Moje kochane badziestwo - kocia szajka: Brad i Kocurra :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Cyklotymia »

Strzelam że mozarella to z Zotta, bo tam w Opolu jest jakiś Zottowy sklep z bardzo przecenionymi artykułami :D Mój bracik jak wraca na weekend do domu to zawsze coś stamtąd przywozi, bo dużo taniej :D

Ech, trzydziestka ogonów... Dla mnie to liczba niewyobrażalna wręcz :D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Telimenka »

Panowie sa sliczni... przesliczni ;).
Jak to tak pin3ske mozna po palcu gryzc? Nie wiem... naprawde nie wiem ::)
Ale urok jego pieknych ślepek wynagradza wszystko :).
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Nina »

Cyklotymia pisze:Strzelam że mozarella to z Zotta, bo tam w Opolu jest jakiś Zottowy sklep z bardzo przecenionymi artykułami :D
Hurtownia Zottowa ;) Mój brat sie ciągle zaopatruje np w palete jogurtów za 99gr :D Tam odsyłają wszystko, gdzie coś im sie machnie (jakiś nadruk nie taki, czy krótki termin ważności (miesiąc np, śmiechu warte, że to wg nich krótki :P ))
Z jogurtami jest np taka loteria, że pomieszają im sie plakietki i nigdy nie wiesz, na jaki smak trafisz ;)

Dinowa rodzina, to równocześnie rodzina mojej Bąbelki ;) Dino i Kuba to bracia Bąbli i Trishny a wujkowie wszystkich moich A-dzieciaczków ;)
Bąbelka nie jest jakaś mocno otłuszczona, po porodzie ważyła 200g, a dobiła do ok 380g. Trish jest zgrabna a waży ok. 400g, większość dzieciaków jest spora (chociaż większość też tłuściutka :P )
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

No wlasnie przedwczoraj kupilismy znowu okazyjnie mozarelle za 3zł/sztuke całe opakowanie 10 sztuk i znowu bede faszerowac towarzystwo mozarellą :D Tym razem z bazylią :) One maja na jej punkcie swira :)

Od soboty zostaje ze szczurowadłami sama przez 2 tygodnie wiec bedziemy sie intensywnie focic :)

Co do wielkosdi stada to mam nadzieje, ze bedzie mogło zostac jak najwieksze. Jeszcze za 2 tygodnie odwoże łysole do Malborka (oj, jak mi sie nie chce :P ), a potem zobaczymy jak sytuacja bedzie wyglądac.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Nakasha »

Rasowce wcale nie są jakieś większe. Część nawet mniejsza niż przeciętne szczury.
Oj, to nie do końca tak :D zapraszam na wystawę, można się przekonać :P

Szczury mają różną wielkość i jest to uzależnione od wielu czynników, ale nie od papierów. ;) Nie wszyscy hodowcy kładą nacisk na wielkość reproduktorów :)

Ja to zawsze podziwiam duże, wyrośnięte i przy tym szczupłe samce, takie aż miło trzyma się w dłoniach :D [bo do jednej się nie mieszczą :P]

Pin, cieszę się, że Twoje szczury trafiają do dobrych domów. Chociaż na pewno jest Ci cholernie smutno....
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Spark »

O rany pin masz w domu szczurzego rotwweilera :o ! Nasz Rikosław ze swoimi 435 g to przy nim bobas :D a i tak jak przychodzą nasi znajomi to upewniają się czy aby jest dobrze zamknięty bo się go boją :D ! Współczuję Ci , kurczącego się stadka . Alergia to straszne świństwo i nie ma co ryzykować - nie zawsze organizm przyzwyczaja się do alergenu . Mój TŻ chociaż mu mówiłam , że alergię ma na to i na to ignorował mnie no i skończyło się puchnięciem i dusznościami . On , ja i Młody musimy mieć przy sobie gotową strzykawę z lekiem tak aby w razie czego wstrzyknąć i zdążyć do szpitala . A teraz proszę o ucałowanie od nas każdego szczurzego pyszczka w stadku ( chyba Nakasha liczyła ile czasu to zajmuje w jej stadku :D ) .
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: odmienna »

a że mi żal, że (ach, polszczyzno cudna, gdzież drugi język taki wdzięczny i dźwięczny? ;) ) musisz ograniczyć wielkość stada, chciałam sobie przypomnieć jak to Cię „wzięło” i czytam wątek od początku. Pierwsza refleksja: jestem niepoprawnym, zarozumiałym egocentrykiem :-[ , bo myśl na widok Paciorka: „toż ona prawie tak piękna jak mój Gacuś- z węgla wyrzeźbiona” :-* .
Druga refleksja: jak pomnożyć ilość tych szczurzych istnień, przez ilość cudownych godzin życia, które im dałaś przez przeszło rok- wychodzi imponująca dawka szczurzego szczęścia. Choć to dziś, dla Ciebie trudne- bardzobardzobardzo warto było. :)
Ode mnie też Badziestwo proszę wycałować lub/ i wygłaskać po kolei. To Ci da dobrą okazję do zrobienia inwentaryzacji, skoro mówisz, że się pogubiłaś „w sztukach” ;)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

Wygłaszcze, a jakze :)

Po inwentaryzacji wyszło mi ze badziewiaki mieszkają ze mna teraz w liczbie 28 :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Spark
Posty: 201
Rejestracja: pn mar 30, 2009 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Spark »

28 szczurków ! Piękne stadko :D ! Oby się już nie kurczyło ... A tak swoją drogą ciekawe jak to jest gdy łazi po tobie chociaż połowa badziestwa :D - uwielbiam gdy moje 2 ogony biegają po mnie ;D
ObrazekObrazek
RICO i PSOTKA
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Akka »

28 to nadal imponująca liczba :) oby pech już nie prześladował...
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

Plastus przedwczoraj i dzis miał swoje pierwsze razy :P

Przedwczoraj pierwszy raz udało mi sie go miziankiem doprowadzić do reakcji zgrzytająco-pulsującej ;D A dzis znowu. Kolejny pierwszy raz dotyczy napuszenia ::) Siedze sobie, patrze na szczury, a tu co widze? Kuba leży przygwozdzony do ziemi przez Plastusia :P Wyglądał jak malutka szczotka ryzowa 8) Takie to nałe i niepozorne, chyba nawet 400g nie ma, ze az smiesznie wygląda jak sie napuszy - małe zue O0
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: pin3ska »

Mozzarelka w akcji :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: Nakasha »

Ja to ciągle podziwiam Twoje wielkoszczury :D

A nie próbowali ukraść mozarelli przy okazji roznosząc ją po całej klatce? :o
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: alken »

Jak grzecznie jedzą ^-^ ja moim bym musiała podziabać na kawałki bo by zaraz próbowały porwać i uciec :P i by się pobiły :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje kochane badziestwo - [*] [*] [*]

Post autor: odmienna »

no i dalej wychodzą moje braki w czytaniu Forum; nie gratulowałam jeszcze Plastusiowych razów pierwszych- zatem czynię to teraz :) .
żeby moje trzy szczury jadły zgodnie z "jednej miski" daję im jedzenie płasko rozłożone, na nieproporcjonalnie dużym talerzyku :-\ a tu... serce rośnie, jakie to kłębowisko różnorakie i urocze. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”