Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

W środę mamy kastrację. Prosimy trzymać kciuki o 15, za Dżindżerka mojego :) Jak znajdę kabel od aparatu wrzucę fotki :)
Awatar użytkownika
grayhill
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 25, 2008 9:47 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: grayhill »

a to trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na fotki :-)
roots reggae ragga
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Anka. »

Będziemy trzymać!

Jak już wrócicie pisz co i jak ;)
ObrazekObrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

Jutro o 13 mamy kastrację. Zestresowana jestem okropnie..Gdybam sobie, staram się wybić fakt ten z głowy.. Prosimy o kciuki. Jutro będzie wielki dzień. Za tydzień jadę na wakacje, więc chyba już dżindżera nie połączę aczkolwiek postaram się. :)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: strup »

Trzymamy kciuki. ;)

Po kastracji samiec przez jeszcze jakieś dwa tygodnie, może zapładniać.
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Filipw »

Kciukam babli kciukam
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

No skoro i tak.. słyszałam że do tygodnia. To po wakacjach akurat połączę :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Telimenka »

Kciukam rowniez :D.
Ucaluj stadko ode mnie.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: strup »

Babli Nawet gdyby tak, ale i tak lepiej przez pierwsze dni pobytu w jednej klatce musisz obserwować ich zachowanie. ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

Mam taki zamiar posiedzi z maluchami (mam u siebie jeszcze 2 maluchy które miały iść do siostry..ale przytoczyła mi się do pamięci pewna szczurza, oraz tragiczna historia, pozjadały się z głodu, mieszkały w syfie, 2 samce i starsza samica..)

Albo zabierze je pewna osoba o ile rodzice jej się zgodzą jeśli nie czekamy jakiś czas i kastracja.. ::)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Telimenka »

Moje samce kryly.. kryja do dzis wiec zachowanie nie ma tu nic wspolnego.
Ja laczylam po 10dniach
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

Po kastracji, Dżinuś mój dobrze wszystko zniósł. Idziemy niedługo do weta na zastrzyk (już naszego o ile zrobi bo to taki..) potem napiszę
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

Ależ się rozpisałam.. kabel został brutalnie zjedzony (już moje torebki na haku nie są bezpieczne..)
Kastrowaliśmy Dżindżerka na Kordiana, konkretnie przez pana Wilkołaskiego. Było pusto. Trzymałam przy narkozie, piszczał w niebo głosy. Ale się nie wyrywał, patrzył na mnie jak na najgorszego, wrednego człowieka. Dostał dwa razy narkozę bo się nie dawał. Po zabiegu Dżin z lampy był niesamowicie misiowaty, taki bezradny.. ::) Tata musiał coś załatwić to czekaliśmy jakiś czas. Potem wracając tata musiał.. ::) zahaczyć o kfc. Poszliśmy do zoo-natura po jakieś cuda..Kupiliśmy szałwię, liście mięty oraz owoce dzikiej róży. Kupiłam jeszcze granulat duo rat&mouse, i coś tam jeszcze jakaś karma której nazwy nie pamiętam. Dżin z lampy mieszka w transporterze, na ręcznikach. Wymieniam mu jak tylko coś się rozleje, lub załatwi swoje sprawy..Inaczej capi strasznie..fuj. Zużywam co najmniej 2 rolki dziennie

Dżin ma fioletowe szwy. Przyjaciółka powiedziała mi tak "Kolor nie modny, ale ujdzie w tłoku." :P

dodane:
Tajguś ma takie nastroszone futerko. I chodzi z lekko przymrużonymi oczyma. Biega, wariuje, nie wygląda na osowiałą. Nie słyszę żadnych szmerów. Nie ma mnie w domu ale jak przez tą godzinę ją obserwowałam to moja chmurka wydawała się dziwna.. Nastroszonej jej nie widziałam nigdy, wszystkie pozostałe szczury mają się dobrze . Ma ktoś pomysł?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: merch »

Jesli jest osowiala i nastroszona to ewidentnie cos jest nie tak. Czasem zapalenie pluc nie daje wyraźnych objawow osluchowych :/
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział! ;)

Post autor: Babli »

No właśnie chodzi o to że jest nastroszona, ale nie osowiała. Bawi się, szaleje. Tak czy tak, w ndz. lub pon. jadę do Krakowa, zabierze się małą jeśli (tfu! tfu!) jest chora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”