Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Nakasha »

Trzymam kciuki :)

A jaki to chomiczek?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Babli »

Syryjski. Mam chyba gdzieś jedno zdjęcie :) Poszukam jak wrócę. Chomiczek niby siostry, ale, ona ma 8 lat, i go nie zabierze do weta w innym mieście, a ten z mojego to.. mhm.. nie fajny.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: *Delilah* »

W foty obrodzilo jak widac:)
A Fruzia to zupelnie jak Masumi ;)
Pan Mysz rowniez imponujący :D
No i Twoja Ksiezycowa Dama...
<stan agonalny>
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Babli »

Niedługo się będę wakcjaować nad morzem :P Dlatego dzisiaj/jutro powrzucam jeszcze fotki na pożegnanie tymczasowe :). Tylko.. zastanawiam się, czy nie poszukać szybko domu tymczasowego dla Kyuu i Grubej [która chudnie mi już.. :( niedługo 2 latka :o ]. Wiem, że ciocia się dobrze nimi zajmie.. Bo już mi zapowiedziała, żeby się nie obraziły za brak wybiegów, dostaną kurczaczka chudego, jakieś mlecze duperelekonfacele ;D Ale jednak co jak mi Kyuu zachoruje znowu? Albo Grubej coś się stanie? Ciocia tego nie zauważy.. :( a one to takie oczka w głowie, bo często im coś "nawala".. i się boję. A reszta to zdrowe, piękne, i się nie ma co bać o nie :) Więc proszę o radę..:)

edit: Wrrrrr. Zooplus nie ma na stanie karmy, którą na wakacje zamówiłam. Nosz......... Będzie za jakieś 2 tyg. Wtedy to ja też będę :-\
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Cyklotymia »

No to udanego urlopu :) I obyś zastała swoje ogonki w stanie niezmienionym jeśli o stan zdrowia chodzi i bardzo stęsknionym, żeby powitanie było tym słodsze :D
I na fotki czekam :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: merch »

Babli przeszkol ciocie z obserwacj szczurkow , jak maja oddychac , ze maja wychodzic po jedzenie i trzymac w lapkach, ze maja miec gladka sersc nie zjezona ze maja miec czyste oczka . Jak ciocia zauwazy , ze cos nie tak niech idzie do weta.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Babli »

merch, wiesz co.. no nie wiem czy ciocia zauważy. Chyba jednak poszukam DT na ten czas. Tylko dla Kyuu i Grubej. O resztę się mniej boję. Ale ciocia wyjątkowo nie lubi czerwonookich.. ::)
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: grzesia »

Przepraszam, że nie zaglądałam...
Piękne fotki pięknych stworzonek. Wycałuj, wymiziaj, wyczochraj...
Fruzia jest poprsotu zjawiskowa ;D

Za chomika oczywiście trzymam ;]
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: grzesia »

Trzymam też kciukole za białski, żeby obrze przeżyły Twoje wakacje nad morzem ;)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Babli »

Klik ;)

Dzisiaj możecie spodziewać się fot. Chyba :P bo zgubiłam ładowarkę. Do aparatu... i komórki!
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Spark »

Szkoda , że nie mogę pomóc i wziąć dziewczyn na DT . Mam nadzieję , że ktoś się znajdzie . Ile ja bym dała aby mieszkać w Krakowie albo najchętniej w okolicach - kocham góry . Wyczochraj dziewuszki od nas ! Zakamuflowaną mysz także :D . Tobie życzę fajnych wakacji ( odjechanych , leniwych , romantycznych - odpowiednie podkreślić :D ) czyli takich wymarzonych !
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Babli »

Dzięki ;)

Dzisiaj Gruba i Kyuu pojechały do znajomej,do Suchej. Tam sobie odbędą urlop. A Dżindżer i Milo, zapewne trafią do the_dark na czas moich wakacji :) . Net będzie, więc będę wieczorami ;D

Muszę sprzątnąć jeszcze dwie wielkie klatki, bleh.
the_dark
Posty: 56
Rejestracja: pt lip 20, 2007 11:08 am

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: the_dark »

Panowe bez jaj, mnie rozpieprzają ;) Milo oczywiście wszystko z rezerwą i tylko czeka na żarcie, a Dżindżer ma wszystko daleko gdzieeeeś ::) Można go macać i macać ;)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: Babli »

Jesteśmy! :)

Szczurki zdrowe, nieco podtuczone.. No ale mój Grubiaszek się już starzeje.. :( . Widać po oczkach.. i w ogóle. A jest taka młodziutka. Dopiero w grudniu jej stukną dwa latka, ale.. jakoś tak.. nie trzyma się najlepiej. Ma specjalne traktowanie, więc jest dobrze.. :)

No nic. Zdjęcia zrobię, jak tylko tata przywiezie mi aparat.
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój oddział - mnóstwo zdjęć :)

Post autor: susurrement »

chcemyyy zdjęcia! chccccccccceeeeemy zdjęcia! :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”