Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: ol. »

niech Julia śpi spokojnie [^]

Pela... niesamowite stworzenie
niech cieszy swoją obecnością jeszcze długo, długo - do ostatniej bogatej kropli :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: IHime »

[*] Dla Julisi. :(


Pela to prababcia Palmyry? Sto lat dla solenizantki! Oby wszystkie ogonki były takie wspaniałe i żywotne. :-*
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Izabela »

Tak, to babcia Ontario i prababcia Niespodzianek :)
Dziękujemy za życzenia :-*

Zdjęcia z urodzinowego przyjęcia:

Sernik mniam mniam w roli tortu. Inne szczury przychodziły, odchodziły, a Pelusia trwała na stanowisku i nie mogła przestać jeść, tak jej smakowało
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekurl=http://www.garnek.pl/gucie/18392232]Obrazek[/url]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

W końcu jak się najadła to poszła...do toalety, jak na starszą damę przystało, byle gdzie się takich rzeczy przecież nie robi :) A pańcia świntucha podglądała :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Potem chwilę odpoczęła na kocyku
Obrazek

Chwilę na kolanach
Obrazek

Chwilę udawała, że sama weszła tak wysoko - pańcia pomogła, ale ciii... ;)
Obrazek

Tym razem odpoczynek na hamaku
Obrazek

Tu ją coś swędziało :)
Obrazek

Tu doszła do wniosku, że ma dosyć święta i idzie na górę spać. A na pierwszym planie Felisia, która w niedzielę z kolei skończyła 2 lata i 10 miesięcy :)
ObrazekObrazek

A tu doszła do wniosku, że po posiłku i toalecie zrobiło się miejsce na piciutko :)
ObrazekObrazek
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Nietoperrr... »

Pela...To jej spojrzenie...Tak podobne do mojego słoneczka,które już nie świeci,podobne,aczkolwiek takie mądrzejsze wiekiem...Tak podobne...
Nie mogę...
Całusek w jej cudny nosek,niech czuwa nad prawnukami Tu i Tam...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: Izabela »

Gemiania [*] 13.05.2009 - 13.12.2011
To także czapecznik, urodzony w Merchowym Polu i mieszkający od małego u mnie. Dzisiaj skończyła 2 lata i 7 miesięcy, zrobiłam jej prezent urodzinowy, bo już dłużej nie było sensu tego ciągnąć, guz wygrał :(

A życie toczy się dalej, przynajmniej czas jeszcze jakiś... Dzisiaj 2 lata i 7 miesięcy skończyła także Gotika. Felisia - 2 lata i 11
miesięcy, również dzisiaj. Korina - 2 lata i 3 miesiące, też dzisiaj. Pela pojutrze kończy 3 lata i miesiąc, Karina pojutrze 2 lata i 3 miesiące. 9-tego 2 lata i 4 miesiące skończyły Inka i Irenka... Chyba mam stare szczury...
Smutno :(
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: unipaks »

Gemiania... :( [*] Przykro czytać, że kolejny szczurek odszedł...

Niech pozostałe jak najzdrowiej się trzymają i zostaną jeszcze długo, długo! :) Wszystkim jubilatkom życzymy tego, co najlepsze! :-* :-* :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: pariscope »

Gemiania... :'( (*)
Wszystkie szczurki osiągnęły piękny wiek. Jestem pewna, że im też niespieszno do pożegnań.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Czapeczkowo czyli nielegalne szczury

Post autor: ol. »

przykro mi z powodu Gemianii [^]

ale też, wszystkie szczurki których imiona padły, jaką muszą radością napełniać z królową Pelą na czele
cofnęłam się do zdjęć relacjonujących jej dzień:
http://www.garnek.pl/gucie/18392176/pel ... je-trzecie przecież na tle tych agutowych borsuczków (do których też się mich śmieje ;D ) wygląda jak nastolatka !
czy to pozdrowienie nóżką http://www.garnek.pl/gucie/18392318/pel ... je-trzecie - widział kto dzielniejszego szczurka ?! :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”