko, ktore napatoczy :D
A i zeby monotematycznie nie bylo to psiaki spotkane na zabytkach :)

Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: yss »

no, nareszcie porządny wątek.
najbardziej rozśmieszyła mnie śliwka w czekoladzie, bo u mnie działy się straszne sceny jak szczur ukradł taką śliwkę, ganiałam biedulę a ona się potwornie darła :)
ja zawsze myślałam, że masz duże stado, a tu siódemeczka, jak u mnie :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Magamaga »

Ale słodkie kobietki :). Brysia jest śliczna. No i dzikuski ;D ... Najbardziej mnie rozbraja zdjęcie Bryśki na karniszu - odważniacha!
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Nina »

Wreszcie sie doczekałam Waszego tematu :) Musze przyznać, że chyba Twoich potworów byłam najbardziej ciekawa :D
Słodzichane są :) Kaptureczki urocze, prawie jak moje :P Niedźwiedzica udaje cybernetycznego potwora :) A dzikusy.... Obłęd ;D Zawsze byłam ciekawa, jak zachowują sie udomowione dzikusy, które od małego były odpowiednio socjalizowane :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: koopa »

merch cudne wszystkie!! a dzikusy jak mój czejen - wszędzie go pęłno :) choć on jako samiec robi sie powoli naprawde miśkowaty :D
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: odmienna »

cóż - powiem tylko jak starzy indianie: uf! uff! ;D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

Zawsze byłam ciekawa, jak zachowują sie udomowione dzikusy, które od małego były odpowiednio socjalizowane

Nina zasadniczo normalnie co ciekawe po stopniowym osowojeniu- oswajalam metoda malych kroczkow, zupelnie normalnie zachowuje sie tez Czapka -100% dzikus slabo socjalizowany od malego.

A wiec wiszą na kratkach jak zobaczą człowieka, przychodzą wołane, zwlaszcza jak w ręku trzyma się dropsika jogurtowego. Wspinaja sie po nodze nie wiedziec po co i dlaczego :). Byc moze sa bardziej sadne niz zwykle szczurki , ale to chyba nie regula w poprzednim stadzie tez mialam siostrzyczki nierozłączki. Pewną róźnicą jest to, źe są szybsze i ostrozniejsze , znacznie szybciej reaguja na halas , spadniecie przedmiotu i tym podobne. Nieufnie tez podchodza do obcych - ale moje szczury tak mają, równiez te niedzikusowego pochodzenia , byc moze wiaże się to z tym , ze z obcymi kontakt mialy bardzo sporadyczny.
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: IVA »

Dobrze, że w końcu sie zdecydowałaś pisać coś o swoich ogoniastych :)
Co prawda dane mi było oglądać zdjątka Twoich łobuzic ale w tym przypadku od nadmiaru głowa nie boli :).
Czochranko dla dziewczyn, dla mamusi moich łobuziaków podwójne
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: limba »

Ale fajnie dziewuchy :)

Padam jak widze to zdjecie zlodzieja z cukierkiem :)

A czy dzikunki mieszkaja z niedzkunkami?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

Limba , nie mieszkają . Problemem jest Zenka jest olbrzymia szczurzycą 550 gram bez grama tłuszczu zawzięta zwłaszcza na Czapkę , wymyśliłam ze powinnam połączyć najpierw je , moze głupio - efekt byl taki , ze szczurki się pobiły rozdzieliliśmy, ale agresja Zenki po powrocie do stada odbiła sie dziurą w Brysce, Czapka natomiast wpadła w depresje , chowała sie w kąciku i siedziała bez ruchu prawie do następnego dnia, po tym wszystkim trochę z braku czasu trochę warunków - w mieszkaniu pełno zakamarków gdzie miałabym kłopot z interwencją dałam spokój.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: merch »

Mamy nowego mieszkańca , niestety z powodu problemów z aparatem zdjęcie tylko z komórki ale coś widać. No i dumna jestem z wnusiow - póldzikuskow ładnie przyjeli maleństwo do rodziny - zobaczcie sami :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: Magamaga »

Jak ładnie malucha przytuliły :D.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Kapturzaki, Dzikusie i Niedźwiedzica Polarna

Post autor: odmienna »

merch pisze:Mamy nowego mieszkańca ,... - zobaczcie sami :)
...
cudnie, ale mało! ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”